• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau što skuplje 100 m - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau što skuplje 100 m - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau što skuplje 100 m2

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau što skuplje 100 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 2.935 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 98,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja dvoetažni stan u izgradnji, smješten na području Škurinja, stambene površine 98 m. U naravi radi se o 3S+DB stanu koji se prostire na dvije etaže, prizemlje i prvi kat, s dva parkirna mjesta i pripadajućom okućnicom, koji su etažirani i upisani uz nekretninu. Rapored....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 420.000 €, 102,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je etaža od 102.55m2 na izvrsnoj lokaciji s nevjerojatnim panoramskim pogledom na more! Iz dnevnog boravka izlazi se na balkon s predivnim pogledom, idealnim za opuštanje i uživanje. Opremljen je PVC stolarijom i nalazi se u roh-bau stanju, te se prodaje kao takav. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Trsat, 415.000 €, 105,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je stan u roh-bau fazi, smješten u manjoj, stambenoj zgradi na atraktivnoj lokaciji na Trsatu. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj privatnosti, mira i impresivnog panoramskog pogleda ? pogleda kakav se rijetko može pronaći, ne samo na Trsatu, već i u cijeloj Rijeci.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka roh-bau što skuplje 100 m2'
260.000 €
330.000 €
277.000 €
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 370.000 €, 95,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.njuskalo.hr

*** Za sve direktne informacije javite se na +385 99 507 8229 *** Prodaje se kuća površine 95,52 m² u mirnom dijelu Donjeg grada, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Nekretnina je pogodna za obiteljski život, uredsku djelatnost, tihi obrt ili kao investicija za dugoročni najam.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 335.195 €, 95,77 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA DUBRAVA,ZGRADA P3-STAN S2 Predstavljamo vam vrhunski projekt novogradnje u sklopu od 5 stambenih zgrada u Dubravi, koje se odlikuju iznadprosječnom kvalitetom gradnje, modernim arhitektonskim rješenjem te visokim ekološkim standardima. Projekti uključuju betonsku konstrukciju,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 99,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo projekt, dvoetažni stan/ u naravi kuću u nizu na gradskoj lokaciji ? Škurinje. Gradnja je planirana za 2025. godinu, a projekt dolazi od provjerenog investitora s iskustvom u kvalitetnoj izvedbi. Nekretnina se prodaje po sistemu roh bau ? visoki, s uključenim PDV-om....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 270.000 €, 91,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

MANOR predstavlja dvoetažni stan u izgradnji, smješten na području Škurinja, stambene površine 91 m². U naravi radi se o 3S+DB stanu koji se prostire na dvije etaže, prizemlje i prvi kat, s dva parkirna mjesta i pripadajućom okućnicom, koji su etažirani i upisani uz nekretninu. *Rapored....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 250.000 €, 98,15 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 275.000 €
12.02.2026 - 265.000 €
07.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Pantovčak, trosobni stan u potkrovlju povijesne zgrade. Stan se sastoji od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice i veće prostorije u roh bau izvedbi.Zgrada se nalazi na velikoj parceli, okružena zelenilom. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 250.000 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ekskluzivnom zastupanju nudimo Rohbau stan na prestižnoj lokaciji na Tuškancu. Stan se nalazi u zgradi sa 3 stana, vrhunska gradnja 80tih, armirani beton. Ukupna parcela je 670m2 , te je u postupku parcelacija vrta te će stanu pripadati 150m2 vrta i 2 parkirna mjesta. Iznimno mirna....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 260.000 € na 240.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Škurinje, 240.000 €, 97,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 260.000 €
15.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Brajda, 197.000 €, 103,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Idealna lokacija za gradski život i investiciju: trosoban stan u centru grada Na izvrsnoj gradskoj lokaciji, u neposrednoj blizini tržnice Brajda, KBC-a i svih bitnih sadržaja, nalazi se ovaj prostrani stan smješten u visokom potkrovlju uredne zgrade s ukupno pet katova. Stan površine....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)