• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park terasa zadnjih 14 da - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park terasa zadnjih 14 da - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park terasa zadnjih 14 dana barem 90 m2

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park terasa zadnjih 14 dana barem 90 m2" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.227 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Dubrava, 325.000 €, 92,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Na početku Zagrebačkog kvarta Dubrave, smješten na odličnoj mikrolokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja, škole, vrtića, trgovina, pošte, bolnice, prekrasnog parka Maksimir, na prodaju je ovaj trosobni Penthouse od 92m2 stambenog prostora na drugom katu stambene zgrade luksuzne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 365.000 €, 101,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Maksimirsko naselje, Ravnice ? kompletno namješten stan površine 80 m2, smješten na 1. katu održavane zgrade (2008.) s liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka s blagovaonicom, opremljene kuhinje s ostavom, spavaće sobe, kupaonice te povezane loggie i terase.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 325.000 €, 91,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

U Zagrebu, neposrednoj blizini parka Maksimir, na prodaju je ovaj jedinstveni Penthouse od 91m2 sa prekrasnom terasom od 65m2, smješten na 2. katu stambene zgrade luksuzne Novogradnje. Zgrada je građena prema najvišim standardima, korišteni su najfiniji materijali, te vrhunska oprema....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka park terasa zadnjih 14 dana barem 90 m2'
440.000 €
249.000 €
650.000 €
  Stan, ZAGREB, 264.900 €, 91,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan trosoban stan s prostranom terasom i vrtom u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S2, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 91,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 91 m2 + TERASA 70 m2, 5-soban Prodaje se peterosoban stan, ukupne površine 91 m2 na trećem katu zgrade s liftom. Zgrada je građena 1975. godine te ima ukupno četiri kata. Stan se sastoji od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 4....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gornje Vrapče, 300.000 €, 96,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, VRAPČE, 96 m2, 4-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 96 m2 na prvom katu kuće. Kuća je izgrađena 1990. godine, ima ukupno 2 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije sobe, kupaonice, terase, spremišta i hodnika. Zadnja adaptacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gornje Vrapče, 300.000 €, 97,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA STANA ? VRAPČE / VRAPČANSKA CESTE Prodaje se prostrani adaptirani četverosobni stan na 1. katu u etažiranoj kući sa ukupno 4 stana. Svakom stanu pripada vlastito parkirno mjesto. Stan površine 96,53 m² sastoji se od: - dnevnog boravka s blagovaonicom - kuhinje - izbe - kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 292.000 €, 106,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju su moderni, kvalitetno građeni stanovi u Brezovici, smješteni na odlično povezanoj lokaciji svega nekoliko minuta vožnje od Arene Zagreb, uz brzu cestu bez semafora koja omogućuje jednostavan i brz pristup gradu. Riječ je o novogradnji koja spaja funkcionalnost, komfor....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vežica Donja, 320.000 €, 125,36 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA ? DONJE VEŽICE | PROSTRAN DVOETAŽNI STAN S POGLEDOM NA MORE, KAMINOM I DVIJE TERASE Na atraktivnoj lokaciji u riječkom naselju Donje Vežice, u Ulici Martina Kontuša, smjestio se ovaj poseban dvoetažni stan ukupne površine 129 m² koji pruža toplinu doma, prostranost i prekrasan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 228.000 €, 84,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Na početku Zagrebačke Dubrave, odličnoj mikrolokaciji u blizini parka Maksimir i svih potrebnih sadržaja škole, vrtića, bolnice, pošte, trgovina, kafića i restorana, na prodaju je ovaj stan od 84m2 prodajne površine (stvarne 143,32m2), koji se nalazi na zadnjem katu stambene zgrade....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 410.000 €, 83,78 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Kajzerici smjestio se prekrasan, moderno i s puno ukusa uređen stan koji pruža savršenu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i mirnog obiteljskog života. Stan se nalazi na prvom katu kvalitetne zgrade iz 2019. godine, a njegova površina od....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 234.200 €, 81,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan s prostranom terasom i vrtom u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S6, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 234.000 €, 81,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan trosoban stan s prostranom terasom i vrtom u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S3, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Trsat, 360.500 €, 151,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo u prodaji nekretnine koja će vas oduševiti svojom lokacijom i karakteristikama. Ovaj predivan stan nalazi se na Trsatu, svega nekoliko koraka od Parka Heroja. STAN: * Smješten u kući iz 1938. godine, s još jednim stanom u prizemlju * Gospodski stan s visokim stropovima....