• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije porasla - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije porasla - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije porasla cijena

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+3%

Promjena cijene sa 115.000 € na 119.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Sušak, 119.000 €, 40,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.05.2026 - 115.000 €
22.05.2026 - 119.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je lijepo uređena garsonijera površine 40m2 nadomak strogog centra grada, Korza. Spavaći dio je izdvojen od kuhinje i dnevnog. Stan je idealan za investiciju dugoročnog ili dnevnog najma. Svi sadržaji su dostupni pješke. Za sve ostale informacije i razgled stojimo na raspolaganju.....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 218.000 € na 237.195 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 237.195 €, 75,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 218.000 €
22.05.2026 - 237.195 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S8, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 223.000 € na 260.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Belveder, 260.000 €, 66,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 223.000 €
22.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

RIJEKA, BELVEDER - 2S+DB, 66 m2, odlična lokacija s pogledom na more! Prodaje se stan na Belvederu s prekrasnim pogledom na more. Stan ima površinu od 66 m2 i sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice u zajedničkom prostoru te dvije spavaće sobe i kupaone. Jedna od spavaćih....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 210.000 € na 227.115 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 210.000 €
22.05.2026 - 227.115 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-18 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 130.000 € na 145.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 145.000 €, 34,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 166.250 €
17.05.2026 - 130.000 €
22.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA ? Stan s balkonom Klaka / Gornja Dubrava | namješten Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan smješten u mirnom dijelu Gornja Dubrava (naselje Klaka), ukupne površine cca 35 m². Nalazi se na 2. katu stambene zgrade te predstavlja odličnu priliku za stanovanje ili investiciju.....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 242.800 € na 263.655 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, 263.655 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 242.800 €
22.05.2026 - 263.655 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan četverosoban stan u rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan četverosoban stan oznake S13, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba.....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 218.000 € na 237.195 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 237.195 €, 75,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 218.000 €
22.05.2026 - 237.195 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-8 smješten na 1. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 217.500 € na 236.250 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 236.250 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 217.500 €
22.05.2026 - 236.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-15 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 217.500 € na 236.250 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 236.250 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 217.500 €
22.05.2026 - 236.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-9 smješten na 1. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 210.000 € na 227.115 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, 227.115 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 210.000 €
22.05.2026 - 227.115 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan trosoban stan s u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S18, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka najnovije porasla cijena (28)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau porasla cijena (4)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri