• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije do 90 m - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije do 90 m - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije do 90 m2 što veće balkon

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije do 90 m2 što veće balkon" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 355.000 €, 74,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno Agenta: IVAN JUKIĆ, mob: 091 6396 945 Prodaje se 3-soban stan na 3. katu stambene zgrade bez lifta kod Trga dr. Franje Tuđmana. Prednosti stana: u potpunosti je renoviran 2022. godine, ima balkon, tavan te podrumsko spremište.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 300.000 €, 97,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prostran i funkcionalan četverosoban stan površine 96,53 m² smješten je na 1. katu etažiranog stambenog objekta s ukupno četiri stana, na mirnoj i zelenoj lokaciji u zagrebačkom naselju Vrapče, u neposrednoj blizini Vrapčanske ceste i svega nekoliko minuta od Ilice. Stan odiše ugodnom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 259.000 €, 96,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni, nenamješten stan površine 96 m² u stambenoj zgradi u Gornjoj Dubravi. Stan se nalazi na 2. katu, koji je ujedno i posljednji kat zgrade. Raspored je 3-soban, a posebna pogodnost su čak četiri kupaonice s WC-om, što pruža dodatnu udobnost i funkcionalnost. Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 190.000 €, 95,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja prostran i svijetao stan površine cca 95 m² smješten u potkrovlju (2. kat) obiteljske kuće u mirnoj slijepoj ulici u naselju Ivanja Reka. Nekretnina pruža ugodan obiteljski život u tihom okruženju, uz odličnu povezanost i svu potrebnu infrastrukturu....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pećine, 350.000 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Manor predstavlja komforan 3S+DB stan ukupne površine 95 m2 smješten na području Pećina. * Stan se sastoji od: - hodnika - kuhinje s blagovaonicom - tri spavaće sobe - kupaonice - dva balkona Stan je jugoistočne orijentacije te se iz njega pruža prekrasan pogled na more. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 396.000 €, 90,22 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran, četverosobni stan u jednoj od najtraženijih gradskih lokacija ? Savskoj ulici, u četvrti Trešnjevka ? Sjever. Detalji nekretnine: -stan se nalazi na 2. katu zgrade i prostire se na 90,22 m² stambene površine (100 m² netto). -4 sobe -balkon i terasa -nenamješten....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 410.000 €, 89,50 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prostran i sunčan obiteljski stan Jordanovac ? 89,5 m² Na jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih lokacija, u mirnoj i zelenoj ulici Jordanovac, prodaje se prostran četverosoban stan površine 89,5 m², smješten na 8. i posljednjem katu kvalitetne armirano-betonske zgrade s dva lifta,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 350.000 €, 88,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Trešnjevka, Ladučka, 3s, 88m2 Stan, prodaja, Trešnjevka, 88,46m2, lijep 3sobni dvoetažni stan na mirnoj lokaciji u blizini svih sadržaja i javnog prijevoza koji se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s izlazom na balkon, sobe i kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 395.000 €, 88,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Na prodaju je prekrasan stan površine 88 m2 na Ljubljanici, Kaptolska ulica. Nalazi se na 3. (od 4) kata zgrade iz 2000.g. Sastoji se od: -veliki dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom -natkriveni balkon (8m2) -3 spavaće sobe -kupaonica s WC-om -odvojeni WC -izba -hodnik Stan je....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 310.000 €, 86,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja prostrani 3S klasični stan s garažom, okućnicom na uvijek traženoj lokaciji na Donjoj Vežici stambene površine 86,28 m². * Raspored prostorija: - tri sobe od kojih dvije imaju izlaz na balkon/lođu - kuhinja - blagovaonica - ostava - hodnik - kupaonica - zaseban wc....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka najnovije do 90 m2 što veće balkon (107)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau do 90 m2 što veće balkon (65)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije do 90 m2 što veće (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.