• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau moderan Zadnjih 1 - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau moderan Zadnjih 1 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau moderan Zadnjih 14 dana pala cijena

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau moderan zadnjih 14 dana pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 280.980 € na 271.150 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Srdoči, 271.150 €, 67,00 m2 cca 4050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 280.980 €
13.05.2026 - 271.150 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Moderan i pažljivo planiran stambeno poslovni projekt u Srdočima, osmišljen da zadovolji potrebe suvremenog života.Stan A 30 na trećem katu od 67,83 m2 sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kuhinje s blagavaonom, dnevnog boravka, kupaonice i loggie.Garaža i spremište se kupuju....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 234.000 € na 226.200 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 226.200 €, 78,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 234.000 €
20.05.2026 - 226.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-6 u prizemlju kvalitetne novogradnje, smješten u mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 355.000 € na 339.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Vukomerec, 339.000 €, 84,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 355.000 €
13.05.2026 - 339.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderno uređen stan u prizemlju stambene zgrade smještene u mirnom dijelu naselja Vukomerec, idealan za ugodan obiteljski život ili kao sigurna investicija. Nekretnina je nedavno potpuno renovirana te pruža visoku razinu komfora i funkcionalnosti.Stan ukupne neto površine....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 260.000 € na 249.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, 249.000 €, 73,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

SAMO U NAŠOJ PONUDI : Na prodaju je komforan obiteljski stan površine 73 m2 koji se sastoji od open space dnevnog boravka i kuhinje s blagovaonom, lođe, hodnika, ostave, tri spavaće sobe od kojih je jedna roditeljska i dvije dječje sobe, kupaone i drvarnice. Stan je kompletno adaptiran....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 340.000 € na 310.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 310.000 €, 79,10 m2 cca 3920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.04.2026 - 340.000 €
19.05.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ZA DIREKTNE INFORMACIJE - Tin Marković - 0977096252 - Tara Tanita Kocijan - 0917331434 Prodaje se jedinstvena nekretnina na vrhunskoj lokaciji, koja se sastoji od dva zasebna, moderno koncipirana dvosobna stana. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj urbanog života i izvrsne investicijske....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 570.000 € na 530.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 530.000 €, 117,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 620.000 €
28.04.2026 - 580.000 €
11.05.2026 - 570.000 €
15.05.2026 - 530.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vrhunski, moderno uređen stan na traženoj i mirnoj lokaciji Jelenovac, u neposrednoj blizini Vinogradska bolnica. Stan se prodaje potpuno namješten, s kvalitetnim namještajem izrađenim po mjeri i svim pripadajućim kućanskim aparatima, što omogućuje budućem vlasniku useljenje....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 365.000 € na 340.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 340.000 €, 83,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 365.000 €
23.05.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREB, GORNJA DUBRAVA - Moderan 3-soban stan s lođom Prodaje se prekrasan, moderno uređen stan u atraktivnom dijelu Gornje Dubrave, smješten u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja te glavne prometnice ? Avenije Dubrava, što osigurava izvrsnu povezanost s ostatkom grada. Stan....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 259.000 € na 249.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 271.000 €
14.02.2026 - 270.000 €
15.03.2026 - 259.000 €
16.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je izuzetno lijepo uređen, moderan stan smješten u širem centru Zagreba, u traženoj urbanoj zoni u blizini Studentskog centra. Ova nekretnina savršeno spaja dizajn, funkcionalnost i privatnost, te predstavlja odličan izbor kako za ugodan gradski život, tako i za sigurnu....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 392.000 € na 382.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Voltino, 382.000 €, 84,00 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 392.000 €
18.05.2026 - 382.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan, potpuno namješten i iznimno ugodan 3-soban stan smješten na 2. i posljednjem katu manje zgrade bez lifta iz 2021. godine, u mirnoj ulici u Rudešu, izvan glavne prometnice, a nadomak sadržaja koji svakodnevicu čine jednostavnijom. Stan raspolaže s 61,28 m² zatvorenog....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 355.000 € na 349.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Vukomerec, 349.000 €, 84,00 m2 cca 4160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 355.000 €
10.05.2026 - 349.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan u prizemlju zgrade na mirnoj lokaciji u naselju Vukomerec. Stan je potpuno novo uređen, idealna prilika za par, obitelj ili investitora. Površine: - Stambena površina: 66,68 m² - Lođa: 3,68 m² neto / 4,90 m² bruto - Vrt 1: 10,20 m² neto / 51,00 m² bruto - Vrt 2: 3,92....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka moderan zadnjih 14 dana pala cijena (53)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau zadnjih 14 dana pala cijena (3)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau moderan pala cijena (1)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau moderan zadnjih 14 dana (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>