• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka park Zadnjih 14 dana pala - GoHome
  • stan zagreb split rijeka park Zadnjih 14 dana pala - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka park Zadnjih 14 dana pala cijena

  • Za upit "stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana pala cijena" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 3.741 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • 2.kat
    • dvorište
    • ekskluzivan
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-13%

Promjena cijene sa 421.200 € na 365.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 365.000 €, 96,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 421.200 €
15.05.2026 - 365.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Na idealnoj lokaciji u Špansko uz sami park, nedaleko od vrtića, škole, igrališta crkve i trgovine prodaje se prekrasan stan trostrane orijentacije od 96 m2. UZ stan se može kupiti i garaža od 16 m2 obračunski 12 m2 ( 45000 EUR) , a stanu pripada ostava i cca 50 m2 vrta koji koristi....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 220.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 220.000 €, 65,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 230.000 €
22.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb,Gajnice,u samom centru 2.5-soban stan Ako tražite stan na lokaciji gdje je sve nadohvat ruke, ali bez gradske gužve ? upravo ste ga pronašli. U samom centru Gajnica prodaje se svijetao i izuzetno funkcionalan stan od 65 m², smješten na idealnom 5. katu uredne zgrade s liftom....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 420.000 € na 390.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, Meje, 390.000 €, 100,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 420.000 €
16.05.2026 - 390.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je komforan dvosoban do četverosoban stan smješten na trećem katu uredno održavane stambene zgrade, na jednoj od najtraženijih lokacija u Splitu Manušu. Zahvaljujući jugozapadnoj orijentaciji, stan obiluje prirodnim svjetlom tijekom cijelog dana, a iz dnevnog prostora pruža....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka park zadnjih 14 dana pala cijena'
649.000 €
199.000 €
259.000 €
 
-5%

Promjena cijene sa 190.000 € na 180.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 180.000 €, 57,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.02.2026 - 237.000 €
28.02.2026 - 200.000 €
03.03.2026 - 220.000 €
28.03.2026 - 190.000 €
16.05.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se potpuno uređen trosoban stan na Trešnjevci Sjever. Promijenjena vanjska i unutarnja stolarija, postavljeni novi podovi i keramika, spušteni stropovi. Ugrađena LED rasvjeta. Grijanje i topla voda na Gradsku plinaru (kondenzacijski bojler Vaillant ? redovno servisiran). Stan....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 199.000 € na 190.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Rastočine, 190.000 €, 80,18 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.12.2025 - 205.000 €
28.02.2026 - 199.000 €
16.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se useljiv stan u urednoj stambenoj zgradi, smješten na top lokaciji u neposrednoj blizini centra grada i svih važnih sadržaja poput trgovina, škola, vrtića i javnog prijevoza. Ova izvrsna pozicija omogućuje lagodan svakodnevni život i brzi pristup svemu što je potrebno, a....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 390.000 € na 368.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 368.000 €, 100,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 390.000 €
11.05.2026 - 368.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Trešnjevka, Nova cesta, stan lijepog, otvorenog tlocrta u odlično održavanoj zgradi na 2.katu bez lifta. Zatvorena površina 99,70 m2. Sastoji se od ulaznog prostora, 3 sobe, lijepog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice s wc i dodatni wc.Stan ima lijepu terasu koja u....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 340.000 € na 310.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 310.000 €, 79,10 m2 cca 3920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.04.2026 - 340.000 €
19.05.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ZA DIREKTNE INFORMACIJE - Tin Marković - 0977096252 - Tara Tanita Kocijan - 0917331434 Prodaje se jedinstvena nekretnina na vrhunskoj lokaciji, koja se sastoji od dva zasebna, moderno koncipirana dvosobna stana. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj urbanog života i izvrsne investicijske....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 189.000 € na 182.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Škurinje, 182.000 €, 50,80 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.06.2025 - 189.000 €
06.09.2025 - 184.000 €
18.10.2025 - 189.000 €
12.05.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJE SE ? Stan s dvije stambene jedinice na Škurinjama, idealna investicija! Na prodaju je nekretnina smještena na atraktivnoj lokaciji na Škurinjama svega 1.5 km udaljena, 10 minuta pješice, od centra Rijeke.. Stan ukupne površine od 50.80 m2, sastoji se od dvije potpuno odvojene....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 280.000 € na 270.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 270.000 €, 55,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 280.000 €
10.05.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Sveta Klara , 3S,lođa,parking,odličan tlocrt Nudimo Vam prekrasan trosoban stan u prizemlju sa lođom i parkingom, u Svetoj Klari, Novom Zagrebu. Zgrada se nalazi u mirnom djelu naselja nadomak svih potrebnih sadržaja za život , te novoizgrađenog gradskog vrtića u Gradu Zagrebu....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 205.000 € na 199.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 199.000 €, 71,12 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.04.2026 - 230.000 €
25.04.2026 - 215.000 €
28.04.2026 - 205.000 €
16.05.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

