• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park terasa Zadnjih 14 da - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park terasa Zadnjih 14 da - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park terasa Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park terasa zadnjih 14 dana" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 3.376 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Dubrava, 228.000 €, 84,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Na početku Zagrebačke Dubrave, odličnoj mikrolokaciji u blizini parka Maksimir i svih potrebnih sadržaja škole, vrtića, bolnice, pošte, trgovina, kafića i restorana, na prodaju je ovaj stan od 84m2 prodajne površine (stvarne 143,32m2), koji se nalazi na zadnjem katu stambene zgrade....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 325.000 €, 91,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U Zagrebu, neposrednoj blizini parka Maksimir, na prodaju je ovaj jedinstveni Penthouse od 91m2 sa prekrasnom terasom od 65m2, smješten na 2. katu stambene zgrade luksuzne Novogradnje. Zgrada je građena prema najvišim standardima, korišteni su najfiniji materijali, te vrhunska oprema....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 325.000 €, 92,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Na početku Zagrebačkog kvarta Dubrave, smješten na odličnoj mikrolokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja, škole, vrtića, trgovina, pošte, bolnice, prekrasnog parka Maksimir, na prodaju je ovaj trosobni Penthouse od 92m2 stambenog prostora na drugom katu stambene zgrade luksuzne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka park terasa zadnjih 14 dana'
234.000 €
264.900 €
620.000 €
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 292.000 €, 106,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju su moderni, kvalitetno građeni stanovi u Brezovici, smješteni na odlično povezanoj lokaciji svega nekoliko minuta vožnje od Arene Zagreb, uz brzu cestu bez semafora koja omogućuje jednostavan i brz pristup gradu. Riječ je o novogradnji koja spaja funkcionalnost, komfor....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.000 €, 78,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Moderan trosoban stan s prostranom terasom i vrtom u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S5, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 234.200 €, 81,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan s prostranom terasom i vrtom u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S6, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 515.000 €, 207,26 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnoj i ugodnoj ulici u Dubravi smjestio se ovaj izuzetno prostran dvoetažni stan ukupne površine 207,26 m², idealan za veću obitelj, investiciju ili život s puno komfora i privatnosti. Stan se nalazi na 3. katu kuće te se prostire na dvije etaže povezane elegantnim unutarnjim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 249.000 €, 86,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan četverosoban stan s prostranom terasom i vrtom u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan četverosoban stan oznake S1, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 307.924 €, 66,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja Remete, 3 stana. Stan 3 nalazi se na uvučenom katu i predstavlja najekskluzivniju jedinicu u rezidenciji.Velika terasa pruža pogled na park-šumu i Sljeme, stvarajući doživljaj kuće u prirodi.Unutarnji prostor čine dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Brda, 220.000 €, 46,13 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

GSM : Josipa Colnago I josipa.colnago@dogma-nekrentine.com I 095 5230 819 ili 095 37 37 812/whatsapp Na prodaju funkcionalan i ugodan stan smješten na traženoj lokaciji na Brdima, pogodan za obiteljski život, ali i kao sigurna investicija. Prema dokumentaciji stan je evidentiran kao....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Trsat, 360.500 €, 151,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo u prodaji nekretnine koja će vas oduševiti svojom lokacijom i karakteristikama. Ovaj predivan stan nalazi se na Trsatu, svega nekoliko koraka od Parka Heroja. STAN: * Smješten u kući iz 1938. godine, s još jednim stanom u prizemlju * Gospodski stan s visokim stropovima....