• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije 100 m2 - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije 100 m2

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije 100 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Pećine, 350.000 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Manor predstavlja komforan 3S+DB stan ukupne površine 95 m2 smješten na području Pećina. * Stan se sastoji od: - hodnika - kuhinje s blagovaonicom - tri spavaće sobe - kupaonice - dva balkona Stan je jugoistočne orijentacije te se iz njega pruža prekrasan pogled na more. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 395.000 €, 105,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u Palmotićevoj ulici. Nalazi se na trećem katu zgrade bez lifta u kojoj su treći i četvrti kat izgrađeni 1972. godine. Zelena naljepnica, armirano betonska gradnja rekonstruiranog dijela zgrade. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, kuhinje s izbom, blagovaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Rudeš, 305.000 €, 102,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

Prodaje se 5-soban stan na drugom katu od ukupno tri kata zgrade bez lifta. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Rudešu. .

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 165.000 €, 98,87 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Trust Nekretnine iz ponude izdvajaju prostran stan od 99 m² (112 m² s kosinama), smješten u potkrovlju (4. kat) zgrade s ukupno 8 stanova i 6 poslovnih prostora u prizemlju. Nekretnina je prepuna prirodnog svjetla i predstavlja vrhunski potencijal za kupce koji traže prostor u strogom....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Visoka, 350.000 €, 98,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

Na lokaciji u splitskom kvartu Visoka, smješten je prostran trosoban stan ukupne površine 98 m², položen na drugom katu manje stambene zgrade. Ova nekretnina predstavlja odličan spoj funkcionalnog rasporeda, mirnog okruženja i velikog potencijala za uređenje prema vlastitim željama.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 420.000 €, 103,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se četverosoban stan u potkrovlju manje stambene zgrade na Trešnjevci, Sokolgradska ulica. Stan površine 103m2 prostire se preko cjele etaže, a sastoji se od hodnika, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka s izlazom na loggiu, tri spavaće sobe te dvije kupaonice. Orijentacija....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj lokaciji u srcu Trešnjevke prodaje se prostran i funkcionalan 4-soban penthouse površine 103 m², smješten na posljednjem katu manje i kvalitetno građene stambene zgrade. Stan je jedini na etaži, što pruža dodatni osjećaj privatnosti i mira. Stan zauzima cijelu etažu zgrade....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 190.000 €, 95,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja prostran i svijetao stan površine cca 95 m² smješten u potkrovlju (2. kat) obiteljske kuće u mirnoj slijepoj ulici u naselju Ivanja Reka. Nekretnina pruža ugodan obiteljski život u tihom okruženju, uz odličnu povezanost i svu potrebnu infrastrukturu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 106,32 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** DVOETAŽNI ČETVEROSOBNI STAN U ŠPANSKOM ? IZVRSNA PRILIKA! Prodaje se iznimno prostran i svijetao dvoetažni četverosobni stan ukupne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Studentski Grad, 399.000 €, 108,16 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: JELENA SMUĐ, mob: 092 5019991 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** PROSTRAN OBITELJSKI STAN S VELIKIM POTENCIJALOM ? DUBRAVA, STUDENTSKI GRAD Prodaje se prostran peterosobni obiteljski stan površine....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka najnovije 100 m2 (15)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau 100 m2 (35)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.