• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau do 290000 eura 11 - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau do 290000 eura 11 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau do 290000 eura 110 m2 pogled na more

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau do 290000 eura 110 m2 pogled na more" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 2.417 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Srdoči, 260.000 €, 120,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Srdoči, stan na drugom katu kuće s 4 stana. Stan zauzima cijelu etažu i prodaje se u roh-bau fazi. Površine je 120m2, 3S+DB s dvije kupaone, tri terase s prekrasnim pogledom na more, prva faza centralnog grijanja. Stan je jedno veliko platno, te se može urediti u prekrasan stan za....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA PEHLINProstran trosobni stan 120 m + visoko potkrovlje 150 m, južna orijentacija, pogled na more Prodaje se izuzetno kvalitetno građen, nikada nastanjen trosobni stan na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno tri stana. Stan se nalazi u mirnom dijelu Pehlina te je južno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com