• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana 60 m - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana 60 m - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana 60 m2

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana 60 m2" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 4.273 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lođa
    • 1.kat
    • studenti
    • renoviran
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 235.800 €, 59,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Pešćenica, Ferenščica, prodaje se uredan i održavan 2s stan u starijoj zgradi (1967g.) na 1 katu/5 katova. Zgrada je kvalitetno građena; armirano betonske konstrukcije, međukatne konstrukcije također armiranobetonske. Stan je renoviran 1990 i 2000g. Grijanje je na toplanu, režije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 245.000 €, 57,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se funkcionalan i svijetao stan u Utrinama odličnog rasporeda! Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom u open space konceptu, zasebne kupaonice i dodatnog odvojenog WC-a. Na stanu je kompletno ugrađena nova PVC stolarija, što dodatno doprinosi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija LIRIO LUCAS predstavlja trosoban stan za prodaju na Knežiji. Stan se nalazi na 2. katu stambene zgrade i sastoji se od: - ulaznog dijela, - dnevnog boravka s blagovaonicom, - kuhinje, - dvije spavaće sobe, - kupaonice s toaletom, - loggie Izvrsna mikrolokacija - blizina javnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana 60 m2'
350.000 €
235.800 €
199.000 €
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 270.000 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

0955569861 Lift je u procesu izgradnje. Blizina svih potrebnih sadržaja (škola, vrtić, crkva, dom zdravlja, dućani, pekare, park) PVC stolarija, parket Stan Zagreb Stenjevec Malešnica 60 m2 (prodaja).

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 249.000 €, 59,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Dubravi, smjestio se ovaj pažljivo održavan dvosoban stan površine 59 m², idealan za sve koji traže spoj funkcionalnosti, udobnosti i praktične svakodnevice. Smješten na 1. katu uredne zgrade s liftom, stan pruža osjećaj toplog doma već pri prvom ulasku.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Mlaka, 190.000 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, MLAKA ? funkcionalan stan 3S, prizemlje Na lokaciji u širem centru Rijeke, u naselju Mlaka, u blizini Novog lista, prodaje se uredan i funkcionalan stan površine cca 58 m², smješten u prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od tri sobe, dnevnog boravka povezanog s kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 289.000 €, 57,47 m2 cca 5030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 57.47m2, na četvrtom katu zgrade s liftom (ukupno osam katova), u Novom Zagrebu-Utrina. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice i vešeraja. Stan je kompletno adaptiran krajem 2023. godine,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 275.000 €, 63,00 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

VIDEO STANA NAKON SLIKA. Trešnjevka, odlična, mirna lokacija, 100 m uvučeno od Nove ceste uz park ( dječje igralište),prodaje se 3s stan na III katu ( bez lifta), koji se sastoji od : ulazni hodnik, kupaona, wc-a, 3 sobe ( 3,43 x 4,14 m, : 4,61 x 4,14m,: 2,30x3,53 m) kuhinja i lođa.Stanu....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Lokve, 300.000 €, 64,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Preuređen i funkcionalan stan površine 65 m² smješten na 5. katu stambene zgrade bez lifta. Odličnog rasporeda i ugodne orijentacije sjever ? jug, stan pruža puno prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Sastoji se od ulaznog predsoblja, moderne kuhinje povezane s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zapruđe, 255.000 €, 56,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ZAPRUĐE, 56 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 56 m2 na petom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1964. godine i ima ukupno osam katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, radne sobe(koja se lako može....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sopot, 240.000 €, 55,06 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO U NAŠOJ PONUDI ? dvosoban stan od 55,06 m² u Sopotu Smješten u Ulici Viktora Kovačića, u jednom od najpraktičnijih dijelova Novog Zagreba, ovaj dvosoban stan od 55,06 m² nudi odličan raspored, puno prirodnog svjetla i osjećaj prostora koji se rijetko nalazi u ovoj kvadraturi.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 265.000 €, 65,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je potpuno renoviran 1S+DB stan površine 65m², smješten u samom centru Rijeke, svega minutu hoda od Korza. Stan se nalazi na 2. katu uredne zgrade, a sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom u open space konceptu, kupaonice, hodnika i spremišta. Dodatnu vrijednost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN + VPM, ZAGREB (Dugave), 55 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne neto korisne površine 55 m2 na prvom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 2025. godine, ima ukupno tri kata te se nalazi u naselju Dugave. Stan ima ukupno stambene površine 52 m2 te se sastoji....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 239.000 €, 65,60 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan na odličnoj lokaciji šireg centra Rijeka, smješten iznad Park Campetto, s prekrasnim pogledom na grad i Kvarnerski zaljev. Stan se nalazi na petom katu uredne stambene zgrade sa šest katova. Iako je u vlasničkom listu upisano 65,60 m², stan u naravi ima približno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 213.000 €, 54,11 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan na atraktivnoj lokaciji na Donjem Zametu, ukupne površine 54 m². Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe, hodnika, kupaonice te lođe s koje se pruža lijep pogled na more. Sve prostorije su svijetle i prostrane, što stanu daje ugodan....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan