• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park fakultet Zadnjih 14 - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park fakultet Zadnjih 14 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park fakultet Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park fakultet zadnjih 14 dana" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.432 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 365.000 €, 98,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan 98 m2 smješten na Ksaveru, u visokom prizemlju zgrade od ukupno 3 stana. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s ostavom, blagovaonice, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupaonice, gostinskog toaleta i dvije loggie. Tlocrt stana je izuzetno racionalan i nudi....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Mlaka, 165.000 €, 74,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se trosobni stan na traženoj lokaciji na Podmurvicama površine od 74 m², smješten u prizemlju zgrade starije gradnje. ?Unutrašnjost stana prošla je temeljitu rekonstrukciju s potpuno zamijenjenim instalacijama struje, vode i odvodnje. Ugrađena je nova PVC stolarija, a kupaonica....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 347.000 €, 97,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

U Zagrebu, neposrednoj blizini parka Maksimir, na prodaju je ovaj funkcionalan 4-soban stan od 97,45m2 smješten u prizemlju stambene zgrade luksuzne Novogradnje. Zgrada je građena prema najvišim standardima, korišteni su najfiniji materijali, te vrhunska oprema i uređaji, izolacija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka park fakultet zadnjih 14 dana'
235.800 €
235.800 €
157.500 €
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 419.000 €, 200,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Bukovačka cesta ? stan s velikim natkrivenim balkonom i garažom, mirna i tražena mikrolokacija Na prodaju je stan na Bukovačkoj cesti, u jednoj od najtraženijih i najugodnijih mikrolokacija na istočnom dijelu Zagreba. Lokacija je mirna, a istovremeno izuzetno praktična ? svega nekoliko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 239.000 €, 53,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

INVESTICIJSKA PRILIKA U CENTRU ZAGREBA ? DVA ODVOJENA STANA, 53 m², ŽERJAVIĆEVA ULICA Na prodaju je potpuno renoviran stan ukupne površine 53 m² smješten u samom centru Zagreba, u atraktivnoj Žerjavićevoj ulici. Nekretnina predstavlja izvrsnu priliku kako za investiciju, tako i za....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 325.000 €, 91,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U Zagrebu, neposrednoj blizini parka Maksimir, na prodaju je ovaj jedinstveni Penthouse od 91m2 sa prekrasnom terasom od 65m2, smješten na 2. katu stambene zgrade luksuzne Novogradnje. Zgrada je građena prema najvišim standardima, korišteni su najfiniji materijali, te vrhunska oprema....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 320.000 €, 105,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

RIJEKA ? STAN U CENTRU NA JEDINSTVENOJ LOKACIJI, 105 m², VRT NA KORIŠTENJE Prodaje se prostran i sunčan stan površine 105 m² u odličnoj stambenoj zgradi na jedinstvenoj lokaciji u samom centru Rijeke. Stan odiše svjetlošću i ugodnom atmosferom zahvaljujući velikim prozorima i odličnoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 593.250 €, 132,67 m2 cca 4470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prostran i potpuno adaptiran dvoetažni stan s dvije lođe | Martinovka | 128,50 m² NKP Na prodaju je atraktivan, potpuno adaptiran dvoetažni stan smješten na 7. i 8. katu uredne i održavane stambene zgrade s dva lifta i ravnim ulazom bez stepenica, u mirnoj ulici na Martinovki. Ova....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 64.000 €, 21,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna prodaja. - Nema agencijske provizije! Stan na traženoj lokaciji u Selskoj ulici u blizini mnoštva sadržaja idealan za stanovanje te kratkoročno ili dugoročno iznajmljivanje. U blizini se nalaze Ilica, Sveučilište Algebra Bernays, Katoličko sveučilište, stanica za tramvaj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 210.000 €, 56,04 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2soban stan , VRBANIĆEVA ULICA 56M2 Vrbanićeva ulica na iznimno atraktivnoj lokaciji prodaje 2 soban stan smješten na trećem katu uredne i dobro održavane stambene zgrade s ukupno četiri kata. Ova nekretnina ističe se svojom izvrsnom pozicijom, budući da se nalazi na svega....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 239.000 €, 65,60 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan na odličnoj lokaciji šireg centra Rijeka, smješten iznad Park Campetto, s prekrasnim pogledom na grad i Kvarnerski zaljev. Stan se nalazi na petom katu uredne stambene zgrade sa šest katova. Iako je u vlasničkom listu upisano 65,60 m², stan u naravi ima približno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more