• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau 80 m2 park do 450 - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau 80 m2 park do 450 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau 80 m2 park do 450000 eura Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau 80 m2 park do 450000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 410.000 €, 83,78 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Kajzerici smjestio se prekrasan, moderno i s puno ukusa uređen stan koji pruža savršenu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i mirnog obiteljskog života. Stan se nalazi na prvom katu kvalitetne zgrade iz 2019. godine, a njegova površina od....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 378.432 €, 78,60 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Trešnjevka, Selska cesta, trosoban dvoetažan penthouse 78,60 m2 u modernoj novogradnji sa 17 stanova. Zatvorena površina stana iznosi 51,70 m2, sa dvije spavaće sobe, kupaonicom, dnevnim dijelom te natkrivenom terasom 39,40 m2 i nenatkrivenom terasom 28,80 m2. Ukupne NKP površine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 349.000 €, 74,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno uređen i moderno namješten stan površine 74 m² u zagrebačkom naselju Gajnice, smješten na 1. katu kvalitetne i održavane stambene zgrade. Stan ima balkon i pripadajuće spremište te je spreman za useljenje odmah, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Vlasništvo je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 339.000 €, 74,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Maksimir, Donji Bukovac, prekrasno uređen i opremljen stan neto površine 74 m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Stan je smješten u kvalitetno građenoj manjoj stambenoj zgradi iz 2006. godine na prvom katu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 85,49 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: IVAN JUKIĆ, mob: 091 6396 945 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se prostran 4-soban stan s loggiom u visokom prizemlju zgrade na Malešnici. Stanu pripada i tavansko spremište. Površine je 85,49 m2, a sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 86,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRILIKA: Prodajemo prostrani 4-sob. stan od 86m2, smješten u visokom prizemlju kvalitetne stambene zgrade (gradnja Pionira 1992.g.), odlična lokacija na Malešnici. Stan se odlikuje praktičnim rasporedom: hodnik, četiri zasebne sobe, (tri sobe + dnevni boravak), blagovaona s opremljenom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 260.000 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na traženoj lokaciji na Donjem Zametu u Rijeci, prodaje se uređen i funkcionalan stan tipa 2S+DB s pogledom na more i dodatnim vanjskim sadržajima. Stan ima 69,42 m² u dokumentaciji, dok u naravi raspolaže s približno 75 m² korisnog prostora. Nedavno je renoviran i uređen, te je spreman....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 210.000 €, 74,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u Stenjevcu, Male putine/Perjavica na četvrtom katu stambene zgrade (realizacija ugradnje lifta u postupku), ukupne površine 73,67m2 (stan 72,17m2 s pripadajućim spremištem 1,5m2). Stan se sastoji od dvije etaže. Na prvoj etaži smješten je hodnik, soba/dnevni....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Mlaka, 165.000 €, 74,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se trosobni stan na traženoj lokaciji na Podmurvicama površine od 74 m², smješten u prizemlju zgrade starije gradnje. ?Unutrašnjost stana prošla je temeljitu rekonstrukciju s potpuno zamijenjenim instalacijama struje, vode i odvodnje. Ugrađena je nova PVC stolarija, a kupaonica....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka 80 m2 park do 450000 eura zadnjih 7 dana (14)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau 80 m2 do 450000 eura zadnjih 7 dana (4)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau 80 m2 park do 450000 eura (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more