• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau 80 m2 Zadnjih 7 d - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau 80 m2 Zadnjih 7 d - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau 80 m2 Zadnjih 7 dana porasla cijena

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau 80 m2 zadnjih 7 dana porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 271.857 € na 276.741 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 276.741 €, 78,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 273.989 €
10.04.2026 - 271.857 €
17.05.2026 - 276.741 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo stanove u modernoj novogradnji u zagrebačkom naselju Blato, u Ulici Jurja Njavre. U ponudi su funkcionalni i suvremeno projektirani stanovi u stambenoj zgradi koja se sastoji od dva ulaza (ulaz A i ulaz B). Zgrada je katnosti: podrum, prizemlje, dva kata i uvučeni kat, s....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 242.800 € na 263.655 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 263.655 €, 83,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 263.655 €
26.04.2026 - 242.800 €
20.05.2026 - 263.655 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.indomio.hr

Smješteni izvan gradske vreve, ali odlično povezani s centrom Zagreba (vlak 14 min, automobil 20 min), ovi stanovi nude udobnost i mir, uz brojne sadržaje idealne za obiteljski život - dječja igrališta, veliki park u izgradnji i zelene površine za šetnje i rekreaciju.Četverosoban....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 242.800 € na 263.655 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 263.655 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 242.800 €
22.05.2026 - 263.655 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan četverosoban stan u rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan četverosoban stan oznake S13, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba.....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 255.000 € na 270.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SPLIT, Meje, 270.000 €, 77,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 255.000 €
16.05.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Prostran dvosoban stan u novoj zgradi, smješten u mirnom dijelu Kamena, a opet u neposrednoj blizini svih sadržaja. Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade s ukupno sedam stanova i prostire se na 65,5 m2 stambenog prostora. Uz stan pripadaju dijelovi balkona, ostava i parking,....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 336.640 € na 378.720 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 378.720 €, 84,00 m2 cca 4510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.07.2025 - 336.640 €
16.05.2026 - 378.720 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Zagreb - Donja Dubrava, prodaje se četverosobni stan od 84,16 m2 na drugom katu stambene zgrade sa ukupno dvadeset stanova u izgradnji, planirani završetak kraj 2027. godine. . Sastoji se od: tri spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, dva hodnika, garderobe, dvije kupaonice....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 322.440 € na 403.050 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 403.050 €, 80,61 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.09.2025 - 322.440 €
13.09.2025 - 359.160 €
14.09.2025 - 322.440 €
03.12.2025 - 346.623 €
14.02.2026 - 338.562 €
11.03.2026 - 330.501 €
13.03.2026 - 322.440 €
17.05.2026 - 403.050 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Mogućnost zamjene za zemljište u Zagrebu ili na obali. Zagreb, Rudeš 4-soban stan 80,61 m² u novogradnji, useljenje 04/2027 Na prodaju je 4-sobni stan površine 80,61 m² u kvalitetnoj novogradnji na lokaciji Rudeška cesta 57, u mirnom i urbanom dijelu grada, blizina škole, vrtića,....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 319.120 € na 351.032 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Bundek, 351.032 €, 79,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 309.760 €
19.12.2025 - 319.120 €
20.05.2026 - 351.032 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se trosoban stan S57 obračunske površine 79,78 m2 u Oreškovićevoj ulici 20A u projektu u izgradnji s ukupno 86 stanova na 5. katu, orijentiran prema zapadu, a koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice s WC-om,....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 330.498 € na 346.236 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Bundek, 346.236 €, 78,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 325.248 €
19.12.2025 - 330.498 €
20.05.2026 - 346.236 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se trosoban stan S43 obračunske površine 78,69 m2 u Oreškovićevoj ulici 20A u projektu u izgradnji s ukupno 86 stanova na 4. katu, orijentiran prema zapadu, a koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice s WC-om,....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 385.000 € na 436.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, 436.000 €, 82,00 m2 cca 5320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 385.000 €
18.05.2026 - 436.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja komforan stan ukupne površine 82 m2 smješten u strogom centru grada. Stan se nalazi svega desetak metara od samog Korza. U naravi, stan je podijeljen na dvije stambene jedinice - dva apartmana koji dijele zajednički ulazni hodnik površine 4 m2. Oba su apartmana opremljena....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 315.840 € na 347.424 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Bundek, 347.424 €, 78,00 m2 cca 4450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 325.000 €
19.12.2025 - 300.000 €
25.03.2026 - 315.840 €
20.05.2026 - 347.424 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se trosoban stan S38 obračunske površine 78,95 m2 u Oreškovićevoj ulici 20A u projektu u izgradnji s ukupno 86 stanova na 4. katu, orijentiran prema jugozapadu, a koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka 80 m2 zadnjih 7 dana porasla cijena (57)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau 80 m2 zadnjih 7 dana (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu