• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau balkon Najnovije - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau balkon Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau balkon Najnovije

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau balkon najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SPLIT, Meje, 900.000 €, 135,00 m2 cca 6670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Split, na prodaju je cijela treća etaža zgrade s liftom u neposrednoj blizini povijesne jezgre. Nekretnina se u naravi sastoji od dva stana sa zasebnim ulazima, ukupne zatvorene površine 125 m2 te tri balkona površine 20 m2 ( ukupno obračunski 135 m2 ).Veća stambena jedinica (cca....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Mlaka, 190.000 €, 56,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

MLAKA - Prodaje se uredan i funkcionalan stan smješten u prizemlju stambene zgrade (visina 1. kata), ukupne površine cca 58 m². Nekretnina je idealna za obiteljski život zahvaljujući izvrsnom rasporedu prostorija i odličnoj lokaciji u blizini svih važnih sadržaja. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

AGENCIJA SUNNYDAY POSREDUJE PRI PRODAJI ORGINAL TROSOBNOG STANA KVADRATURE 63 M2U NASELJU SREDNJACI I ULICI SREDNJACI NA 3 KATU OD 8 S LIFTOM ZA 270000 .GRIJANJE JE CENTRALNO NA TOPLANU , BALKON NEMA ,ORIJENTACIJE JE ISTOK-SJEVER , U KUPAONI JE KADA, STAN JE POTPUNO NAMJEŠTEN, I IMA....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 255.000 €, 65,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

RIJEKA GORNJA DRENOVA, moderan 2S+DB stan s balkonom, pogledom na zelenilo i more te 2 parkirna mjesta U ponudi je kvalitetan i komforan stan u novogradnji smještenoj na mirnoj i vrlo traženoj lokaciji na Gornjoj Drenovi idealnoj za obiteljski život i sve koji žele spoj privatnosti,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 375.000 €, 72,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, CVJETNO NASELJE, Veslačka ulica, 72 m², 3-soban. Prekrasan, novouređen trosoban stan (penthouse) površine 72 m², smješten na 6. katu kvalitetne zgrade iz 2003. godine s liftom. Otvoreni pogled na zapad (boravak, spavaća) i sjever (kuhinja i manja spavaća ili radna soba).....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 349.000 €, 74,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan stan u zgradi iz 1996.godine na atraktivnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Borovje. Ovaj prekrasan stan površine 75 m2 sastoji se od: -prostranog open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom -dvije spavaće sobe -kupaonice s WC-om -zasebnog WC-a -hodnika....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S12 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Travno, 225.000 €, 61,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

STAN PRODAJA, TRAVNO, Kopernikova ulica, 61 m², 4-soban stan na prepoznatljivoj lokaciji u Novom Zagrebu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice s wc-om, kuhinje, dnevnog boravka, 3 spavaće sobe i balkona. Šarmantan, svijetao, odmah useljiv, na mikrolokaciji koja obiluje svim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 232.000 €, 61,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella iz ponude izdvaja moderan trosobni stan na 2. katu manje stambene zgrade sa svega 4 stana, smješten u mirnoj slijepoj ulici u Dubravi.Stan površine 61,84 m² sastoji se od: -ulaznog hodnika -dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom -2 spavaće sobe -kupaonice/WC-a -spremišta....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U samom srcu Trešnjevke ? Sjever, odmah do Trešnjevačkog placa, nalazi se dvosobni stan površine 72,88 m² . Stan je smješten na prvom katu manje stambene zgrade. Zgrada je izgrađena 1937. godine. Stan je nedavno potpuno renoviran, pri čemu je pažnja posvećena svakom detalju ? od funkcionalnosti....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka balkon najnovije (132)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije (4)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau balkon (109)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr