• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije komfora - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije komfora - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije komforan što veće

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije komforan što veće" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Škurinje, 258.000 €, 74,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se komforan i funkcionalan trosoban stan na Škurinju površine 74 m², smješten u urednoj zgradi s liftom, u mirnom okruženju nadomak svih važnih sadržaja. Stan ima odličan raspored i sastoji se od: -prostranog hodnika -kuhinje s blagovaonicom južne orijentacije -dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Lovret, 585.000 €, 111,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

SPINUT, LIJEP TROSOBAN NA DVIJE ETAŽE Komforan i vrlo lijep trosoban stan na dvije etaže, ukupne površine 110,70m2 položen na prvom katu stambene zgrade, orijentiran istok-zapad. Na donjoj etaži nalazi se ulazni prostor s ugradbenim ormarom, kuhinja s blagovaonicom na istoku, zaseban....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 365.000 €, 100,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Na mirnoj i povišenoj lokaciji u Podsusedu prodaje se moderan trosoban stan koji spaja ono što se u Zagrebu sve rjeđe nalazi u istom paketu: otvoren panoramski pogled, dvije prostrane terase, garažno parkirno mjesto, vanjsko parkirno mjesto i mirno okruženje bez gradske buke. Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Markuševec, 320.000 €, 100,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Zagreb, Markuševec, Centar, 2S+DB, 100m2 Prodaje se komforan, svijetao stan na prvom katu manje stambene zgrade od 4 stana, u neposrednoj blizini centra Markuševca. Sastoji se od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice, toaleta za goste te open space dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pećine, 350.000 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja komforan 3S+DB stan ukupne površine 95 m2 smješten na području Pećina. * Stan se sastoji od: - hodnika - kuhinje s blagovaonicom - tri spavaće sobe - kupaonice - dva balkona Stan je jugoistočne orijentacije te se iz njega pruža prekrasan pogled na more. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 59,34 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Održavan, komforan dvosoban stan u zgradi liftom, građene 2008. g., koja se nalazi u neposrednoj blizini javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja. Nalazi se na 6. katu (od ukupno 8) i odlične je jugozapadne orijentacije, radi čega je pun dnevnog svjetla i ima lijep pogled na grad.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka najnovije komforan što veće (13)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau komforan što veće (4)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije što veće (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>