• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park najnovije do 4000 eu - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park najnovije do 4000 eu - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park najnovije do 4000 eura/m2

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park najnovije do 4000 eura/m2" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.243 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 3800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 320000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvoetažni
    • opremljen
    • 4.kat
    • zagrebačka ulica
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S12 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 420.000 €, 103,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj lokaciji u srcu Trešnjevke prodaje se prostran i funkcionalan 4-soban penthouse površine 103 m², smješten na posljednjem katu manje i kvalitetno građene stambene zgrade. Stan je jedini na etaži, što pruža dodatni osjećaj privatnosti i mira. Stan zauzima cijelu etažu zgrade....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 157.500 €, 45,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosoban stan površine 45m2, u suterenu zgrade, na odličnoj lokaciji Maksimir-Ravnice. Stan se sastoji od ulaznog prostora, open space kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, spavaće sobe te kupaonice. Namješten i opremljen aparatima, klima uređaj, protuprovalna vrata....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka park najnovije do 4000 eura/m2'
263.655 €
165.000 €
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 85,49 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: IVAN JUKIĆ, mob: 091 6396 945 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se prostran 4-soban stan s loggiom u visokom prizemlju zgrade na Malešnici. Stanu pripada i tavansko spremište. Površine je 85,49 m2, a sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 86,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRILIKA: Prodajemo prostrani 4-sob. stan od 86m2, smješten u visokom prizemlju kvalitetne stambene zgrade (gradnja Pionira 1992.g.), odlična lokacija na Malešnici. Stan se odlikuje praktičnim rasporedom: hodnik, četiri zasebne sobe, (tri sobe + dnevni boravak), blagovaona s opremljenom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Mlaka, 190.000 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, MLAKA ? funkcionalan stan 3S, prizemlje Na lokaciji u širem centru Rijeke, u naselju Mlaka, u blizini Novog lista, prodaje se uredan i funkcionalan stan površine cca 58 m², smješten u prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od tri sobe, dnevnog boravka povezanog s kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 210.000 €, 74,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u Stenjevcu, Male putine/Perjavica na četvrtom katu stambene zgrade (realizacija ugradnje lifta u postupku), ukupne površine 73,67m2 (stan 72,17m2 s pripadajućim spremištem 1,5m2). Stan se sastoji od dvije etaže. Na prvoj etaži smješten je hodnik, soba/dnevni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr