• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka najnovije drvarnica - GoHome
  • stan zagreb split rijeka najnovije drvarnica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka najnovije drvarnica

  • Za upit "stan zagreb split rijeka najnovije drvarnica" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.483 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 15 nekretnina za upit stan zagreb split rijeka najnovije drvarnica pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Srdoči, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Manor predstavlja etažu kuće smještenu u samom centru Srdoča, u naravi 2S+DB stan s dvije garaže i velikom drvarnicom. Ukupna površina nekretnine iznosi 116 m, a sastoji se od stambenog dijela te pripadajućih dodatnih prostora. * Površina i pripadci: - stambeni prostor 75 m - dvije....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 144.000 €, 52,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se stan na Škurinjama smješten na četvrtom katu (podkrovlje) uredne i održavane zgrade koja je prije dvije godine renovirana ? obnovljeni su krov i fasada. Vlasništvo i dokumentacija su uredni, bez tereta. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje povezane s dnevnim boravkom u jednoj....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 249.000 €, 75,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Manor predstavlja adaptiran i funkcionalan 3S+DB stan smješten na odličnoj gradskoj lokaciji koja omogućuje brz i jednostavan pristup svim važnim sadržajima potrebnima za kvalitetan i dinamičan gradski život. Stan ukupne površine 75,39 m nalazi se na 2. katu uredne i održavane stambene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka najnovije drvarnica'
Na upit
215.000 €
450.000 €
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 280.000 €, 72,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji stana u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Kvatriću. Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi sa zajedničkim dvorištem na korištenje, što pruža dodatnu praktičnost i ugodan boravak. Stan ukupne neto površine 72,10 m2 sastoji se od: - ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja etažu kuće smještenu u samom centru Srdoča, u naravi 2S+DB stan s dvije garaže i velikom drvarnicom. Ukupna površina nekretnine iznosi 116 m², a sastoji se od stambenog dijela te pripadajućih dodatnih prostora. * Površina i pripadci: - stambeni prostor 75 m² - dvije....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 139.000 €, 53,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Rijeka, Škurinje - prodaja stana od 53m2! Prodaje se funkcionalan i svijetao stan površine 53 m u riječkom naselju Škurinje, smješten u potkrovlju uredne stambene zgrade koja je renovirana prije dvije godine postavljeni su novi krov i fasada. Stan ima urednu dokumentaciju, bez tereta,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 255.000 €, 65,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

RIJEKA GORNJA DRENOVA, moderan 2S+DB stan s balkonom, pogledom na zelenilo i more te 2 parkirna mjesta U ponudi je kvalitetan i komforan stan u novogradnji smještenoj na mirnoj i vrlo traženoj lokaciji na Gornjoj Drenovi idealnoj za obiteljski život i sve koji žele spoj privatnosti,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pećine, 185.000 €, 73,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U prodaji je stan od 73 m2 stambene površine smješten u visokom potkrovlju stambene zgrade. OPIS STANA: Ulazno predsoblje kuhinja sa blagovanom+ ostava dnevni boravak 2 spavaće sobe radna soba kupaona drvarnica Stan je vrlo dobro osvjetljen prirodnom svjetlošću, južne je orijentacije,....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Table, 390.000 €, 81,93 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U mirnom gradskom predjelu Table, na četvrtom katu bez lifta, uredno održavane zgrade sa samo 9 stanova, prodaje se ovaj izuzetno sunčan i prostran stan. Zbog svoje pozicije na zadnjoj etaži, stan pruža maksimalnu privatnost i mir, bez buke iz susjednih stanova. Stan je orijentiran....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Pećine, 420.000 €, 107,22 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

PEĆINE - U jednoj od najljepših starih villa na Pećinama, sagrađenoj 1930. godine i koja ima samo četiri stana, prodaje se ovaj predivan stan u prizemlju, ukupne površine 107.22 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a, hola, predprostora,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 279.000 €, 75,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

REMAX centar nekretnina nudi u prodaju 3-soban stan od 76m2. Stan se nalazi u održavanoj stambenoj zgradi sa novom fasadom i krovom iz 2022.g. Smješten je na traženoj lokaciji, u naselju sa svim sadržajima u neposrednoj blizini. Idealna katnost, jugozapadna orijentacija dnevnih prostora....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com