• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau 100 m2 što manje - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau 100 m2 što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau 100 m2 što manje

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau 100 m2 što manje" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 2.935 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 98,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja dvoetažni stan u izgradnji, smješten na području Škurinja, stambene površine 98 m. U naravi radi se o 3S+DB stanu koji se prostire na dvije etaže, prizemlje i prvi kat, s dva parkirna mjesta i pripadajućom okućnicom, koji su etažirani i upisani uz nekretninu. Rapored....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 91,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

MANOR predstavlja dvoetažni stan u izgradnji, smješten na području Škurinja, stambene površine 91 m². U naravi radi se o 3S+DB stanu koji se prostire na dvije etaže, prizemlje i prvi kat, s dva parkirna mjesta i pripadajućom okućnicom, koji su etažirani i upisani uz nekretninu. *Rapored....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 250.000 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ekskluzivnom zastupanju nudimo Rohbau stan na prestižnoj lokaciji na Tuškancu. Stan se nalazi u zgradi sa 3 stana, vrhunska gradnja 80tih, armirani beton. Ukupna parcela je 670m2 , te je u postupku parcelacija vrta te će stanu pripadati 150m2 vrta i 2 parkirna mjesta. Iznimno mirna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka roh-bau 100 m2 što manje'
270.000 €
240.000 €
250.000 €
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 370.000 €, 95,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.njuskalo.hr

*** Za sve direktne informacije javite se na +385 99 507 8229 *** Prodaje se kuća površine 95,52 m² u mirnom dijelu Donjeg grada, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Nekretnina je pogodna za obiteljski život, uredsku djelatnost, tihi obrt ili kao investicija za dugoročni najam.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 335.195 €, 95,77 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA DUBRAVA,ZGRADA P3-STAN S2 Predstavljamo vam vrhunski projekt novogradnje u sklopu od 5 stambenih zgrada u Dubravi, koje se odlikuju iznadprosječnom kvalitetom gradnje, modernim arhitektonskim rješenjem te visokim ekološkim standardima. Projekti uključuju betonsku konstrukciju,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 260.000 €, 98,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja dvoetažni stan u izgradnji, smješten na području Škurinja, stambene površine 98 m. U naravi radi se o 3S+DB stanu koji se prostire na dvije etaže, prizemlje i prvi kat, s dva parkirna mjesta i pripadajućom okućnicom, koji su etažirani i upisani uz nekretninu. Raspored....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 277.000 €, 101,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2025.,

www.crozilla.com

Zagreb, Britanski trg, trosoban stan s upisanih 68 m2 na 4. katu stambene zgrade s liftom te postoji mogućnost uređenja roh bau prostora bruto površine 37 m2 na etaži iznad za što postoji pravomoćna građevinska dozvola, ukupno 101 m2.Prva etaža se sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 420.000 €, 102,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je etaža od 102.55m2 na izvrsnoj lokaciji s nevjerojatnim panoramskim pogledom na more! Iz dnevnog boravka izlazi se na balkon s predivnim pogledom, idealnim za opuštanje i uživanje. Opremljen je PVC stolarijom i nalazi se u roh-bau stanju, te se prodaje kao takav. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Brajda, 197.000 €, 103,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Idealna lokacija za gradski život i investiciju: trosoban stan u centru grada Na izvrsnoj gradskoj lokaciji, u neposrednoj blizini tržnice Brajda, KBC-a i svih bitnih sadržaja, nalazi se ovaj prostrani stan smješten u visokom potkrovlju uredne zgrade s ukupno pet katova. Stan površine....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Trsat, 415.000 €, 105,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je stan u roh-bau fazi, smješten u manjoj, stambenoj zgradi na atraktivnoj lokaciji na Trsatu. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj privatnosti, mira i impresivnog panoramskog pogleda ? pogleda kakav se rijetko može pronaći, ne samo na Trsatu, već i u cijeloj Rijeci.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 330.000 €, 105,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana ? Trosobni, 105 m² Zamislite sebe u stanu koji se nalazi samo minutu hoda od Trga Bana Jelačića, u srcu grada. Ova nekretnina nudi vam nevjerojatnu priliku ? savršeno je smještena za poslovni prostor, najam ili stanovanje. Smješten na prvom katu zgrade, sa samo dva kata....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me