• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau komforan do 70 m2 - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau komforan do 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau komforan do 70 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau komforan do 70 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Krimeja, 257.500 €, 67,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi Mediator Nekretnine pronađite dvosobni stan s dnevnim boravkom koji se smjestio na izuzetno traženoj lokaciji na istočnom dijelu grada Rijeke. Ovaj ugodan i pažljivo održavan stan koji već na prvi pogled daje osjećaj doma. Adaptiran je 2021. godine te se sastoji od dvije....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Manuš, 300.000 €, 63,00 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Split- Gripe komforan dvosoban stan od 64 m2 s pogledom na grad i more te s ostavom u podrumu zgrade.Komforan stan u stambenoj zgradi na petom katu južne orijentacije s lođom na jugu i krasnim pogledom na grad i more. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 187.000 €, 54,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Na traženoj lokaciji na Srdočima u Rijeka, u mirnom i uređenom okruženju, u ponudi su prostrani stanovi u novogradnji, osmišljeni za moderan i komforan život. Posebna pažnja posvećena je kvaliteti gradnje i suvremenom uređenju, uz naglasak na dugoročnu udobnost i praktičnost. Stanovi....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 255.000 €, 65,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

RIJEKA GORNJA DRENOVA, moderan 2S+DB stan s balkonom, pogledom na zelenilo i more te 2 parkirna mjesta U ponudi je kvalitetan i komforan stan u novogradnji smještenoj na mirnoj i vrlo traženoj lokaciji na Gornjoj Drenovi idealnoj za obiteljski život i sve koji žele spoj privatnosti,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 249.990 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se četverosobni stan u Rudešu koji spaja odličnu mikrolokaciju i brz pristup svim gradskim sadržajima. Opis stana: - dnevna soba, tri spavaće sobe, kuhinja, kupaonica, toalet, hodnik - trostrana orijentacija - grijanje na toplanu - uz stan dolazi i ostava Nalazi se na 2. katu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sopot, 295.000 €, 69,57 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan stan na sjajnoj lokaciji u Sopotu (vojna zgrada), u blizini svih potrebnih sadržaja (Avenue Mall, Muzej suvremene umjetnosti, škole, vrtići) te javnog prijevoza (busevi i tramvaji). Stan se sastoji od ulaznog hodnika, degažmana, 3 sobe (2 spavaće i dnevna),....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kantrida, 260.000 €, 68,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja prostran i uredan 3S KL stan smješten na Kantridi, idealan za obiteljski život ili kao investicija. Stan ukupne površine 68 m² nalazi se u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi. * Odlikuje se funkcionalnim rasporedom koji obuhvaća: - 2 velike i svijetle sobe - dnevni....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Blatine, 330.000 €, 66,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Split, Blatine, komforan dvosoban stan od 66 m2, položen na 9. katu zgrade, Sastoji se od ulaznog hodnika, odvojenog spavaćeg dijela s dvije sobe i kupaonicom, te kuhinje, ostave, blagovaonice i dnevnog boravka otvorenog koncepta, s izlaskom na lođu. Stan je osunčan i svijetao, orijentacije....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 264.000 €, 64,70 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U strogom centru Rijeke, svega minutu hoda od Korza, prodaje se potpuno adaptiran stan površine 64,70 m², idealan za život u centru grada ili kao investicija za dugoročni i turistički najam. Stan je po rasporedu komforan jednosoban s dnevnim boravkom, a odlikuje ga funkcionalan open....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 205.000 €, 63,45 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se svijetao, komforan stan na traženoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice ukupne površine 57,07m2. Stanu pripada spremište u podrumu od 18m2 koji se sastoji od sanitarnog čvora te velike prostorije. Stan i spremište....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka komforan do 70 m2 zadnjih 14 dana (51)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau do 70 m2 zadnjih 14 dana (7)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau komforan do 70 m2 (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more