• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau porasla cijena - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau porasla cijena

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau porasla cijena" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.220 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+19%

Promjena cijene sa 172.000 € na 205.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, 205.000 €, 53,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 172.000 €
20.03.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

PRILIKA! Prodaje se stan površine 53 m2 smješten u prizemlju moderne zgrade s ukupno tri kata, u mirnom dijelu naselja Črnomerec, Šestinski dol. Stan se nalazi u novogradnji visoke roh-bau faze iz 2026. godine, čime osigurava suvremeni standard stanovanja i dugoročnu vrijednost investicije.....

 
 
 
 
+19%

Promjena cijene sa 193.000 € na 230.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 193.000 €
20.03.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

PRILIKA! Prodaje se stan površine 60 m2 smješten na prvom katu moderne zgrade s ukupno tri kata, u mirnom dijelu naselja Črnomerec, Šestinski dol. Stan se nalazi u novogradnji visoke roh-bau faze iz 2026. godine, čime osigurava suvremeni standard stanovanja i dugoročnu vrijednost....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 304.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 304.000 €, 88,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.12.2025 - 275.000 €
01.03.2026 - 304.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se (budući) dvoetažni stan u stambenoj zgradi, a koji je trenutno koncipiran na sljedeći način: donja etaža je stan površine 50 m2, koji je trenutno u fazi temeljite adaptacije - dijelom vidljivo na fotografijama), gornja etaža je tavanski/potkrovni prostor iznad stana površine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka roh-bau porasla cijena'
155.000 €
 
+3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 155.000 € - 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Brajda, 155.000 €, 90,00 m2 cca 1720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 150.000 €
02.03.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja stan u roh-bau fazi, površine 90 m2, smješten u stambenoj kući na Banderovu. Visina krova omogućuje da se unutar stana napravi galerija površine ~50 m2. Stan ima pripadajuće parkirno mjesto; mogućnost kupnje i dvije garaže u neposrednoj blizini kuće. Prostor je potpuno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com