• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau moderan Najnovije - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau moderan Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau moderan Najnovije

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau moderan najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Mlaka, 199.000 €, 56,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaja stana ? Mlaka | 3-soban stan s dnevnim boravkom | 57 m² | renovirano | odlična investicija Mlaka, prodaje se funkcionalan i moderno uređen 3-soban stan s dnevnim boravkom ukupne površine 57 m². Zahvaljujući izvrsnom rasporedu prostora, stan nudi maksimalnu iskoristivost te....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 298.000 €, 96,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U samom centru Rijeke prodaje se elegantan i prostran stan od 96 m². Sastoji se od tri izuzetno komforne sobe, prostranog hodnika, moderno uređene kupaonice, zasebnog WC-a te sunčanog open-space dnevnog boravka spojenog s kuhinjom i blagovaonicom. Stan je u potpunosti opremljen i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 410.000 €, 84,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan četverosobni stan na odličnoj lokaciji u Kajzerici, Novi Zagreb Stan se nalazi na 1. katu kvalitetne zgrade iz 2019. godine, a odlikuje ga dvostrana orijentacija istok?zapad koja osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Funkcionalnog je rasporeda....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 232.000 €, 61,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella iz ponude izdvaja moderan trosobni stan na 2. katu manje stambene zgrade sa svega 4 stana, smješten u mirnoj slijepoj ulici u Dubravi.Stan površine 61,84 m² sastoji se od: -ulaznog hodnika -dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom -2 spavaće sobe -kupaonice/WC-a -spremišta....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 264.500 €, 64,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se moderno uređen i potpuno renoviran stan u samom centru Rijeke, svega minutu hoda od Korza. Stan površine 64,70 m² nalazi se na 2. katu uredne zgrade te se sastoji od spavaće sobe, open space dnevnog boravka s kuhinjom, kupaonice, hodnika i spremišta. Posebnu vrijednost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Žitnjak, 349.000 €, 74,91 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u zgradi iz 1996.godine na atraktivnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Borovje. Ovaj prekrasan stan površine 75 m2 sastoji se od: -prostranog open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom -dvije spavaće sobe -kupaonice s WC-om -zasebnog WC-a -hodnika....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kustošija, 269.900 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju se nudi dvosobni stan površine 60 m2, smješten na drugom katu u atraktivnoj četvrti Črnomerec, Kustošija. Ova nekretnina,u izgradnji predstavlja izvrsnu priliku za sve koji traže moderan dom ili investiciju na dobro povezanoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 315.000 €, 76,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se moderno opremljen trosobni stan ukupne stambene površine 64 m², smješten na drugom katu novogradnje iz kraja 2024. godine u zagrebačkom naselju Blato. Blato je mirno i uređeno naselje u zapadnom dijelu Zagreba, s dobrom prometnom povezanošću i svim potrebnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 263.655 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Moderan četverosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan četverosoban stan oznake S7 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 357.000 €, 79,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Voltino, Zagrebačka cesta, moderan trosoban stan s lođom na 3.katu zgrade novije gradnje (2009), NKP 79,42m2 Sastoji se od: ulaznog hodnika s ugradbenim ormarom, dnevnog boravka otvorenog kocepta s kompletno opremljenom kuhinjom i blagovaonicom te izlazom na lođu površine 9,62m2,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka moderan najnovije (22)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije (2)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau moderan (31)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.