MAKSIMIR ? Bukovačka ulica | 3-soban | 72 m² | top lokacija Cijena 199.000€ Prodaje se potpuno adaptiran trosoban stan površine 72 m² na odličnoj lokaciji u Maksimiru, u Bukovačkoj ulici, svega nekoliko minuta hoda od parka Maksimir i KBC-a. Stan se nalazi u prizemlju manje zgrade....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 295.000 € na 285.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 285.000 €, 73,85 m2 cca 3860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.04.2026 - 295.000 €
12.05.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** Direktan kontakt agenta: 091 2602 017 - Dino Matijević *** Prodaje se prostran i funkcionalan trosoban stan smješten u mirnoj i ugodnoj ulici u jednoj od traženijih zagrebačkih četvrti. Stan se nalazi na trećem katu uredno održavane zgrade iz 1973. godine te ima ukupnu površinu....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 364.000 € na 312.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Belveder, 312.000 €, 130,75 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.08.2025 - 364.000 €
12.05.2026 - 312.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Belveder-u ponudi imamo lijepi prostrani i gospodski stan. Nalazi se u manjem objektu u centru Belvedera,lijepog rasporeda velikih i prostranih prostorija. Održavan i lakiran parket ,nova PVC stolarija ,adaptirana kupaona. Kroz stan sprovedeno etažno plinsko grijanje. Nekretnina puna....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 990.000 € na 940.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trnje, 940.000 €, 152,82 m2 cca 6150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 990.000 €
16.05.2026 - 940.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U rezidencijalnom dijelu grada, u mikrozoni autentične ekskluzivnosti gradnje prodaje se 5-soban stan na 2. katu zgrade od bruto obračunate površine 152,82 m2 u novijoj stambenoj zgradi orijentacije istok-sjever-jug. Ovaj posebno novouređen i adaptiran stan osmišljen je s naglaskom....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 250.000 € na 245.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Rastočine, 245.000 €, 84,90 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.12.2025 - 259.000 €
28.12.2025 - 250.000 €
13.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Rijeka, Rastočine. Prodaje se izuzetno lijep, komforan i održavan četverosobni stan u zgradi sa 3 lifta. Stan se nalazi na 13. od 26 katova. Sastoji se od prostranog i vrlo svijetlog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, predsoblja, hodnika, kupaonice sa WC-om,....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 365.000 € na 330.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 330.000 €, 78,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 350.000 €
15.03.2026 - 365.000 €
11.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan stan stambene površine 78 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu, u slijepoj ulici u neposrednoj blizini okretišta Mihaljevac. Stan se nalazi u mirnom, zelenom okruženju podsljemenske zone, a istovremeno je izvrsno povezan s centrom grada (tramvajska....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 220.000 € na 205.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 205.000 €, 46,50 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 225.000 €
18.04.2026 - 220.000 €
15.05.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i ugodan stan površine 46,50 m² smješten u prizemlju stambene zgrade u mirnom dijelu naselja Maksimir u Zagreb. Stan se sastoji od ulaznog prostora, ostave, kupaonice, odvojenog WC-a, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka te spavaće sobe, a pripada mu i....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 294.525 € na 261.800 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 261.800 €, 65,45 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 315.000 €
05.05.2026 - 294.525 €
18.05.2026 - 261.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kompletno adaptiran, djelomično namješten stan na drugom katu zgrade (betonske gradnje ) koja gleda na park. Stan je površine 65,45 m² i sastoji se od: ? dvije velike prostorije, u jednoj je napravljena garderoba ? hodnika s ugradbenim ormarima za kapute i cipele ? kuhinje....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 549.000 € na 499.000 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 499.000 €, 102,00 m2 cca 4890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 549.000 €
14.05.2026 - 499.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, PANTOVČAK, 102 m2, 4-soban BRICK NEKRETNINE PREDSTAVLJAJU: Prodaje se četverosoban stan površine 102 m2 u prizemlju zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1930. godine te ima ukupno dva kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, 3 spavaće....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 399.000 € na 349.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Žitnjak, 349.000 €, 75,00 m2 cca 4650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 399.000 €
11.05.2026 - 349.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Borovje, prekrasan trosoban stan, luksuzno namjesten, povrsine 75 m2 na drugom katu odlicno odrzavane zgrade s liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika s ugradbenim ormarima, open space dnevnog boravka s kuhinjom po mjeri i blagovaonicom, spavace sobe, djecje sobe, kupaonice....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 175.000 € na 160.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 160.000 €, 35,36 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 175.000 €
18.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u prizemlju stambene kuće na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Zagreb, predio Srebrnjak ? Lašćina. Stan se sastoji od unutarnjeg i vanjskog dijela te predstavlja odličnu priliku za uređenje prema vlastitim željama ili investiciju. Površina i raspored: Unutarnji prostor....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 259.500 € na 249.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 249.000 €, 61,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 265.000 €
11.05.2026 - 259.500 €
15.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan, potpuno namješten stan u Buzinu ? 61 m² sa balkonom Prodaje se održavan i kvalitetno uređen stan u manjoj stambenoj zgradi (samo 8 stanova), građenoj 2006 godine, na odličnoj mikrolokaciji u Buzinu. Stan površine 61 m² (u što je uključena galerija od 6 m²) sastoji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com