• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park moderan zadnjih 14 d - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park moderan zadnjih 14 d - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park moderan zadnjih 14 dana do 3100 eura/m2

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park moderan zadnjih 14 dana do 3100 eura/m2" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.031 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 2900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 310000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Brezovica, 249.000 €, 86,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan četverosoban stan s prostranom terasom i vrtom u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan četverosoban stan oznake S1, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 234.200 €, 81,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan s prostranom terasom i vrtom u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S6, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 234.000 €, 81,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan s prostranom terasom i vrtom u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S3, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka park moderan zadnjih 14 dana do 3100 eura/m2'
263.655 €
263.655 €
236.250 €
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 264.900 €, 91,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan s prostranom terasom i vrtom u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S2, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 227.000 €, 78,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan trosoban stan s prostranom terasom i vrtom u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S5, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 205.000 €, 72,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

LINK NA VIRTUALNU ŠETNJU: https://realsee.ai/MELL8jaY Na odličnoj lokaciji u Maksimiru, na samom početku Bukovačke ceste kod rotora, nalazi se ovaj potpuno adaptiran stan koji nudi rijetku kombinaciju funkcionalnosti, privatnosti i izvrsne povezanosti s gradom. Park Maksimir te KBC....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 217.500 € na 236.250 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 236.250 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 217.500 €
23.05.2026 - 236.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S9 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S12 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 210.000 € na 227.115 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, 227.115 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 210.000 €
22.05.2026 - 227.115 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan trosoban stan s u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S18, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba.....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 218.000 € na 237.195 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, 237.195 €, 75,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 218.000 €
22.05.2026 - 237.195 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S8, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 186.638 €, 59,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S17 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 342.000 €, 108,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u centru Rijeke, u ponudi je prostran i moderno uređen stan površine 108 m², koncipiran kao 3S+DB. Stan se odlikuje visokim stropovima, velikim prostorijama i obiljem prirodnog svjetla, zahvaljujući velikom broju prozora i dobroj orijentaciji prostora. Moderan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 349.000 €, 105,10 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Ekskluzivan dvoetažni stan u modernoj urbanoj vili ? Donja Dubrava U mirnoj i urbanoj ulici u Donjoj Dubravi smjestila se moderna duplex vila sa samo dvije stambene jedinice, projektirana za maksimalnu privatnost i kvalitetu stanovanja.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com