• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau balkon zadnjih 7 - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau balkon zadnjih 7 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau balkon zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau balkon zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S12 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vežica, 310.000 €, 86,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prostrani 3S klasični stan s garažom, okućnicom na uvijek traženoj lokaciji na Donjoj Vežici stambene površine 86,28 m. * Raspored prostorija: - tri sobe od kojih dvije imaju izlaz na balkon/lođu - kuhinja - blagovaonica - ostava - hodnik - kupaonica - zaseban wc....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Meje, 900.000 €, 135,00 m2 cca 6670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Split, na prodaju je cijela treća etaža zgrade s liftom u neposrednoj blizini povijesne jezgre. Nekretnina se u naravi sastoji od dva stana sa zasebnim ulazima, ukupne zatvorene površine 125 m2 te tri balkona površine 20 m2 ( ukupno obračunski 135 m2 ).Veća stambena jedinica (cca....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 219.000 €, 52,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Trešnjevka - sjever, Ozaljska ulica. Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 52,47 m2 stambenog prostora te 2,25 m2 pripadajućeg spremišta u suterenu zgrade. Stan se nalazi na 13. katu uredno održavane zgrade s ukupno 17 katova. Funkcionalni raspored i tlocrt stana otvara....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 375.000 €, 72,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, CVJETNO NASELJE, Veslačka ulica, 72 m², 3-soban. Prekrasan, novouređen trosoban stan (penthouse) površine 72 m², smješten na 6. katu kvalitetne zgrade iz 2003. godine s liftom. Otvoreni pogled na zapad (boravak, spavaća) i sjever (kuhinja i manja spavaća ili radna soba).....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 395.000 €, 88,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je prekrasan stan površine 88 m2 na Ljubljanici, Kaptolska ulica. Nalazi se na 3. (od 4) kata zgrade iz 2000.g. Sastoji se od: -veliki dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom -natkriveni balkon (8m2) -3 spavaće sobe -kupaonica s WC-om -odvojeni WC -izba -hodnik Stan je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 64,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasno uređen i potpuno namješten dvosoban(može se preurediti u trosoban) penthouse površine 64m2 smješten na vrhu stambene zgrade u Susedgradskoj ulici na Trešnjevci. Stan se nalazi na zadnjem katu zgrade s ukupno 17 katova i pruža visoku razinu komfora, privatnosti i otvoren....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Travno, 225.000 €, 61,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.opereta.hr

STAN PRODAJA, TRAVNO, Kopernikova ulica, 61 m², 4-soban stan na prepoznatljivoj lokaciji u Novom Zagrebu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice s wc-om, kuhinje, dnevnog boravka, 3 spavaće sobe i balkona. Šarmantan, svijetao, odmah useljiv, na mikrolokaciji koja obiluje svim....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Meje, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Prostran i funkcionalno raspoređen jednosoban stan ukupne stambene površine 52,80 m pruža ugodan i praktičan prostor za svakodnevni život. Stan je jednostrano orijentiran na sjeveroistok. Sastoji se od kuhinje povezane s blagovaonicom i dnevnim boravkom, hodnika, kupaonice te jedne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 232.000 €, 61,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella iz ponude izdvaja moderan trosobni stan na 2. katu manje stambene zgrade sa svega 4 stana, smješten u mirnoj slijepoj ulici u Dubravi.Stan površine 61,84 m² sastoji se od: -ulaznog hodnika -dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom -2 spavaće sobe -kupaonice/WC-a -spremišta....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka balkon zadnjih 7 dana (239)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau zadnjih 7 dana (7)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau balkon (109)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr