• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau 100 m2 najnovije - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau 100 m2 najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau 100 m2 najnovije što veće

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau 100 m2 najnovije što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Sušak, 298.000 €, 96,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U samom centru Rijeke prodaje se elegantan i prostran stan od 96 m². Sastoji se od tri izuzetno komforne sobe, prostranog hodnika, moderno uređene kupaonice, zasebnog WC-a te sunčanog open-space dnevnog boravka spojenog s kuhinjom i blagovaonicom. Stan je u potpunosti opremljen i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Studentski Grad, 399.000 €, 108,16 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: JELENA SMUĐ, mob: 092 5019991 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** PROSTRAN OBITELJSKI STAN S VELIKIM POTENCIJALOM ? DUBRAVA, STUDENTSKI GRAD Prodaje se prostran peterosobni obiteljski stan površine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 106,32 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** DVOETAŽNI ČETVEROSOBNI STAN U ŠPANSKOM ? IZVRSNA PRILIKA! Prodaje se iznimno prostran i svijetao dvoetažni četverosobni stan ukupne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 395.000 €, 105,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u Palmotićevoj ulici. Nalazi se na trećem katu zgrade bez lifta u kojoj su treći i četvrti kat izgrađeni 1972. godine. Zelena naljepnica, armirano betonska gradnja rekonstruiranog dijela zgrade. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, kuhinje s izbom, blagovaonice....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pećine, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PEĆINE ? RIJEKA | SUNČAN STAN S POGLEDOM NA MORE I ZELENILO, 200 m OD MORA Na prodaju stan na jednoj od najpoželjnijih riječkih lokacija ? Pećinama, svega 200 metara od mora. Smješten u gospodskom ulazu, stan se ističe izvrsnim rasporedom i puno prirodnog svjetla, dnevni boravak i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 420.000 €, 103,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj lokaciji u srcu Trešnjevke prodaje se prostran i funkcionalan 4-soban penthouse površine 103 m², smješten na posljednjem katu manje i kvalitetno građene stambene zgrade. Stan je jedini na etaži, što pruža dodatni osjećaj privatnosti i mira. Stan zauzima cijelu etažu zgrade....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se četverosoban stan u potkrovlju manje stambene zgrade na Trešnjevci, Sokolgradska ulica. Stan površine 103m2 prostire se preko cjele etaže, a sastoji se od hodnika, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka s izlazom na loggiu, tri spavaće sobe te dvije kupaonice. Orijentacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Rudeš, 305.000 €, 102,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.opereta.hr

Prodaje se 5-soban stan na drugom katu od ukupno tri kata zgrade bez lifta. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Rudešu. .

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 305.000 €, 102,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, NOVOGRADNJA, 5-SOBAN, 101m2 Prodaje se 5-soban stan na drugom katu od ukupno tri kata zgrade bez lifta. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Rudešu. Stan se sastoj od dvije etaže: 1.etaža: open space dnevni boravak s kuhinjom I blagovaonicom s izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 478.000 €, 101,32 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PODAJA NOVOGRADNJA PENTHOUSE TREŠNJEVKA, TREŠNJEVKA SJEVER, stan je izveden po najvećim standardima, prati moderan i suvremen način života. Odličan raspored prostorija. Četverosoban stan na visokom drugom katu površine 101,32 m2 s nenatkrivenom terasom 7,21 m2 Uz stan je na parceli....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka 100 m2 najnovije što veće (24)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau najnovije što veće (3)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau 100 m2 što veće (35)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more