• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau barem 100 m2 što - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau barem 100 m2 što - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau barem 100 m2 što veće Najnovije

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau barem 100 m2 što veće najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Pećine, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PEĆINE ? RIJEKA | SUNČAN STAN S POGLEDOM NA MORE I ZELENILO, 200 m OD MORA Na prodaju stan na jednoj od najpoželjnijih riječkih lokacija ? Pećinama, svega 200 metara od mora. Smješten u gospodskom ulazu, stan se ističe izvrsnim rasporedom i puno prirodnog svjetla, dnevni boravak i....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 500.000 €, 144,02 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivan gospodski stan u blizini samog centra grada, raskošnih 144m2. Rasporedom je četverosobni klasični od čega je jedna i to najveća prostorija dnevni boravak s pogledom na more i južne orijentacije, dok je velika kuhinja s blagovaonicom okrenuta na sjever. Stan još....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 349.000 €, 137,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja prostran 4S KL stan površine 137 m² smješten na 2.katu uredne i održavane stambene zgrade u samom centru Rijeke, na odličnoj i iznimno traženoj lokaciji. * Riječ je o funkcionalno raspoređenom stambenom prostoru koji se sastoji od: - 4 sobe - kuhinje - kupaonice....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Meje, 900.000 €, 135,00 m2 cca 6670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Split, na prodaju je cijela treća etaža zgrade s liftom u neposrednoj blizini povijesne jezgre. Nekretnina se u naravi sastoji od dva stana sa zasebnim ulazima, ukupne zatvorene površine 125 m2 te tri balkona površine 20 m2 ( ukupno obračunski 135 m2 ).Veća stambena jedinica (cca....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 395.000 €, 132,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se prekrasan 4 soban stan s terasom. Nalazi se na 1. katu manje stambene zgrade. Izrazito svijetao zbog svoje orijentacije. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi, a opremljen je klima uređajem, protuprovalnim vratima te PVC stolarijom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 270.000 €, 131,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, PANTOVČAK, 131 m2, 5-soban Prodaje se dvoetažan 5-soban stan tlocrtne površine 131 m2 na 1. katu zgrade. Zgrada je izgrađena 1965. godine te se sastoji od suterena, prizemlja, prvog kata i tavana. 1. etaža stana se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 510.000 €, 128,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se peterosoban stan 128 m2 na izuzetnoj lokaciji u srcu Zagreba. Smješten je na 3. od ukupno 5 katova stambene zgrade u Ilici, neposredna blizina Britanskog trga. Zgradu je projektirao poznati zagrebački arhitekt S. Podhorsky te ima status zaštićene povijesne cjeline, što....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 485.000 €, 123,37 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se peterosoban stan na drugom (zadnjem) katu manje stambene zgrade s ukupno pet stanova-gradnja 2010. godine, Miroševec. Stan se sastoji od ulaza, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka, hodnika, toaleta, kupaonice s kadom te četiri sobe, površine 123.37m2 te dvije terase površine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 395.000 €, 122,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prestižnoj i mirnoj lokaciji Bijenika prodaje se prostran i funkcionalan četverosoban stan površine od 122m2, na prvome katu manje stambene zgrade s etažiranom garažom od 11m2 te pripadajuća dva vanjska parkirna mjesta. Stan se prostire cijelom etažom te vlasnicima pruža osjećaj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 278.000 €, 116,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U Petrovoj ulici u potkrovlju kvalitetne trokatnice prodaje se stan veličine 116 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s manjom terasom, blagovaonice, kuhinje, četiri spavaće sobe, kupaonice s toaletom i dodatnog toaleta, predsoblja te spremišta i garderobe. U stanu postoji....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka barem 100 m2 što veće najnovije (40)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau što veće najnovije (3)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau barem 100 m2 što veće (167)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja