• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park moderan Zadnjih 14 d - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park moderan Zadnjih 14 d - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park moderan Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park moderan zadnjih 14 dana" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 3.599 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Maksimir, 205.000 €, 72,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

LINK NA VIRTUALNU ŠETNJU: https://realsee.ai/MELL8jaY Na odličnoj lokaciji u Maksimiru, na samom početku Bukovačke ceste kod rotora, nalazi se ovaj potpuno adaptiran stan koji nudi rijetku kombinaciju funkcionalnosti, privatnosti i izvrsne povezanosti s gradom. Park Maksimir te KBC....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 349.000 €, 75,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

tel.: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Prodaje se predivan, zanimljiv, četverosoban stan, na odličnoj, mirnoj lokacijiu Maksimiru, u ulici Barutanski ogranak. Stan se nalazi u manjoj zgradi sa svega četiri stana, na trećem,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 520.000 €, 95,00 m2 cca 5470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: MAXIM BLOKHIN, mob: 095 509 2233 . *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se moderan četverosoban stan površine 95 m2 na trećem katu održavane zgrade (bez lifta) na Trgu Francuske Republike, smješten u neposrednoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka park moderan zadnjih 14 dana'
250.000 €
236.250 €
227.115 €
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 234.200 €, 81,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Moderan trosoban stan s prostranom terasom i vrtom u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S6, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.000 €, 78,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan s prostranom terasom i vrtom u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S5, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 249.000 €, 86,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan četverosoban stan s prostranom terasom i vrtom u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan četverosoban stan oznake S1, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 620.000 €, 159,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Maksimir - Barutanski jarak Oaza Luksuza na prvom katu urbane vile u izgradnji ! Nudi se na prodaju spektakularan stan na prvom katu urbane vile u izgradnji, smješten na predivnoj i mirnoj lokaciji, okruženoj zelenim površinama. Planirani završetak gradnje je 2026.godina. Ovaj prostrani....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 349.000 €, 74,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno uređen i moderno namješten stan površine 74 m² u zagrebačkom naselju Gajnice, smješten na 1. katu kvalitetne i održavane stambene zgrade. Stan ima balkon i pripadajuće spremište te je spreman za useljenje odmah, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Vlasništvo je....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 342.000 €, 108,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u centru Rijeke, u ponudi je prostran i moderno uređen stan površine 108 m², koncipiran kao 3S+DB. Stan se odlikuje visokim stropovima, velikim prostorijama i obiljem prirodnog svjetla, zahvaljujući velikom broju prozora i dobroj orijentaciji prostora. Moderan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 264.900 €, 91,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan trosoban stan s prostranom terasom i vrtom u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S2, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 234.000 €, 81,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan trosoban stan s prostranom terasom i vrtom u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S3, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 349.000 €, 105,10 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Ekskluzivan dvoetažni stan u modernoj urbanoj vili ? Donja Dubrava U mirnoj i urbanoj ulici u Donjoj Dubravi smjestila se moderna duplex vila sa samo dvije stambene jedinice, projektirana za maksimalnu privatnost i kvalitetu stanovanja.....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 218.000 € na 237.195 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, 237.195 €, 75,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 218.000 €
22.05.2026 - 237.195 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S8, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 217.500 € na 236.250 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, 236.250 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 217.500 €
22.05.2026 - 236.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan trosoban stan novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S15, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 242.800 € na 263.655 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, 263.655 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 242.800 €
22.05.2026 - 263.655 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan četverosoban stan u rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan četverosoban stan oznake S13, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 125.000 €, 26,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠARMANTAN I MODERNO UREĐEN STAN NADOMAK KVATRIĆA ? IDEALNA INVESTICIJA ILI DOM U CENTRU GRADA Na prodaju je prekrasan, potpuno funkcionalan jednosoban stan površine 26 m², smješten na 1. katu uredne stambene zgrade u Maksimirskoj ulici, svega nekoliko minuta hoda od Kvaternikovog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 382.500 €, 85,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnoj i ugodnoj ulici smjestila se moderna urbana vila suvremenog arhitektonskog izričaja, trenutno u roh-bau fazi izgradnje, projektirana prema visokim standardima kvalitete i funkcionalnosti stanovanja. Pocetak useljenja kraj 2026.godine. Na prodaju je prostran i odlično organiziran....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Siget, 350.000 €, 71,00 m2 cca 4930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan pun svjetla i potencijala s prekrasnim otvorenim pogledom Na odličnoj lokaciji smješten je ovaj prostran i iznimno svijetao stan koji pruža osjećaj topline i ugode već pri prvom ulasku. Velike staklene površine osiguravaju obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana, dok otvoreni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 410.000 €, 79,00 m2 cca 5190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA: 3-SOBAN STAN S VRTOM I TERASOM POKRAJ PARKA MAKSIMIR Prodaje se moderan 3-soban stan u novogradnji, smješten u mirnom i zelenom naselju blizu parka Maksimir. Stan ukupne površine 78,88 m² sastoji se od: dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 263.655 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Moderan četverosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan četverosoban stan oznake S7 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 210.000 €, 43,48 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan koji se nalazi u blizini ključnih sadržaja: tramvaja, autobusnog i željezničkog kolodvora, škole,rekreacijske zone i svih sadržaja potrebnih za moderan život. Zgrada se nalazi u "sljepoj ulici" bez buke,a park ispred ulaza daje dovoljno zelenila i svježine od vrućine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 410.000 €, 83,78 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Kajzerici smjestio se prekrasan, moderno i s puno ukusa uređen stan koji pruža savršenu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i mirnog obiteljskog života. Stan se nalazi na prvom katu kvalitetne zgrade iz 2019. godine, a njegova površina od....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S12 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 186.638 €, 59,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S17 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....