• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka najnovije lift do 60 m2 1 - GoHome
  • stan zagreb split rijeka najnovije lift do 60 m2 1 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka najnovije lift do 60 m2 1.kat

  • Za upit "stan zagreb split rijeka najnovije lift do 60 m2 1.kat" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 4.710 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 380000 eura
    • do 480000 eura (prosječna cijena)
    • do 580000 eura
    • do 4800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 281.850 €, 57,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, NOVOGRADNJA, 3-soban, 57 m2 Prodaje se prekrasan 3-soban stan u novogradnji na prvom katu zgrade od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi na Črnomercu na Zagrebačkoj cesti. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 245.000 €, 61,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvosobni stan na Ferenščici. Nalazi se na prvom katu armirano betonske zgrade s liftom, a sastoji se od dnevnog boravka(dio je pregrađen da bi se dobila dodatna spavaća soba), kuhinje, blagovaonice, spavaće sobe, kupaonice, gostinjskog toaleta, loggie i hodnika. Stanu također....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 234.000 €, 49,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, DUGAVE, 52 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan neto površine 52 m2, na prvom katu zgrade sa liftom. Zgrada je izgrađena 2025. godine te ima ukupno 3 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice s WC-om, hodnika....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 48,80 m2 cca 5100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-sobni stan korisne površine 54,46 m2, odnosno 48,80 m2 obračunske površine u Dugavama, 1. kat zgrade sa liftom, izgrađene 2025.g. + VPM 12,50 m2. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa blagovaom, kuhinje (open space), spavaće sobe, kupaonice, loggia 4,22 m2. Stanu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com