• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park zadnjih 7 dana što v - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park zadnjih 7 dana što v - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park zadnjih 7 dana što veće

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park zadnjih 7 dana što veće" pronađeno 63 nekretnina - prosječna cijena 4.192 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 520000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 235.800 €, 59,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Pešćenica, Ferenščica, prodaje se uredan i održavan 2s stan u starijoj zgradi (1967g.) na 1 katu/5 katova. Zgrada je kvalitetno građena; armirano betonske konstrukcije, međukatne konstrukcije također armiranobetonske. Stan je renoviran 1990 i 2000g. Grijanje je na toplanu, režije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 249.000 €, 59,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Dubravi, smjestio se ovaj pažljivo održavan dvosoban stan površine 59 m², idealan za sve koji traže spoj funkcionalnosti, udobnosti i praktične svakodnevice. Smješten na 1. katu uredne zgrade s liftom, stan pruža osjećaj toplog doma već pri prvom ulasku.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 186.638 €, 59,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S17 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Volovčica, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB (Volovčica), 57 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne površine 57 m2 na devetom katu zgrade s dva lifta. Zgrada je izgrađena 1970. godine, ima ukupno devet katova te se nalazi u naselju Volovčica. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 210.000 €, 56,04 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2soban stan , VRBANIĆEVA ULICA 56M2 Vrbanićeva ulica na iznimno atraktivnoj lokaciji prodaje 2 soban stan smješten na trećem katu uredne i dobro održavane stambene zgrade s ukupno četiri kata. Ova nekretnina ističe se svojom izvrsnom pozicijom, budući da se nalazi na svega....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN + VPM, ZAGREB (Dugave), 55 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne neto korisne površine 55 m2 na prvom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 2025. godine, ima ukupno tri kata te se nalazi u naselju Dugave. Stan ima ukupno stambene površine 52 m2 te se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan na prvom katu u Petrinjskoj ulici u Zagrebu, 54m2 prodajem. Stan se sastoji od dvije sobe (svaka 20 m2), hodnika, kupaonice, posebno WC-a, kuhinje i male ostave u stanu.U stambenoj zgradi u kojoj se nalazi 6 stanova i dva ulična lokala, provedena je konstrukcijska obnova, ojačanje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 238.000 €, 54,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Nekretnina se nalazi na prvom katu manje, uredno održavane zgrade izgrađene 2007. godine, smještene u mirnoj i slijepoj ulici. Ukupna površina iznosi 75 m², od čega 54 m² otpada na stambeni dio, 11,5 m² na vanjsko parkirno mjesto te 9,5 m² na ostavu/spremište. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 230.000 €, 53,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Molim agencije da me ne kontaktiraju. Prodajem stan u zgradi u nizu u blizini Parka Stara Trešnjevka. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka iz kojeg se ulazi u walk-in ormar, velike spavaće sobe, kupaonice, zahoda i kuhinje s izlazom na balkon. U kuhinji,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 209.000 €, 49,00 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Srdoči stan 49m2 1S+DB U ponudi imamo ugodan i funkcionalno raspoređen stan površine 49m², smješten na 2. katu uredne stambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom u otvorenom konceptu, s izlazom na balkon koji pruža dodatnu udobnost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 205.000 €, 49,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB (Stenjevec), 49 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 46 m2 na prvom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 2010. godine, ima ukupno tri kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice, hodnika te loggie.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnsko, 240.000 €, 46,69 m2 cca 5140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: MARJAN GRGURIĆ, mob: 092 501 9992 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se 3-soban stan površine 49,69 m² smješten u Novom Zagrebu, u naselju Trnsko, na 2. katu stambene zgrade (bez lifta). Uredna i održavana....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 240.000 €, 46,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: MARJAN GRGURIĆ, mob: 092 501 9992 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se 3-soban stan površine 49,69 m smješten u Novom Zagrebu, u naselju Trnsko, na 2. katu stambene zgrade (bez lifta). Uredna i održavana stambena....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 218.500 €, 44,00 m2 cca 4970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja funkcionalan i svijetao stan površine 41,47 m² na odličnoj lokaciji.Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, predsoblja, kupaonice, ostave te prostrane lođe. Uz stan dolazi i spremište u podrumu, a zgrada raspolaže privatnim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 210.000 €, 43,48 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan koji se nalazi u blizini ključnih sadržaja: tramvaja, autobusnog i željezničkog kolodvora, škole,rekreacijske zone i svih sadržaja potrebnih za moderan život. Zgrada se nalazi u "sljepoj ulici" bez buke,a park ispred ulaza daje dovoljno zelenila i svježine od vrućine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 190.000 €, 43,10 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Donji grad, dvosoban stan u visokom prizemlju starije dobro očuvane zgrade, unutrašnje površine 43,10 m2. Sastoji se od: ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s pogledom na zelenilo. Odličan spoj oaze mira sa dvorištem i gradske vreve....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zapruđe, 199.000 €, 43,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje selijep 2 soban stan u Zagrebu, naselje Zapruđe, površine 43 m², smješten na visokom prizemlju stambene zgrade. STAN SE SASTOJI:open space dnevnog boravka s kuhinjom,jedne spavaće sobe.kupaonice,WC-odvojeno,špajze Na raspolaganju je i zajednička šupa u zgradi. Stan je renoviran....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 190.000 €, 41,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ŠPANSKO, 41 m2, 2S Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 41 m2 na četvrtom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1983. godine i ima ukupno četiri kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, odvojene blagovaonice, spavaće sobe, kupaonice s wc-om....