01 6641 092
Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije pala cijena" pronađeno 1 nekretnina - prosječna cijena 3.754 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 249.000 € na 229.000 €
- Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 265.000 €
11.05.2026 - 259.500 €
15.05.2026 - 249.000 €
22.05.2026 - 229.000 €
01.05.2026.,
www.njuskalo.hr
Prodaje se prekrasan, potpuno namješten stan u Buzinu ? 61 m² sa balkonom Prodaje se održavan i kvalitetno uređen stan u manjoj stambenoj zgradi (samo 8 stanova), građenoj 2006 godine, na odličnoj mikrolokaciji u Buzinu. Stan površine 61 m² (u što je uključena galerija od 6 m²) sastoji....
www.aspectus.com.hrGalerijski i višestrano orijentirani stanovi sa podzemnim i nadzemnim etažama, suvremene izgradnje!
www.pbz-nekretnine.hr