• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana 90 m - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana 90 m - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana 90 m2

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana 90 m2" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.802 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Dubrava, 325.000 €, 92,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Na početku Zagrebačkog kvarta Dubrave, smješten na odličnoj mikrolokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja, škole, vrtića, trgovina, pošte, bolnice, prekrasnog parka Maksimir, na prodaju je ovaj trosobni Penthouse od 92m2 stambenog prostora na drugom katu stambene zgrade luksuzne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 249.000 €, 86,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan četverosoban stan s prostranom terasom i vrtom u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan četverosoban stan oznake S1, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 94,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

ČETVEROSOBNI STAN S DVA BALKONA ? 91,06 m² ? PREKO PUTA PARKA STARA TREŠNJEVKA ? IZVRSNA PRILIKA ZA ADAPTACIJUNa prodaju je prostrani četverosobni stan smješten na III (trećem) katu stambene zgrade, ukupne korisne površine 91,06 m², na atraktivnoj lokaciji preko puta parka Stara Trešnjevka.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana 90 m2'
440.000 €
520.000 €
460.000 €
  Stan, ZAGREB, Gornje Vrapče, 300.000 €, 97,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA STANA ? VRAPČE / VRAPČANSKA CESTE Prodaje se prostrani adaptirani četverosobni stan na 1. katu u etažiranoj kući sa ukupno 4 stana. Svakom stanu pripada vlastito parkirno mjesto. Stan površine 96,53 m² sastoji se od: - dnevnog boravka s blagovaonicom - kuhinje - izbe - kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 299.000 €, 85,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: IVAN JUKIĆ, mob: 091 6396 945 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se prostran 4-soban stan s loggiom u visokom prizemlju zgrade na Malešnici. Stanu pripada i tavansko spremište. Površine je 85,49 m2, a sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 325.000 €, 91,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U Zagrebu, neposrednoj blizini parka Maksimir, na prodaju je ovaj jedinstveni Penthouse od 91m2 sa prekrasnom terasom od 65m2, smješten na 2. katu stambene zgrade luksuzne Novogradnje. Zgrada je građena prema najvišim standardima, korišteni su najfiniji materijali, te vrhunska oprema....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 264.900 €, 91,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan s prostranom terasom i vrtom u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S2, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 91,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 91 m2 + TERASA 70 m2, 5-soban Prodaje se peterosoban stan, ukupne površine 91 m2 na trećem katu zgrade s liftom. Zgrada je građena 1975. godine te ima ukupno četiri kata. Stan se sastoji od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 4....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 274.000 €, 87,34 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

MAKSIMIR REMETE prodaje se prekrasan,novouređeni 3 soban stan brutto površine 87,34m2 netto 72,80m2 Stan se nalazi u potkrovlju novouređene stambene kuće iz koje se prostire prekrasan otvoren pogled na grad i Medvednicu. OPIS: Stan je brutto površine 87,34m2 (netto 72,80m2), a sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 86,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRILIKA: Prodajemo prostrani 4-sob. stan od 86m2, smješten u visokom prizemlju kvalitetne stambene zgrade (gradnja Pionira 1992.g.), odlična lokacija na Malešnici. Stan se odlikuje praktičnim rasporedom: hodnik, četiri zasebne sobe, (tri sobe + dnevni boravak), blagovaona s opremljenom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 309.000 €, 86,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i svijetao dvoetažni stan površine 86 m2 u mirnom i uređenom dijelu Srdoča, idealnom za obiteljski život. Nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade novije gradnje (2004.), okruženoj zelenilom i blizinom svih sadržaja potrebnih za udoban svakodnevni život.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 382.500 €, 85,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnoj i ugodnoj ulici smjestila se moderna urbana vila suvremenog arhitektonskog izričaja, trenutno u roh-bau fazi izgradnje, projektirana prema visokim standardima kvalitete i funkcionalnosti stanovanja. Pocetak useljenja kraj 2026.godine. Na prodaju je prostran i odlično organiziran....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Brajda, 250.000 €, 85,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Rijeka, centar! Prodaje se stan na drugom katu dobre i održavane zgrade. Podijeljen je u dvije stambene jedinice, idealne za najam, imaju zaseban ulaz, svaki ima spavaću sobu, kupaonicu, dnevni boravak i kuhinju. Stan se nalazi u mirnom djelu, sa pogledom na park, a u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 228.000 €, 84,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Na početku Zagrebačke Dubrave, odličnoj mikrolokaciji u blizini parka Maksimir i svih potrebnih sadržaja škole, vrtića, bolnice, pošte, trgovina, kafića i restorana, na prodaju je ovaj stan od 84m2 prodajne površine (stvarne 143,32m2), koji se nalazi na zadnjem katu stambene zgrade....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 242.800 € na 263.655 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, 263.655 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 242.800 €
22.05.2026 - 263.655 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan četverosoban stan u rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan četverosoban stan oznake S13, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 263.655 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Moderan četverosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan četverosoban stan oznake S7 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 479.000 €, 84,00 m2 cca 5700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Maksimir ? kvalitetan dvoetažni stan u mirnom okruženju, potpuno renoviran 89 m²Na prodaju je funkcionalan i potpuno uređen dvoetažni stan smješten u mirnom dijelu Maksimira, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini bolnica Rebro i Jordanovac.Stan se prostire na dvije etaže....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gornje Vrapče, 300.000 €, 96,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, VRAPČE, 96 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 96 m2 na prvom katu kuće. Kuća je izgrađena 1990. godine, ima ukupno 2 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije sobe, kupaonice, terase, spremišta i hodnika. Zadnja adaptacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 410.000 €, 83,78 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Kajzerici smjestio se prekrasan, moderno i s puno ukusa uređen stan koji pruža savršenu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i mirnog obiteljskog života. Stan se nalazi na prvom katu kvalitetne zgrade iz 2019. godine, a njegova površina od....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 347.000 €, 97,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U Zagrebu, neposrednoj blizini parka Maksimir, na prodaju je ovaj funkcionalan 4-soban stan od 97,45m2 smješten u prizemlju stambene zgrade luksuzne Novogradnje. Zgrada je građena prema najvišim standardima, korišteni su najfiniji materijali, te vrhunska oprema i uređaji, izolacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 470.000 €, 97,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, DONJI GRAD , 97m2, 4-soban Prodaje se stan površine 97 m2 na prvom katu zgrade bez lifta (izgradnja lifta u planu). Zgrada je izgrađena 1910. godine, te ima ukupno 4 kata. Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, master spavaće....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Duilovo, 524.326 €, 97,95 m2 cca 5350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi trosoban stan koji se nalazi u prizemlju zgrade, unutar modernog projekta Sunny Cliff Residence, smještenog u neposrednoj blizini mora. Ovaj prostrani stan idealan je za obiteljski život, dugoročno stanovanje ili kao investicija za turistički najam. Stan se sastoji od: ulaznog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 365.000 €, 98,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan 98 m2 smješten na Ksaveru, u visokom prizemlju zgrade od ukupno 3 stana. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s ostavom, blagovaonice, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupaonice, gostinskog toaleta i dvije loggie. Tlocrt stana je izuzetno racionalan i nudi....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com