• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park barem 80 m2 zadnjih - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park barem 80 m2 zadnjih - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park barem 80 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park barem 80 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 4.016 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • atraktivno
    • 3.kat
    • 1.kat
    • preradovićeva ulica
    • 4.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Brezovica, 263.655 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan četverosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan četverosoban stan oznake S7 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 299.000 €, 85,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: IVAN JUKIĆ, mob: 091 6396 945 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se prostran 4-soban stan s loggiom u visokom prizemlju zgrade na Malešnici. Stanu pripada i tavansko spremište. Površine je 85,49 m2, a sastoji....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Table, 390.000 €, 81,93 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U mirnom gradskom predjelu Table, na četvrtom katu bez lifta, uredno održavane zgrade sa samo 9 stanova, prodaje se ovaj izuzetno sunčan i prostran stan. Zbog svoje pozicije na zadnjoj etaži, stan pruža maksimalnu privatnost i mir, bez buke iz susjednih stanova. Stan je orijentiran....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka park barem 80 m2 zadnjih 7 dana'
499.000 €
499.000 €
378.432 €
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 263.655 €, 83,70 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smješteni izvan gradske vreve, ali odlično povezani s centrom Zagreba (vlak 14 min, automobil 20 min), ovi stanovi nude udobnost i mir, uz brojne sadržaje idealne za obiteljski život - dječja igrališta, veliki park u izgradnji i zelene površine za šetnje i rekreaciju. Četverosoban....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 410.000 €, 83,78 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Kajzerici smjestio se prekrasan, moderno i s puno ukusa uređen stan koji pruža savršenu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i mirnog obiteljskog života. Stan se nalazi na prvom katu kvalitetne zgrade iz 2019. godine, a njegova površina od....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Brajda, 250.000 €, 85,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Rijeka, centar! Prodaje se stan na drugom katu dobre i održavane zgrade. Podijeljen je u dvije stambene jedinice, idealne za najam, imaju zaseban ulaz, svaki ima spavaću sobu, kupaonicu, dnevni boravak i kuhinju. Stan se nalazi u mirnom djelu, sa pogledom na park, a u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 410.000 €, 89,50 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prostran i sunčan obiteljski stan Jordanovac ? 89,5 m² Na jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih lokacija, u mirnoj i zelenoj ulici Jordanovac, prodaje se prostran četverosoban stan površine 89,5 m², smješten na 8. i posljednjem katu kvalitetne armirano-betonske zgrade s dva lifta,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 91,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 91 m2 + TERASA 70 m2, 5-soban Prodaje se peterosoban stan, ukupne površine 91 m2 na trećem katu zgrade s liftom. Zgrada je građena 1975. godine te ima ukupno četiri kata. Stan se sastoji od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 4....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Duilovo, 524.326 €, 97,95 m2 cca 5350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi trosoban stan koji se nalazi u prizemlju zgrade, unutar modernog projekta Sunny Cliff Residence, smještenog u neposrednoj blizini mora. Ovaj prostrani stan idealan je za obiteljski život, dugoročno stanovanje ili kao investicija za turistički najam. Stan se sastoji od: ulaznog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 499.000 €, 100,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran četverosoban stan površine 100 m² na odličnoj lokaciji u Maksimiru, Bukovačka cesta, svega nekoliko minuta hoda od parka Maksimir i tramvajske stanice. Stan se nalazi na gornjoj etaži manje stambene zgrade s dva suvlasnika, što osigurava mir i privatnost. Odlikuju....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Duilovo, 535.728 €, 100,08 m2 cca 5350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi četverosoban stan koji se nalazi u prizemlju zgrade, unutar modernog projekta Sunny Cliff Residence, u neposrednoj blizini mora. Riječ je o prostranom obiteljskom stanu s tri spavaće sobe i pametnim rasporedom prostorija, idealnom za udoban život tijekom cijele godine ili....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Kantrida, 441.827 €, 102,99 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVO U PONUDI! Višestambeni projekt RIO KANTRIDA, faza B1 i B2, smješten je na jednoj od najatraktivnijih lokacija zapadnog dijela Rijeke, na Kantridi. Projekt obuhvaća izgradnju dvije suvremene višestambene zgrade s ukupno 156 stambenih jedinica, garažnim parkirnim mjestima (isključivo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 420.000 €, 103,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i svijetao četverosobni penthouse stan površine 103,24 m², smješten na 5. katu kvalitetne stambene zgrade na Trešnjevci. Stan je jedini na etaži, što osigurava dodatnu privatnost i mir. Osnovne informacije: - 103,24 m² - 4 sobe - kat (zadnji) - Godina gradnje:....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Duilovo, 551.840 €, 103,09 m2 cca 5350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi trosoban stan koji se nalazi u prizemlju zgrade, unutar modernog projekta Sunny Cliff Residence, u neposrednoj blizini mora. Ovaj stan nudi optimalan raspored i komfor potreban za svakodnevni obiteljski život, ali i izvrsnu priliku za turističko iznajmljivanje. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 420.000 €, 103,24 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji četverosobnog stana površine 103,24 m2, smještenog na na petom katu zgrade s ukupno deset stanova i jednim poslovnim prostorom, orijentirane istok -zapad. Stan se sastoji od: dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom tri spavaće sobe kupaonice kupaonica....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 320.000 €, 107,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na iznimno lijepoj i zelenilom okruženoj lokaciji u neposrednoj blizini parka Maksimir i šume Dotrščina, KB Dubrava i Policijske akademije (Žuti dol / Šašinovečka), prodaje se dvoetažni stan površine 100 m² + 14 m2 balkona i lođe, s vlastitim odvojenim ulazom sa zajedničkog vanjskog....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 260.000 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na traženoj lokaciji na Donjem Zametu u Rijeci, prodaje se uređen i funkcionalan stan tipa 2S+DB s pogledom na more i dodatnim vanjskim sadržajima. Stan ima 69,42 m² u dokumentaciji, dok u naravi raspolaže s približno 75 m² korisnog prostora. Nedavno je renoviran i uređen, te je spreman....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Lovret, 585.000 €, 111,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

SPINUT, LIJEP TROSOBAN NA DVIJE ETAŽE Komforan i vrlo lijep trosoban stan na dvije etaže, ukupne površine 110,70m2 položen na prvom katu stambene zgrade, orijentiran istok-zapad. Na donjoj etaži nalazi se ulazni prostor s ugradbenim ormarom, kuhinja s blagovaonicom na istoku, zaseban....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 495.000 €, 115,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Atraktivan dvoetažni stan u srcu Maksimira ? svega nekoliko minuta od parka. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu, u mirnom dijelu Maksimira, prodaje se prostran i svijetao dvoetažni stan smješten na posljednjem katu kvalitetno građene zgrade Industrogradnje iz 1980. godine.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Mlaka, 165.000 €, 74,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosobni stan na traženoj lokaciji na Podmurvicama površine od 74 m², smješten u prizemlju zgrade starije gradnje. ?Unutrašnjost stana prošla je temeljitu rekonstrukciju s potpuno zamijenjenim instalacijama struje, vode i odvodnje. Ugrađena je nova PVC stolarija, a kupaonica....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 349.000 €, 74,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno uređen i moderno namješten stan površine 74 m² u zagrebačkom naselju Gajnice, smješten na 1. katu kvalitetne i održavane stambene zgrade. Stan ima balkon i pripadajuće spremište te je spreman za useljenje odmah, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Vlasništvo je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 339.000 €, 74,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Maksimir, Donji Bukovac, prekrasno uređen i opremljen stan neto površine 74 m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji.Stan je smješten u kvalitetno građenoj manjoj stambenoj zgradi iz 2006. godine na prvom katu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 210.000 €, 74,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u Stenjevcu, Male putine/Perjavica na četvrtom katu stambene zgrade (realizacija ugradnje lifta u postupku), ukupne površine 73,67m2 (stan 72,17m2 s pripadajućim spremištem 1,5m2). Stan se sastoji od dvije etaže. Na prvoj etaži smješten je hodnik, soba/dnevni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 650.000 €, 119,80 m2 cca 5430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ovaj prostan trosoban stan smješten je na prvom katu manje stambene zgrade na Jelenovcu, iznad Vinogradske bolnice. Zbog konfiguracije terena stan je s istočne strane na razini prvog kata, dok je sa zapadne strane na razini prizemlja. To znači da je pristup stanu s jedne strane bez....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 651.672 € na 684.072 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 684.072 €, 125,00 m2 cca 5470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.05.2026 - 651.672 €
22.05.2026 - 684.072 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Na jednoj od najprestižnijih i najtraženijih rezidencijalnih adresa u Zagrebu, u mirnom zelenilu Srebrnjaka, nudi se lijepi četverosobni stan površine 126,68 m² smješten u novijoj zgradi s ukupno samo tri stambene jedinice. Tih, zelenilom bogat kvart koji s obzirom na blizinu centra....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vežica Donja, 320.000 €, 125,36 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA ? DONJE VEŽICE | PROSTRAN DVOETAŽNI STAN S POGLEDOM NA MORE, KAMINOM I DVIJE TERASE Na atraktivnoj lokaciji u riječkom naselju Donje Vežice, u Ulici Martina Kontuša, smjestio se ovaj poseban dvoetažni stan ukupne površine 129 m² koji pruža toplinu doma, prostranost i prekrasan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,10 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smješteni izvan gradske vreve, ali odlično povezani s centrom Zagreba (vlak 14 min, automobil 20 min), ovi stanovi nude udobnost i mir, uz brojne sadržaje idealne za obiteljski život - dječja igrališta, veliki park u izgradnji i zelene površine za šetnje i rekreaciju. Trosoban stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S12 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 212.000 €, 72,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja kompletno adaptiran trosoban stan površine 72 m² u prizemlju manje dvoetažne stambene zgrade Maksimiru. Izvrsna lokacija ? park Maksimir i KBC Zagreb udaljeni su svega nekoliko minuta hoda.Stan je jednoetažan, orijentiran na jug, zapad i istok,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 419.000 €, 200,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Bukovačka cesta ? stan s velikim natkrivenim balkonom i garažom, mirna i tražena mikrolokacija Na prodaju je stan na Bukovačkoj cesti, u jednoj od najtraženijih i najugodnijih mikrolokacija na istočnom dijelu Zagreba. Lokacija je mirna, a istovremeno izuzetno praktična ? svega nekoliko....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 29)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr