• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana kval - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana kval - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana kvalitetan

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana kvalitetan" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 4.057 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Maksimir, 365.000 €, 101,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Maksimirsko naselje, Ravnice ? kompletno namješten stan površine 80 m2, smješten na 1. katu održavane zgrade (2008.) s liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka s blagovaonicom, opremljene kuhinje s ostavom, spavaće sobe, kupaonice te povezane loggie i terase.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 342.000 €, 108,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u centru Rijeke, u ponudi je prostran i moderno uređen stan površine 108 m², koncipiran kao 3S+DB. Stan se odlikuje visokim stropovima, velikim prostorijama i obiljem prirodnog svjetla, zahvaljujući velikom broju prozora i dobroj orijentaciji prostora. Moderan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 349.000 €, 105,10 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Ekskluzivan dvoetažni stan u modernoj urbanoj vili ? Donja Dubrava U mirnoj i urbanoj ulici u Donjoj Dubravi smjestila se moderna duplex vila sa samo dvije stambene jedinice, projektirana za maksimalnu privatnost i kvalitetu stanovanja.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana kvalitetan'
260.000 €
479.000 €
495.000 €
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 169.000 €, 50,90 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan četverosoban stan površine 50,90 m2, smješten u potkrovlju manje stambene zgrade sa svega 7 stanova, na odličnoj lokaciji na Trešnjevci, mirnoj mikro lokaciji u blizini Selske i Ozaljske ulice. Stan zauzima cijelo potkrovlje zgrade te pruža osjećaj privatnosti....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 410.000 €, 83,78 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Kajzerici smjestio se prekrasan, moderno i s puno ukusa uređen stan koji pruža savršenu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i mirnog obiteljskog života. Stan se nalazi na prvom katu kvalitetne zgrade iz 2019. godine, a njegova površina od....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kantrida, 441.827 €, 102,99 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVO U PONUDI! Višestambeni projekt RIO KANTRIDA, faza B1 i B2, smješten je na jednoj od najatraktivnijih lokacija zapadnog dijela Rijeke, na Kantridi. Projekt obuhvaća izgradnju dvije suvremene višestambene zgrade s ukupno 156 stambenih jedinica, garažnim parkirnim mjestima (isključivo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 382.500 €, 85,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnoj i ugodnoj ulici smjestila se moderna urbana vila suvremenog arhitektonskog izričaja, trenutno u roh-bau fazi izgradnje, projektirana prema visokim standardima kvalitete i funkcionalnosti stanovanja. Pocetak useljenja kraj 2026.godine. Na prodaju je prostran i odlično organiziran....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 160.000 €, 27,38 m2 cca 5840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se ugodan i funkcionalan stan na 1. katu uredne zgrade iz 1999. godine, smješten na odličnoj lokaciji u blizini svih važnih sadržaja potrebnih za kvalitetan i ugodan život na popularnoj Trešnjevci. Stan se sastoji od ulaznog prostora, dnevnog boravka s kuhinjicom, spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 515.000 €, 207,26 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnoj i ugodnoj ulici u Dubravi smjestio se ovaj izuzetno prostran dvoetažni stan ukupne površine 207,26 m², idealan za veću obitelj, investiciju ili život s puno komfora i privatnosti. Stan se nalazi na 3. katu kuće te se prostire na dvije etaže povezane elegantnim unutarnjim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 410.000 €, 89,50 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prostran i sunčan obiteljski stan Jordanovac ? 89,5 m² Na jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih lokacija, u mirnoj i zelenoj ulici Jordanovac, prodaje se prostran četverosoban stan površine 89,5 m², smješten na 8. i posljednjem katu kvalitetne armirano-betonske zgrade s dva lifta,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 230.000 €, 53,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Molim agencije da me ne kontaktiraju. Prodajem stan u zgradi u nizu u blizini Parka Stara Trešnjevka. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka iz kojeg se ulazi u walk-in ormar, velike spavaće sobe, kupaonice, zahoda i kuhinje s izlazom na balkon. U kuhinji,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vežica Donja, 320.000 €, 125,36 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA ? DONJE VEŽICE | PROSTRAN DVOETAŽNI STAN S POGLEDOM NA MORE, KAMINOM I DVIJE TERASE Na atraktivnoj lokaciji u riječkom naselju Donje Vežice, u Ulici Martina Kontuša, smjestio se ovaj poseban dvoetažni stan ukupne površine 129 m² koji pruža toplinu doma, prostranost i prekrasan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 274.000 €, 87,34 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

MAKSIMIR REMETE prodaje se prekrasan,novouređeni 3 soban stan brutto površine 87,34m2 netto 72,80m2 Stan se nalazi u potkrovlju novouređene stambene kuće iz koje se prostire prekrasan otvoren pogled na grad i Medvednicu. OPIS: Stan je brutto površine 87,34m2 (netto 72,80m2), a sastoji....