• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana bare - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana bare - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana barem 80 m2 tržnica

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana barem 80 m2 tržnica" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 3.850 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Podsused, 215.000 €, 78,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na 4.katu stambene zgrade s liftom, predivan pogled, na odličnoj poziciji u Gajnicama. Orijentacija stana : istok. Dječiji vrtić iza zgrade, osnovna škola, tržnica, općina, dućani, park, banke u neposrednoj blizini. Izuzetno dobra povezanost javnim prijevozom, autobusne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 420.000 €, 103,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i svijetao četverosobni penthouse stan površine 103,24 m², smješten na 5. katu kvalitetne stambene zgrade na Trešnjevci. Stan je jedini na etaži, što osigurava dodatnu privatnost i mir. Osnovne informacije: - 103,24 m² - 4 sobe - kat (zadnji) - Godina gradnje:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 349.000 €, 74,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno uređen i moderno namješten stan površine 74 m² u zagrebačkom naselju Gajnice, smješten na 1. katu kvalitetne i održavane stambene zgrade. Stan ima balkon i pripadajuće spremište te je spreman za useljenje odmah, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Vlasništvo je....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Izdvojene nekretnine

Pula, Vidikovac