• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau do 90 m2 parking - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau do 90 m2 parking - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau do 90 m2 parking Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau do 90 m2 parking zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 250.000 €, 86,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosobni stan u prizemlju kuće izgrađene 1991. godine, smještene u ulici Ive Serdara. Stan je renoviran 2015 godine i uredno je održavan. Površine je 86m2 dok u naravi ima 99m2. Zbog konfiguracije terena dio stana nalazi se u ukopanom dijelu kuće. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 299.000 €, 85,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: IVAN JUKIĆ, mob: 091 6396 945 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se prostran 4-soban stan s loggiom u visokom prizemlju zgrade na Malešnici. Stanu pripada i tavansko spremište. Površine je 85,49 m2, a sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 80,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA STANA ? RETKOVEC, ZAGREB | NOVOGRADNJA | DVOETAŽNI 3-SOBNI STAN S VRTOM I PARKINGOM Na prodaju S2 novoizgrađeni dvoetažni stan smješten u mirnom i razvijenom zagrebačkom naselju Retkovec. Stan pruža poseban osjećaj stanovanja kao u kući zahvaljujući privatnom ulazu, vrtu i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 349.000 €, 86,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

PRODAJA, STAN, Kvatrić, 3 sobni. Prodaje se stan koji se sastoji od hodnika, kupaonice s wcom, kuhinje, zasebnog wca, 2 spavaće sobe dnevnog boravka, ostave, spremišta na tavanu i spremišta u podrumu zgrade. Parking na ulici. Sjajna lokacija u blizini svih sadržaja za život u mirnijoj....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Mertojak, 414.000 €, 90,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji prostranog stana smještenog u zgradi s liftom, na Mertojaku. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji za život s obzirom da se par koraka od zgrade nalazi nekoliko dućana, autobusna stanica, a u blizini je škola, ambulanta kao i plaža koja je udaljena svega 800m.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 235.000 €, 90,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Novi Zagreb! Veliko Polje! Prodaje se prostran i svijetao stan s parkirnim mjestom i dodatnim tavanskim prostorom, smješten u mirnom dijelu Velikog Polja ? idealan za obiteljski život nadomak svih potrebnih sadržaja! Stan se nalazi u kući te u svojih 90 m² stambene površine nudi funkcionalan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 369.000 €, 89,91 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Šestine ? Dedići, luksuzan trosoban stan s vrtom S1-B, smješten u prizemlju moderne urbane vile u sklopu ekskluzivnog stambenog kompleksa koji čine tri suvremene zgrade u izgradnji. Ukupna neto korisna površina stana iznosi 89,91 m², a uključuje garažno parkirno mjesto površine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 410.000 €, 89,50 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prostran i sunčan obiteljski stan Jordanovac ? 89,5 m² Na jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih lokacija, u mirnoj i zelenoj ulici Jordanovac, prodaje se prostran četverosoban stan površine 89,5 m², smješten na 8. i posljednjem katu kvalitetne armirano-betonske zgrade s dva lifta,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 395.000 €, 88,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je prekrasan stan površine 88 m2 na Ljubljanici, Kaptolska ulica. Nalazi se na 3. (od 4) kata zgrade iz 2000.g. Sastoji se od: -veliki dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom -natkriveni balkon (8m2) -3 spavaće sobe -kupaonica s WC-om -odvojeni WC -izba -hodnik Stan je....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 310.000 €, 88,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U centru grada Rijeke, samo par minuta hoda od popularnog Riječkog Korza, u blizini uređenih plaža smjestio se ovaj udoban, komforan te kompletno namješten stan sa 2 terase i djelomičnim pogledom na more. Ovaj komforan stan sastoji se od dnevnog boravka, potpuno opremljene kuhinje,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka do 90 m2 parking zadnjih 14 dana (338)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau do 90 m2 zadnjih 14 dana (12)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau do 90 m2 parking (15)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more