• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau moderan 100 m2 Za - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau moderan 100 m2 Za - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau moderan 100 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau moderan 100 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Sušak, 320.000 €, 102,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA, SUŠAK, u ponudi je prostran i funkcionalan stan površine 102 m². Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice te zasebnog toaleta. Dodatnu vrijednost nekretnini daju dva balkona koji osiguravaju obilje prirodnog svjetla....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 390.000 €, 102,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Luksuzan građanski stan kod Botaničkog vrta (102 m) Tražite li spoj povijesnog šarma Zagreba i suvremenog komfora, ovaj četverosobni stan predstavlja rijetku priliku na tržištu. Smješten u jednoj od najljepših zona Donjeg grada, nadomak Botaničkog vrta, stan nudi....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Sućidar, 350.000 €, 98,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Na lokaciji u splitskom kvartu Visoka, smješten je prostran trosoban stan ukupne površine 98 m, položen na drugom katu manje stambene zgrade. Ova nekretnina predstavlja odličan spoj funkcionalnog rasporeda, mirnog okruženja i velikog potencijala za uređenje prema vlastitim željama.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 292.000 €, 106,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je moderan, zaseban stan smješten u dvojnome objektu (duplexu) u Brezovici, na odlično povezanoj lokaciji svega nekoliko minuta vožnje od Arene Zagreb, uz brzu cestu bez semafora koja omogućuje brz i jednostavan pristup gradu. Riječ je o kvalitetnoj novogradnji suvremenog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 365.000 €, 100,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na mirnoj i povišenoj lokaciji u Podsusedu prodaje se moderan trosoban stan koji spaja ono što se u Zagrebu sve rjeđe nalazi u istom paketu: otvoren panoramski pogled, dvije prostrane terase, garažno parkirno mjesto, vanjsko parkirno mjesto i mirno okruženje bez gradske buke. Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 429.000 €, 99,98 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj i zelenoj Kosirnikovoj ulici, svega 100 metara od Vinogradske bolnice i preko puta park-šume Jelenovac, prodaje se kvalitetno i potpuno renoviran četverosoban stan NKP 98,48 m². Stan se nalazi na 1. katu manje armiranobetonske zgrade sa samo 3 stana (jedan stan po etaži),....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Žitnjak, 368.890 €, 99,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi agencije RE/MAX Centar Nekretnina izdvaja se ekskluzivan četverosoban stan smješten u vrhunskoj novogradnji u mirnom dijelu Resnika ? idealan spoj privatnosti, suvremenog dizajna i ugodnog obiteljskog života. Virtualna šetnja: https://tour.giraffe360.com/72a9600dcd0c461abcf9bd0376fdf5da....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 490.000 €, 101,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Šalata, Schrottova ulica, moderan trosoban stan zatvorene površine 88,49 m2 u visokom prizemlju odlične zgrade s novom fasadom i krovištem. Pripadaju mu spremište 6,44 m2 koje se nalazi uz sam stan i vrt 38 m2 u dvorištu zgrade za koji postoji mogućnost direktnog povezivanja s stanom.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 478.000 €, 101,32 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PODAJA NOVOGRADNJA PENTHOUSE TREŠNJEVKA, TREŠNJEVKA SJEVER, stan je izveden po najvećim standardima, prati moderan i suvremen način života. Odličan raspored prostorija. Četverosoban stan na visokom drugom katu površine 101,32 m2 s nenatkrivenom terasom 7,21 m2 Uz stan je na parceli....