• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park adaptiran Zadnjih 14 - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park adaptiran Zadnjih 14 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park adaptiran Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park adaptiran zadnjih 14 dana" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.965 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Maksimir, 205.000 €, 72,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

LINK NA VIRTUALNU ŠETNJU: https://realsee.ai/MELL8jaY Na odličnoj lokaciji u Maksimiru, na samom početku Bukovačke ceste kod rotora, nalazi se ovaj potpuno adaptiran stan koji nudi rijetku kombinaciju funkcionalnosti, privatnosti i izvrsne povezanosti s gradom. Park Maksimir te KBC....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 240.000 €, 46,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: MARJAN GRGURIĆ, mob: 092 501 9992 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se 3-soban stan površine 49,69 m smješten u Novom Zagrebu, u naselju Trnsko, na 2. katu stambene zgrade (bez lifta). Uredna i održavana stambena....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 212.000 €, 72,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja kompletno adaptiran trosoban stan površine 72 m² u prizemlju manje dvoetažne stambene zgrade Maksimiru. Izvrsna lokacija ? park Maksimir i KBC Zagreb udaljeni su svega nekoliko minuta hoda.Stan je jednoetažan, orijentiran na jug, zapad i istok,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka park adaptiran zadnjih 14 dana'
274.000 €
274.000 €
190.000 €
  Stan, ZAGREB, Trnje, 593.250 €, 132,67 m2 cca 4470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prostran i potpuno adaptiran dvoetažni stan s dvije lođe | Martinovka | 128,50 m² NKP Na prodaju je atraktivan, potpuno adaptiran dvoetažni stan smješten na 7. i 8. katu uredne i održavane stambene zgrade s dva lifta i ravnim ulazom bez stepenica, u mirnoj ulici na Martinovki. Ova....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gornje Vrapče, 300.000 €, 97,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA STANA ? VRAPČE / VRAPČANSKA CESTE Prodaje se prostrani adaptirani četverosobni stan na 1. katu u etažiranoj kući sa ukupno 4 stana. Svakom stanu pripada vlastito parkirno mjesto. Stan površine 96,53 m² sastoji se od: - dnevnog boravka s blagovaonicom - kuhinje - izbe - kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 289.000 €, 57,47 m2 cca 5030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 57.47m2, na četvrtom katu zgrade s liftom (ukupno osam katova), u Novom Zagrebu-Utrina. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice i vešeraja. Stan je kompletno adaptiran krajem 2023. godine,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 205.000 €, 72,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 72 m² u prizemlju kuće od 3 kata na Bukovačkoj cesti u Maksimiru. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije prostrane spavaće sobe, kupaone i gostinjskog toaleta. Stanu pripada i ostava te prostrano dvorište. Potpuno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Mlaka, 146.000 €, 31,29 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

JEDNOSOBAN STAN BEZ PROVIZIJE ? MOLIMO AGENCIJE DA NE ZOVU Prodaje se potpuno adaptiran jednosoban stan površine cca 32 m² na 1. katu manje stambene zgrade sa ukupno 4 stana, u mirnom dijelu Rijeke ? Podmurvice, u blizini parka Mlaka. Odlična lokacija, svega 15?20 minuta hoda do Korza....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Volovčica, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB (Volovčica), 57 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne površine 57 m2 na devetom katu zgrade s dva lifta. Zgrada je izgrađena 1970. godine, ima ukupno devet katova te se nalazi u naselju Volovčica. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 199.000 €, 75,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem trosoban stan od 75 m² u prizemlju dvoetazne stambene zgrade na Bukovačkoj cesti u Maksimiru. ( stan je PRIZEMLJE, nije suteren. Mogucnost vračanja večih prozora koje je imao prije adaptacije. Trenutno novougrađeni prozori pružaju veču intimu uz jako puno svjetla ) LOKACIJA....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 274.000 €, 87,34 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

MAKSIMIR REMETE prodaje se prekrasan,novouređeni 3 soban stan brutto površine 87,34m2 netto 72,80m2 Stan se nalazi u potkrovlju novouređene stambene kuće iz koje se prostire prekrasan otvoren pogled na grad i Medvednicu. OPIS: Stan je brutto površine 87,34m2 (netto 72,80m2), a sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zapruđe, 255.000 €, 56,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ZAPRUĐE, 56 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 56 m2 na petom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1964. godine i ima ukupno osam katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, radne sobe(koja se lako može....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me