• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau moderan što veće - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau moderan što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau moderan što veće Najnovije

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau moderan što veće najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 410.000 €, 84,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan četverosobni stan na odličnoj lokaciji u Kajzerici, Novi Zagreb Stan se nalazi na 1. katu kvalitetne zgrade iz 2019. godine, a odlikuje ga dvostrana orijentacija istok?zapad koja osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Funkcionalnog je rasporeda....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 298.000 €, 96,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U samom centru Rijeke prodaje se elegantan i prostran stan od 96 m². Sastoji se od tri izuzetno komforne sobe, prostranog hodnika, moderno uređene kupaonice, zasebnog WC-a te sunčanog open-space dnevnog boravka spojenog s kuhinjom i blagovaonicom. Stan je u potpunosti opremljen i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 455.000 €, 90,00 m2 cca 5060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jedinstvena nekretnina u pješačkoj zoni Tkalčićeve ulice. Radi se o potpuno legaliziranom dvorišnom objektu (manja kuća) u srcu pješačke zone, koji spaja mirnu oazu i najstroži centar Zagreba (nulta zona). Zbog dobrog i ujednačenog tlocrta te tri zasebna ulaza, ova nekretnine....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Martinkovac, 490.000 €, 90,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja moderan i komforan 2S+DB stan smješten u kvalitetnoj novogradnji na Martinkovcu, idealan za kupce koji traže udoban i funkcionalan životni prostor s prekrasnim pogledom na more. Stan ukupne površine 90 m² nalazi se na 5. katu moderne stambene zgrade s liftom izgrađene....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Hosti, 400.000 €, 86,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

HOSTI, RIJEKA ? moderan dvosoban stan s garažom i parkirnim mjestom Prodajemo moderno uređen i potpuno namješten dvosoban stan s dnevnim boravkom u novijoj gradnji. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, kupaonice, zasebnog WC-a....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 340.000 €, 78,60 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: MARJAN GRGURIĆ, mob: 092 501 9992 Prodaje se atraktivan, potpuno uređen, moderan stan ukupne površine 78,60 m² interesantnog koncepta: od jednog stana su izuzetno funkcionalano napravljena dva apartmana, a smješten....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Bulevard, 290.000 €, 76,50 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Bulevard, na prodaju je iznimno atraktivan i moderno uređen stan smješten u prizemlju renovirane stare vile. Stan je površine 76,50 m², a kompletno je adaptiran 2015. godine (nove instalacije vode i struje, PVC stolarija), te pruža visok standard stanovanja na mirnoj i ugodnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 315.000 €, 76,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se moderno opremljen trosobni stan ukupne stambene površine 64 m², smješten na drugom katu novogradnje iz kraja 2024. godine u zagrebačkom naselju Blato. Blato je mirno i uređeno naselje u zapadnom dijelu Zagreba, s dobrom prometnom povezanošću i svim potrebnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Žitnjak, 349.000 €, 74,91 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u zgradi iz 1996.godine na atraktivnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Borovje. Ovaj prekrasan stan površine 75 m2 sastoji se od: -prostranog open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom -dvije spavaće sobe -kupaonice s WC-om -zasebnog WC-a -hodnika....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 339.000 €, 74,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Maksimir, Donji Bukovac, prekrasno uređen i opremljen stan neto površine 74 m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Stan je smješten u kvalitetno građenoj manjoj stambenoj zgradi iz 2006. godine na prvom katu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s izlazom na balkon,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka moderan što veće najnovije (22)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau što veće najnovije (2)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau moderan što veće (31)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr