• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park najnovije namješten - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park najnovije namješten - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park najnovije namješten 60 m2

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park najnovije namješten 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Zagreb, Srednjaci ? funkcionalan trosobni stan 63 m², potpuno namješten, odlična lokacijaNa prodaju je funkcionalan i ugodan trosobni stan površine 63 m² na trećem katu zgrade s liftom, smješten u jednom od najtraženijih zagrebačkih naselja ? Srednjaci (Trešnjevka jug).Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

AGENCIJA SUNNYDAY POSREDUJE PRI PRODAJI ORGINAL TROSOBNOG STANA KVADRATURE 63 M2U NASELJU SREDNJACI I ULICI SREDNJACI NA 3 KATU OD 8 S LIFTOM ZA 270000 .GRIJANJE JE CENTRALNO NA TOPLANU , BALKON NEMA ,ORIJENTACIJE JE ISTOK-SJEVER , U KUPAONI JE KADA, STAN JE POTPUNO NAMJEŠTEN, I IMA....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Na prodaju je izuzetno ugodan i potpuno adaptiran stan na Škurinju, smješten u odlično održavanoj zgradi s novom fasadom i novim krovom. Idealna nekretnina za one koji traže gotov stan bez dodatnih ulaganja, bilo za stanovanje ili kao investiciju. Stan je kompletno adaptiran 2022.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 265.000 €, 59,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 . ***BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se vrlo ugodan i funkcionalan trosoban stan s pripadajućim VANJSKIM PARKIRNIM MJESTOM, smješten u Savskoj Opatovini,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 62,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

PRODAJA STANA ? ZAGREB, SREDNJACI, TREŠNJEVKA JUG Prodaje se funkcionalan i ugodan trosoban stan na odličnoj lokaciji u naselju Srednjaci, idealan za obiteljski život ili kao investicija za najam. Stan se nalazi na 3. katu stambene zgrade s liftom, a ukupna površina stana iznosi cca....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 290.000 €, 60,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Ravnice - II Maksimirsko naselje - stan u zgradi građenoj 1985. g. Nalazi se na 1. katu (zgrada ima 7 katova, te 2 lifta). Sastoji se od: ulaznog hodnika (3,9m2), dnevnog boravka (20,8m2), kuhinje sa blagovaonicom (9,4m2), hodnika (2m2), spavaće sobe (14,2m2), kupaonice (3,7m2), izbe....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 277.000 €, 61,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: MARJAN GRGURIĆ, mob: 092 501 9992 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se ugodan 3-soban stan površine 61,29 m, smješten na 3. katu stambene zgrade s liftom na traženoj lokaciji na Srednjacima. Stan ima vrlo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 269.000 €, 62,40 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

2-SOBNI STAN 62,40 m2 U NOVOGRADNJI ? ŠPANSKO, ENERGETSKI A+ ? POTPUNO NAMJEŠTEN! Prodaje se moderni 2-sobni stan površine 62,40 m2 na 3. katu novoizgrađene stambene zgrade (2024.) s dizalom u srcu Španskog (Stenjevec, Vilima Korajca). Savršen za mladi par ili investiciju ? potpuno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 260.000 €, 57,40 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Lanište / Jarunščica ? 2-sobni stan 50 m² + garažno mjesto 15 m2 ? pogled na Arenu ? kompletno namješten ? bez agencijske provizije! Prodaje se dvosobni stan površine 50 m² na odličnoj lokaciji Jarunščica ? Lanište, s lijepim pogledom na Arenu Zagreb. Stan se nalazi u blizini svih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sloboština, 232.951 €, 65,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

U mirnom i ugodnom dijelu Novog Zagreba, u naselju Sloboština - Otok, prodaje se moderan i potpuno namješten stan smješten na 2. katu kvalitetne stambene zgrade izgrađene 2015. godine. Stan i zgrada nalaze se u vrlo dobrom stanju te predstavljaju odličan izbor za ugodan život ili....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka najnovije namješten 60 m2 (19)
  • stan zagreb split rijeka park namješten 60 m2 (41)
  • stan zagreb split rijeka park najnovije 60 m2 (6)
  • stan zagreb split rijeka park najnovije namješten (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.