• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka najnovije 70 m2 pala cije - GoHome
  • stan zagreb split rijeka najnovije 70 m2 pala cije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka najnovije 70 m2 pala cijena

  • Za upit "stan zagreb split rijeka najnovije 70 m2 pala cijena" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.369 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 228.500 € na 215.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Krimeja, 215.000 €, 67,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 228.500 €
22.05.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo stan s vrlo funkcionalnim i ugodnim rasporedom prostorija, idealan za obiteljski život ili investiciju. Stan ima 67,98m2, sastoji se od 2 sobe i dnevnog boravka sa izlazom na lođu. Odličnog je rasporeda. Ugrađena je nova PVC stijena u dnevnom boravku, dok je ostatak....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 319.990 € na 299.990 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 299.990 €, 74,00 m2 cca 4050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.04.2026 - 319.990 €
22.05.2026 - 299.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.indomio.hr

KONTAKT: 091-980-3033 Luka Lokacija: Gornji grad - Medveščak: Jurkovićeva OPIS: Prodaje se moderan i kompletno renoviran stan u Jurkovićevoj ulici, jednoj od najljepših lokacija u centru Zagreba. Nekretnina je visokokvalitetno uređena kao prostrani open space dvosobni stan, uz izvrsnu....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 187.000 € na 179.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Krnjevo, 179.000 €, 69,12 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.01.2026 - 190.000 €
15.03.2026 - 187.000 €
22.05.2026 - 179.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudu Mediator nekretnina smo dobili stan ukupne površine 69,12 m² smješten je u staroj talijanskoj vili na Krnjevu, u mirnoj ulici okruženoj svim potrebnim sadržajima ? od trgovina, škola i vrtića do autobusnih linija i brzog pristupa centru grada te Zapadnom trgovačkom centru.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka najnovije 70 m2 pala cijena'
220.000 €
220.000 €
280.000 €
 
-14%

Promjena cijene sa 241.500 € na 207.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 207.000 €, 69,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.05.2026 - 241.500 €
22.05.2026 - 207.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA Prodaje se 3S stan ukupne kvadrature 68,79m2 u čiju kvadraturu spadaju spremište i parkirno mjesto obračunato po koeficijentu. Stan je dvoetažni; u visokom prizemlju se nalazi kupaonica sa Wc-om, dnevni boravak sa kuhinjom i ulazni prostor gdje se stepenicama....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 226.000 € na 215.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, 215.000 €, 71,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.04.2026 - 226.000 €
22.05.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam dvosobni stan površine 71,03 m2 smješten na drugom od ukupno tri kata moderne novogradnje u sjevernom dijelu Sesveta, Markovo polje. Nekretnina će biti završena u lipnju/srpnju 2026. godine. Njezina lokacija nudi ugodan život u neposrednoj blizini prirode te pruža....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 241.500 € na 200.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 200.000 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 241.500 €
22.05.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.opereta.hr

STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA Prodaje se 3S stan ukupne kvadrature 68,79m² u čiju kvadraturu spadaju spremište i parkirno mjesto obračunato po koeficijentu. Stan je dvoetažni; u visokom prizemlju se nalazi kupaonica sa Wc-om, dnevni boravak sa kuhinjom i ulazni prostor gdje se stepenicama....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 241.500 € na 200.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 200.000 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.05.2026 - 241.500 €
22.05.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Trešnjevka, Zvonigradska, 3s, 69m2 STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA Prodaje se 3S stan ukupne kvadrature 68,79m2 u čiju kvadraturu spadaju spremište i parkirno mjesto obračunato po koeficijentu. Stan je dvoetažni; u visokom prizemlju se nalazi kupaonica sa Wc-om, dnevni boravak....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 260.000 € na 250.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.05.2026 - 260.000 €
22.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosobni stan ukupne površine 71,94 m², smješten na trećem katu stambene zgrade u dijelu Vrapča ? Malešnica. Raspored stana: - dnevna soba povezana s kuhinjom i blagovaonicom - spavaća soba - kupaonica s toaletom - zasebna soba/garderoba - velika terasa (23 m²) - posebno....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 220.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 220.000 €, 65,80 m2 cca 3340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 230.000 €
22.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Gajnice , 3- sobni stan 65,80 m² s loggom. Stan se nalazi na 5. katu kvalitetno i čvrsto građene stambene zgrade u središtu Gajnica, sa ukupno devet katova. Zgrada je u procesu energetske obnove, što doprinosi dugoročnoj energetskoj učinkovitosti i smanjenju režijskih troškova.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 240.000 € na 229.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 229.000 €, 65,53 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 260.000 €
25.04.2026 - 250.000 €
03.05.2026 - 240.000 €
23.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan, netto površine 65,53 m2 koji se nalazi u Poljanicama. Stan ima 2. spavaće sobe, blagovaonicu i dnevnu sobu zajedno, kupaonicu, ostavu za perilicu i sušilicu rublja, predsoblje, balkon i lođu. Cijeli raspored je vidljiv na fotografijama. Nalazi se na 1. katu stambene....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 289.000 € na 279.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 279.000 €, 65,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 289.000 €
22.05.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Rudes, kod Sky office, 4. kat, orjentacija istok-zapad, spavaca soba, kupaonica, kuhinja sa blagavaonicom i boravak sa lodjom svjeze obnovljen svijetao, ubrzo lift prodajem ili mijenjam za centar-sjever 098231129. Stan: Rudeš, 65 m2 kod Sky office (prodaja).

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me