• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau 80 m2 zadnjih 7 d - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau 80 m2 zadnjih 7 d - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau 80 m2 zadnjih 7 dana pala cijena

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau 80 m2 zadnjih 7 dana pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-19%

Promjena cijene sa 240.000 € na 195.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 195.000 €, 78,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 240.000 €
22.05.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasan stan koji je nedavno u potpunosti renoviran te uređen s puno pažnje i stila. Tijekom renovacije zamijenjene su sve instalacije struje i vode, što osigurava bezbrižno korištenje prostora u godinama koje dolaze. Podovi su obloženi pločicama visokog sjaja u imitaciji....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 234.000 € na 226.200 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 226.200 €, 78,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 234.000 €
20.05.2026 - 226.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-6 u prizemlju kvalitetne novogradnje, smješten u mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 365.000 € na 340.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 340.000 €, 83,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.05.2026 - 365.000 €
22.05.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

ZAGREB, GORNJA DUBRAVA - Moderan 3-soban stan s lođom Prodaje se prekrasan, moderno uređen stan u atraktivnom dijelu Gornje Dubrave, smješten u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja te glavne prometnice Avenije Dubrava, što osigurava izvrsnu povezanost s ostatkom grada. Stan....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 312.000 € na 298.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Srdoči, 298.000 €, 85,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 312.000 €
16.05.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Remax centar nekretnina predstavlja lijep dvoetažni stan površine 85 m2, smješten u mirnoj ulici, u blizini svih važnih sadržaja. U donjem dijelu stana nalazi se prostran dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagavaonom, iz kojeg se izlazi na šarmantan balkon s pogledom na Učku. Na....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 340.000 € na 310.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 310.000 €, 79,10 m2 cca 3920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.04.2026 - 340.000 €
19.05.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ZA DIREKTNE INFORMACIJE - Tin Marković - 0977096252 - Tara Tanita Kocijan - 0917331434 Prodaje se jedinstvena nekretnina na vrhunskoj lokaciji, koja se sastoji od dva zasebna, moderno koncipirana dvosobna stana. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj urbanog života i izvrsne investicijske....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 330.000 € na 290.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Krimeja, 290.000 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.04.2026 - 280.000 €
18.04.2026 - 330.000 €
16.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

Manor predstavlja 2S+DB stan na Vojak, idealan za adaptaciju i prilagodbu prema vlastitim željama i potrebama. Površine 75 m, smješten je u urednoj i održavanoj zgradi. * Stan se sastoji od: - hodnika, iz kojeg se ulazi u svaku od prostorija - kuhinju -wc - tri prostrane sobe Fasada....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 235.000 € na 220.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Vežica, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 240.000 €
07.03.2026 - 235.000 €
16.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo etažu kuće, 2S+DB, 75m2 sa pogledom na more, parkirnim mjestom i dva pomoćna objekta, sanitarnim čvorom i strujom na okućnici, čisto vlasništvo . Kampus, trsatski Kaštel, nova bolnica Sušak, vrtić i čak dvije škole nalaze se u neposrednoj blizini. Mirno i ugodno susjedstvo,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 305.000 € na 299.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Gornji Bukovac, 299.000 €, 80,00 m2 cca 3740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 345.000 €
21.03.2026 - 339.000 €
29.03.2026 - 335.000 €
07.04.2026 - 329.000 €
11.04.2026 - 325.000 €
01.05.2026 - 319.000 €
02.05.2026 - 315.000 €
09.05.2026 - 305.000 €
16.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U Zagrebu (Maksimir-Gornji Bukovac), prodaje se ovaj 3-soban stan od 80m2 smješten na 1. katu uredno održavane manje stambene zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika/predvorja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dnevnog boravka sa izlazom na natkriveni balkon koji se proteže cijelom....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 305.000 € na 299.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 345.000 €
21.03.2026 - 339.000 €
29.03.2026 - 335.000 €
07.04.2026 - 329.000 €
11.04.2026 - 325.000 €
01.05.2026 - 319.000 €
02.05.2026 - 315.000 €
10.05.2026 - 305.000 €
18.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U Zagrebu (Maksimir-Gornji Bukovac), prodaje se ovaj 3-soban stan od 80m2 smješten na prvom katu stambene zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na natkriveni balkon koji se proteže cijelom dužinom i loggiu (zimski vrt), kuhinje i blagovaonice, ostave,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 199.000 € na 190.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Rastočine, 190.000 €, 80,18 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.12.2025 - 205.000 €
28.02.2026 - 199.000 €
16.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se useljiv stan u urednoj stambenoj zgradi, smješten na top lokaciji u neposrednoj blizini centra grada i svih važnih sadržaja poput trgovina, škola, vrtića i javnog prijevoza. Ova izvrsna pozicija omogućuje lagodan svakodnevni život i brzi pristup svemu što je potrebno, a....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka 80 m2 zadnjih 7 dana pala cijena (56)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau 80 m2 zadnjih 7 dana (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč