• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka najnovije park što veće b - GoHome
  • stan zagreb split rijeka najnovije park što veće b - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka najnovije park što veće barem 70 m2

  • Za upit "stan zagreb split rijeka najnovije park što veće barem 70 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.854 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvoetažni
    • lođa
    • 1.kat
    • prizemlje
    • komforan
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Mlaka, 165.000 €, 74,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se trosobni stan na traženoj lokaciji na Podmurvicama površine od 74 m², smješten u prizemlju zgrade starije gradnje. ?Unutrašnjost stana prošla je temeljitu rekonstrukciju s potpuno zamijenjenim instalacijama struje, vode i odvodnje. Ugrađena je nova PVC stolarija, a kupaonica....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Spinut, 585.000 €, 111,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

SPINUT, LIJEP TROSOBAN NA DVIJE ETAŽE Komforan i vrlo lijep trosoban stan na dvije etaže, ukupne površine 110,70m2 položen na prvom katu stambene zgrade, orijentiran istok-zapad. Na donjoj etaži nalazi se ulazni prostor s ugradbenim ormarom, kuhinja s blagovaonicom na istoku, zaseban....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 420.000 €, 103,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj lokaciji u srcu Trešnjevke prodaje se prostran i funkcionalan 4-soban penthouse površine 103 m², smješten na posljednjem katu manje i kvalitetno građene stambene zgrade. Stan je jedini na etaži, što pruža dodatni osjećaj privatnosti i mira. Stan zauzima cijelu etažu zgrade....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka najnovije park što veće barem 70 m2'
227.115 €
263.655 €
307.924 €
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 86,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRILIKA: Prodajemo prostrani 4-sob. stan od 86m2, smješten u visokom prizemlju kvalitetne stambene zgrade (gradnja Pionira 1992.g.), odlična lokacija na Malešnici. Stan se odlikuje praktičnim rasporedom: hodnik, četiri zasebne sobe, (tri sobe + dnevni boravak), blagovaona s opremljenom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 85,49 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: IVAN JUKIĆ, mob: 091 6396 945 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se prostran 4-soban stan s loggiom u visokom prizemlju zgrade na Malešnici. Stanu pripada i tavansko spremište. Površine je 85,49 m2, a sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 210.000 €, 74,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u Stenjevcu, Male putine/Perjavica na četvrtom katu stambene zgrade (realizacija ugradnje lifta u postupku), ukupne površine 73,67m2 (stan 72,17m2 s pripadajućim spremištem 1,5m2). Stan se sastoji od dvije etaže. Na prvoj etaži smješten je hodnik, soba/dnevni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 339.000 €, 74,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Maksimir, Donji Bukovac, prekrasno uređen i opremljen stan neto površine 74 m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Stan je smješten u kvalitetno građenoj manjoj stambenoj zgradi iz 2006. godine na prvom katu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 350.000 €, 64,00 m2 cca 5470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Jarun, dvososban stan u visokom prizemlju dobro očuvane i održavane zgrade s zasebnim ulazom, površine 63,17m.Sastoji se od: ulaznog hodnika, predprostora, spavaće sobe, kupaonice, open space dnevnog boravka i kuhinje s blagovaonicom te loggie.Stan je renoviran, kompletno uređen vrhunskim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!