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gornje Vrapče, 300.000 €, 97,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA STANA ? VRAPČE / VRAPČANSKA CESTE Prodaje se prostrani adaptirani četverosobni stan na 1. katu u etažiranoj kući sa ukupno 4 stana. Svakom stanu pripada vlastito parkirno mjesto. Stan površine 96,53 m² sastoji se od: - dnevnog boravka s blagovaonicom - kuhinje - izbe - kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 365.000 €, 101,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Maksimirsko naselje, Ravnice ? kompletno namješten stan površine 80 m2, smješten na 1. katu održavane zgrade (2008.) s liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka s blagovaonicom, opremljene kuhinje s ostavom, spavaće sobe, kupaonice te povezane loggie i terase.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 419.000 €, 200,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Bukovačka cesta ? stan s velikim natkrivenim balkonom i garažom, mirna i tražena mikrolokacija Na prodaju je stan na Bukovačkoj cesti, u jednoj od najtraženijih i najugodnijih mikrolokacija na istočnom dijelu Zagreba. Lokacija je mirna, a istovremeno izuzetno praktična ? svega nekoliko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 135.000 €, 50,39 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je potpuno namješten i useljiv stan ukupne tlocrte površine 50,39 m2, smješten u Severinskoj ulici, na izuzetno traženoj lokaciji Trešnjevke. Sam stan ima zaseban ulaz i 41,67 m2 stambenog prostora, raspoređenog na prizemlje te suteren, koje povezuje natkrivena terasu sa....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 410.000 €, 79,00 m2 cca 5190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA: 3-SOBAN STAN S VRTOM I TERASOM POKRAJ PARKA MAKSIMIR Prodaje se moderan 3-soban stan u novogradnji, smješten u mirnom i zelenom naselju blizu parka Maksimir. Stan ukupne površine 78,88 m² sastoji se od: dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 91,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 91 m2 + TERASA 70 m2, 5-soban Prodaje se peterosoban stan, ukupne površine 91 m2 na trećem katu zgrade s liftom. Zgrada je građena 1975. godine te ima ukupno četiri kata. Stan se sastoji od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 4....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 440.000 €, 86,00 m2 cca 5120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA: LUKSUZAN 3-SOBAN STAN SA 2 VELIKE TERASE POKRAJ PARKA MAKSIMIR Prodaje se luksuzan 3-soban stan u novogradnji, smješten u mirnom i zelenom naselju Maksimir. Stan ukupne površine 86.25 m² sastoji se od: prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vežica Donja, 320.000 €, 125,36 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA ? DONJE VEŽICE | PROSTRAN DVOETAŽNI STAN S POGLEDOM NA MORE, KAMINOM I DVIJE TERASE Na atraktivnoj lokaciji u riječkom naselju Donje Vežice, u Ulici Martina Kontuša, smjestio se ovaj poseban dvoetažni stan ukupne površine 129 m² koji pruža toplinu doma, prostranost i prekrasan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 1.050.000 €, 214,00 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA: LUKSUZAN 4-SOBAN PENTHOUSE S TERASAMA POKRAJ PARKA MAKSIMIR Prodaje se luksuzan 4-soban stan u novogradnji, smješten u mirnom i zelenom naselju Maksimir. Stan ukupne površine 214,38 m² sastoji se od: prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, master spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 410.000 €, 83,78 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Kajzerici smjestio se prekrasan, moderno i s puno ukusa uređen stan koji pruža savršenu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i mirnog obiteljskog života. Stan se nalazi na prvom katu kvalitetne zgrade iz 2019. godine, a njegova površina od....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 378.432 €, 78,60 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Trešnjevka, Selska cesta, trosoban dvoetažan penthouse 78,60 m2 u modernoj novogradnji sa 17 stanova. Zatvorena površina stana iznosi 51,70 m2, sa dvije spavaće sobe, kupaonicom, dnevnim dijelom te natkrivenom terasom 39,40 m2 i nenatkrivenom terasom 28,80 m2. Ukupne NKP površine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 650.000 €, 119,80 m2 cca 5430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ovaj prostan trosoban stan smješten je na prvom katu manje stambene zgrade na Jelenovcu, iznad Vinogradske bolnice. Zbog konfiguracije terena stan je s istočne strane na razini prvog kata, dok je sa zapadne strane na razini prizemlja. To znači da je pristup stanu s jedne strane bez....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gornje Vrapče, 300.000 €, 96,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, VRAPČE, 96 m2, 4-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 96 m2 na prvom katu kuće. Kuća je izgrađena 1990. godine, ima ukupno 2 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije sobe, kupaonice, terase, spremišta i hodnika. Zadnja adaptacija....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me