• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau barem 100 m2 najn - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau barem 100 m2 najn - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau barem 100 m2 najnovije

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau barem 100 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 585.000 €, 114,00 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Lijepi prostrani stan stambene površine 113,91 m2 na 1. katu urbane vile sa liftom. Nekretnina se sastoji od tri spavaće sobe, otvorene kuhinje s dnevnim boravkom, blagovaonicom i izlazom na lođu s prekrasnim pogledom na šumu, dvije kupaonice te ostave sa perilicom i sušilicom rublja.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 298.000 €, 96,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U samom centru Rijeke prodaje se elegantan i prostran stan od 96 m². Sastoji se od tri izuzetno komforne sobe, prostranog hodnika, moderno uređene kupaonice, zasebnog WC-a te sunčanog open-space dnevnog boravka spojenog s kuhinjom i blagovaonicom. Stan je u potpunosti opremljen i....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 295.000 €, 96,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Manor predstavlja 3S+DB stan smješten u centru grada, ukupne površine 96 m2. Stan se nalazi na 1. katu uredne i održavane zgrade, a sastoji se od: - tri spavaće sobe - dnevnog boravka - kuhinje - blagovaonice - kupaonice Nalazi se na odličnoj poziciji izoliran od gradske buke. Grijanje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 395.000 €, 105,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Palmotićevoj ulici. Nalazi se na trećem katu zgrade bez lifta u kojoj su treći i četvrti kat izgrađeni 1972. godine. Zelena naljepnica, armirano betonska gradnja rekonstruiranog dijela zgrade. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, kuhinje s izbom, blagovaonice....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Visoka, 350.000 €, 98,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

Na lokaciji u splitskom kvartu Visoka, smješten je prostran trosoban stan ukupne površine 98 m², položen na drugom katu manje stambene zgrade. Ova nekretnina predstavlja odličan spoj funkcionalnog rasporeda, mirnog okruženja i velikog potencijala za uređenje prema vlastitim željama.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 360.000 €, 106,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** DVOETAŽNI ČETVEROSOBNI STAN U ŠPANSKOM IZVRSNA PRILIKA! Prodaje se iznimno prostran i svijetao dvoetažni četverosobni stan ukupne....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pećine, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

PEĆINE ? RIJEKA | SUNČAN STAN S POGLEDOM NA MORE I ZELENILO, 200 m OD MORA Na prodaju stan na jednoj od najpoželjnijih riječkih lokacija ? Pećinama, svega 200 metara od mora. Smješten u gospodskom ulazu, stan se ističe izvrsnim rasporedom i puno prirodnog svjetla, dnevni boravak i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 499.000 €, 100,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran četverosoban stan površine 100 m² na odličnoj lokaciji u Maksimiru, Bukovačka cesta, svega nekoliko minuta hoda od parka Maksimir i tramvajske stanice. Stan se nalazi na gornjoj etaži manje stambene zgrade s dva suvlasnika, što osigurava mir i privatnost. Odlikuju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 380.000 €, 100,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se uhodan investicijski projekt u strogom centru Zagreb, u Vlaška ulica, u neposrednoj blizini Draškovićeve ulice, svega 10 minuta lagane šetnje do Trg bana Jelačića. S obzirom na strogi centar grada i poslovnu namjenu, cijena po m² čini ovu nekretninu izrazito konkurentnom....

 
 
 
  Stan, SPLIT, 338.250 €, 100,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan ukupne neto površine 100m2, uključujući pripatke (ostavu od cca.5m2 i jedno vanjsko parkirno mjesto) položen u prizemlju stambene zgrade u izgradnji, na odličnoj, mirnoj lokaciji, jako dobro prometno povezanom sa Splitom i Stobrečom. Stan ima zaseban ulaz, odvojen od....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka barem 100 m2 najnovije (83)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije (4)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau barem 100 m2 (162)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr