• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park balkon najnovije što - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park balkon najnovije što - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park balkon najnovije što jeftinije

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park balkon najnovije što jeftinije" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 3.978 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 430000 eura (prosječna cijena)
    • do 510000 eura
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Maksimir, 339.000 €, 74,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Maksimir, Donji Bukovac, prekrasno uređen i opremljen stan neto površine 74 m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji.Stan je smješten u kvalitetno građenoj manjoj stambenoj zgradi iz 2006. godine na prvom katu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 186.638 €, 59,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S17 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Mlaka, 190.000 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, MLAKA ? Funkcionalan stan 3S+DB, prizemlje Na lokaciji u širem centru Rijeke, u naselju Mlaka, u blizini Novog lista, prodaje se uredan i funkcionalan stan površine cca 58 m², smješten u prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od tri sobe, dnevnog boravka povezanog s kuhinjom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka park balkon najnovije što jeftinije'
585.000 €
230.000 €
233.000 €
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S12 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 227.115 €, 72,10 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Smješteni izvan gradske vreve, ali odlično povezani s centrom Zagreba (vlak 14 min, automobil 20 min), ovi stanovi nude udobnost i mir, uz brojne sadržaje idealne za obiteljski život - dječja igrališta, veliki park u izgradnji i zelene površine za šetnje i rekreaciju. Trosoban stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 238.000 €, 54,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Nekretnina se nalazi na prvom katu manje, uredno održavane zgrade izgrađene 2007. godine, smještene u mirnoj i slijepoj ulici. Ukupna površina iznosi 75 m², od čega 54 m² otpada na stambeni dio, 11,5 m² na vanjsko parkirno mjesto te 9,5 m² na ostavu/spremište. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Volovčica, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB (Volovčica), 57 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne površine 57 m2 na devetom katu zgrade s dva lifta. Zgrada je izgrađena 1970. godine, ima ukupno devet katova te se nalazi u naselju Volovčica. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 263.655 €, 83,70 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Smješteni izvan gradske vreve, ali odlično povezani s centrom Zagreba (vlak 14 min, automobil 20 min), ovi stanovi nude udobnost i mir, uz brojne sadržaje idealne za obiteljski život - dječja igrališta, veliki park u izgradnji i zelene površine za šetnje i rekreaciju. Četverosoban....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 263.655 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Moderan četverosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan četverosoban stan oznake S7 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 299.000 €, 69,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Trešnjevka sjever prodaje se prekrasan 2-soban stan na drugom katu površine 69m2 sa mogućnošću preuređenja u dvije stambene jedinice. Stan se sastoji od kuhinje sa blagavaonom i dnevnim boravkom,spavaće sobe,kupaonice sa WC-om,balkona,loggie ,šupe.U stanu postoje dva sanitarna čvvora....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 315.000 €, 70,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se četverosoban stan NKP 70 m² smješten na 12. katu kvalitetno građene stambene zgrade u zagrebačkom naselju Črnomerec ? Keglić. Stan je južno-zapadne orijentacije, što omogućuje obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana, a sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Table, 390.000 €, 81,93 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U mirnom gradskom predjelu Table, na četvrtom katu bez lifta, uredno održavane zgrade sa samo 9 stanova, prodaje se ovaj izuzetno sunčan i prostran stan. Zbog svoje pozicije na zadnjoj etaži, stan pruža maksimalnu privatnost i mir, bez buke iz susjednih stanova. Stan je orijentiran....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 410.000 €, 89,50 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prostran i sunčan obiteljski stan Jordanovac ? 89,5 m² Na jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih lokacija, u mirnoj i zelenoj ulici Jordanovac, prodaje se prostran četverosoban stan površine 89,5 m², smješten na 8. i posljednjem katu kvalitetne armirano-betonske zgrade s dva lifta,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 419.000 €, 200,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Bukovačka cesta ? stan s velikim natkrivenim balkonom i garažom, mirna i tražena mikrolokacija Na prodaju je stan na Bukovačkoj cesti, u jednoj od najtraženijih i najugodnijih mikrolokacija na istočnom dijelu Zagreba. Lokacija je mirna, a istovremeno izuzetno praktična ? svega nekoliko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 499.000 €, 100,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran četverosoban stan površine 100 m² na odličnoj lokaciji u Maksimiru, Bukovačka cesta, svega nekoliko minuta hoda od parka Maksimir i tramvajske stanice. Stan se nalazi na gornjoj etaži manje stambene zgrade s dva suvlasnika, što osigurava mir i privatnost. Odlikuju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Centar, 499.000 €, 105,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran stan površine 105 m² u strogom centru Zagreba, smješten na 2. katu zgrade, idealan kako za ugodan obiteljski život, tako i kao uredski ili poslovni prostor zbog odličnog rasporeda i atraktivne lokacije. Stan se sastoji od velikog i prostranog ulaznog hodnika koji....

 
 
 
  Stan, SPLIT, 587.941 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U ponudi trosoban stan smješten u prizemlju novogradnje unutar projekta Sunny Cliff Residence, koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora. Stan je idealan za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam, zahvaljujući funkcionalnom rasporedu i prostranoj....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr