• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana bare - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana bare - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana barem 80 m2 pala cijena

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana barem 80 m2 pala cijena" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.574 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 420.000 € na 390.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, Meje, 390.000 €, 100,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 420.000 €
15.05.2026 - 390.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je komforan dvosoban do četverosoban stan smješten na trećem katu uredno održavane stambene zgrade, na jednoj od najtraženijih lokacija u Splitu Manušu. Zahvaljujući jugozapadnoj orijentaciji, stan obiluje prirodnim svjetlom tijekom cijelog dana, a iz dnevnog prostora pruža....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 199.000 € na 190.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Rastočine, 190.000 €, 80,18 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.12.2025 - 205.000 €
28.02.2026 - 199.000 €
16.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se useljiv stan u urednoj stambenoj zgradi, smješten na top lokaciji u neposrednoj blizini centra grada i svih važnih sadržaja poput trgovina, škola, vrtića i javnog prijevoza. Ova izvrsna pozicija omogućuje lagodan svakodnevni život i brzi pristup svemu što je potrebno, a....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 250.000 € na 245.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Rastočine, 245.000 €, 84,90 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.12.2025 - 259.000 €
28.12.2025 - 250.000 €
13.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Rijeka, Rastočine. Prodaje se izuzetno lijep, komforan i održavan četverosobni stan u zgradi sa 3 lifta. Stan se nalazi na 13. od 26 katova. Sastoji se od prostranog i vrlo svijetlog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, predsoblja, hodnika, kupaonice sa WC-om,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana barem 80 m2 pala cijena'
368.000 €
368.000 €
259.000 €
 
-15%

Promjena cijene sa 440.000 € na 375.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 375.000 €, 85,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 440.000 €
22.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Remete, izvanredan stan na predivnoj poziciji uz park šumu. Stan se sastoji od ulaznog prostora, dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje, dvije spavaće sobe, WC i WC s kupatilom, te balkonom. Stanu pripada garaža i vanjsko parkirno mjesto. Stan je potpuno opremljen i namještan kvalitetnim....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 340.000 € na 310.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 310.000 €, 79,10 m2 cca 3920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.04.2026 - 340.000 €
19.05.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ZA DIREKTNE INFORMACIJE - Tin Marković - 0977096252 - Tara Tanita Kocijan - 0917331434 Prodaje se jedinstvena nekretnina na vrhunskoj lokaciji, koja se sastoji od dva zasebna, moderno koncipirana dvosobna stana. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj urbanog života i izvrsne investicijske....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 365.000 € na 330.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 330.000 €, 78,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 350.000 €
15.03.2026 - 365.000 €
11.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan stan stambene površine 78 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu, u slijepoj ulici u neposrednoj blizini okretišta Mihaljevac. Stan se nalazi u mirnom, zelenom okruženju podsljemenske zone, a istovremeno je izvrsno povezan s centrom grada (tramvajska....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 421.200 € na 365.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 365.000 €, 96,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 421.200 €
16.05.2026 - 365.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Na idealnoj lokaciji u Špansko uz sami park, nedaleko od vrtića, škole, igrališta crkve i trgovine prodaje se prekrasan stan trostrane orijentacije od 96 m2. UZ stan se može kupiti i garaža od 16 m2 obračunski 12 m2 ( 45000 EUR) , a stanu pripada ostava i cca 50 m2 vrta koji koristi....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 549.000 € na 499.000 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 499.000 €, 102,00 m2 cca 4890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 549.000 €
14.05.2026 - 499.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, PANTOVČAK, 102 m2, 4-soban BRICK NEKRETNINE PREDSTAVLJAJU: Prodaje se četverosoban stan površine 102 m2 u prizemlju zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1930. godine te ima ukupno dva kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, 3 spavaće....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 399.000 € na 349.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Žitnjak, 349.000 €, 75,00 m2 cca 4650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 399.000 €
11.05.2026 - 349.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Borovje, prekrasan trosoban stan, luksuzno namjesten, povrsine 75 m2 na drugom katu odlicno odrzavane zgrade s liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika s ugradbenim ormarima, open space dnevnog boravka s kuhinjom po mjeri i blagovaonicom, spavace sobe, djecje sobe, kupaonice....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 330.000 € na 310.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Centar, 310.000 €, 112,58 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 330.000 €
23.05.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.smart-invest.hr

RIJEKA - CENTAR Na prodaju je prostran i elegantno uređen stan ukupne površine 112.58 m2, smješten na atraktivnoj lokaciji, svega stotinjak metara udaljenoj od Korza. Stan je funkcionalno podijeljen u dvije zasebne stambene jedinice koje su kompletno adaptirane, namještene i spremne....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 295.000 € na 285.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 285.000 €, 73,85 m2 cca 3860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.04.2026 - 295.000 €
12.05.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** Direktan kontakt agenta: 091 2602 017 - Dino Matijević *** Prodaje se prostran i funkcionalan trosoban stan smješten u mirnoj i ugodnoj ulici u jednoj od traženijih zagrebačkih četvrti. Stan se nalazi na trećem katu uredno održavane zgrade iz 1973. godine te ima ukupnu površinu....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 289.000 € na 259.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Centar, 259.000 €, 121,97 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.12.2025 - 289.000 €
16.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.08.2025.,

www.smart-invest.hr

RIJEKA ? CENTAR Na prodaju je prostran, novouređen stan u samom centru Rijeke, na odličnoj i traženoj lokaciji! Stan se nalazi svega 5 minuta hoda od Korza te otprilike 10 minuta od plaže, što ga čini idealnim kako za život, tako i za investiciju. Stan je južne orijentacije i sa prozora....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 205.000 € na 199.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 199.000 €, 72,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 250.000 €
15.04.2026 - 230.000 €
26.04.2026 - 215.000 €
29.04.2026 - 205.000 €
17.05.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Donji Bukovac, Bukovačka cesta ? novoadaptirani trosoban stan s dvorištem. Moderan i kompletno adaptiran trosoban stan površine 72 m2, smješten u prizemlju uredno održavane manje stambene zgrade (zelena naljepnica) u mirnom dijelu Donjeg Bukovca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 364.000 € na 312.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Belveder, 312.000 €, 130,75 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.08.2025 - 364.000 €
12.05.2026 - 312.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Belveder-u ponudi imamo lijepi prostrani i gospodski stan. Nalazi se u manjem objektu u centru Belvedera,lijepog rasporeda velikih i prostranih prostorija. Održavan i lakiran parket ,nova PVC stolarija ,adaptirana kupaona. Kroz stan sprovedeno etažno plinsko grijanje. Nekretnina puna....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 754.800 € na 649.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 649.000 €, 148,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.04.2026 - 754.800 €
17.05.2026 - 649.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Maksimir, Gorice, luksuzan četverosoban penthouse neto korisne površine 148 m2. Nalazi se na prekrasnoj i izuzetno mirnoj lokaciji, uvučen od glavne ceste s pogledom na zelenilo, vinograde i šumu.Sastoji se od ulaznog hodnika s ugradbenim ormarima, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan