• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije što sku - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije što sku - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije što skuplje balkon

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije što skuplje balkon" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Pećine, 350.000 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Manor predstavlja komforan 3S+DB stan ukupne površine 95 m2 smješten na području Pećina. * Stan se sastoji od: - hodnika - kuhinje s blagovaonicom - tri spavaće sobe - kupaonice - dva balkona Stan je jugoistočne orijentacije te se iz njega pruža prekrasan pogled na more. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Meje, 900.000 €, 135,00 m2 cca 6670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Split, na prodaju je cijela treća etaža zgrade s liftom u neposrednoj blizini povijesne jezgre. Nekretnina se u naravi sastoji od dva stana sa zasebnim ulazima, ukupne zatvorene površine 125 m2 te tri balkona površine 20 m2 ( ukupno obračunski 135 m2 ).Veća stambena jedinica (cca....

 
 
 
  Stan, SPLIT, 587.941 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U ponudi trosoban stan smješten u prizemlju novogradnje unutar projekta Sunny Cliff Residence, koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora. Stan je idealan za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam, zahvaljujući funkcionalnom rasporedu i prostranoj....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Spinut, 585.000 €, 111,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

SPINUT, LIJEP TROSOBAN NA DVIJE ETAŽE Komforan i vrlo lijep trosoban stan na dvije etaže, ukupne površine 110,70m2 položen na prvom katu stambene zgrade, orijentiran istok-zapad. Na donjoj etaži nalazi se ulazni prostor s ugradbenim ormarom, kuhinja s blagovaonicom na istoku, zaseban....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 510.000 €, 85,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Ekskluzivan stan u završnoj fazi luksuzne renovacije, potpisan od strane renomiranog interijer studija. Stan raspolaže s 70 m² elegantno projektiranog unutarnjeg prostora, dodatno obogaćenog s čak tri balkona orijentirana na tri strane svijeta, ukupne površine 15 m², koji prostoru....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Martinkovac, 490.000 €, 90,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja moderan i komforan 2S+DB stan smješten u kvalitetnoj novogradnji na Martinkovcu, idealan za kupce koji traže udoban i funkcionalan životni prostor s prekrasnim pogledom na more. Stan ukupne površine 90 m² nalazi se na 5. katu moderne stambene zgrade s liftom izgrađene....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 420.000 €, 103,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj lokaciji u srcu Trešnjevke prodaje se prostran i funkcionalan 4-soban penthouse površine 103 m², smješten na posljednjem katu manje i kvalitetno građene stambene zgrade. Stan je jedini na etaži, što pruža dodatni osjećaj privatnosti i mira. Stan zauzima cijelu etažu zgrade....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Studentski Grad, 399.000 €, 108,16 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: JELENA SMUĐ, mob: 092 5019991 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** PROSTRAN OBITELJSKI STAN S VELIKIM POTENCIJALOM ? DUBRAVA, STUDENTSKI GRAD Prodaje se prostran peterosobni obiteljski stan površine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 375.000 €, 72,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, CVJETNO NASELJE, Veslačka ulica, 72 m², 3-soban. Prekrasan, novouređen trosoban stan (penthouse) površine 72 m², smješten na 6. katu kvalitetne zgrade iz 2003. godine s liftom. Otvoreni pogled na zapad (boravak, spavaća) i sjever (kuhinja i manja spavaća ili radna soba).....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 355.000 €, 74,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno Agenta: IVAN JUKIĆ, mob: 091 6396 945 Prodaje se 3-soban stan na 3. katu stambene zgrade bez lifta kod Trga dr. Franje Tuđmana. Prednosti stana: u potpunosti je renoviran 2022. godine, ima balkon, tavan te podrumsko spremište.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka najnovije što skuplje balkon (59)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau što skuplje balkon (115)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije što skuplje (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)