• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka najnovije 50 m2 balkon - GoHome
  • stan zagreb split rijeka najnovije 50 m2 balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka najnovije 50 m2 balkon

  • Za upit "stan zagreb split rijeka najnovije 50 m2 balkon" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 4.319 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 520000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 234.000 €, 49,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U ponudi agencije RE/MAX Centar nekretnina izdvaja se ugodan i funkcionalan dvosoban stan površine 49 m² s balkonom, smješten u održavanoj zgradi s liftom na Savskoj. Stan se nalazi na 3. katu od ukupno 5 katova te se sastoji od: ulaznog prostora, dnevnog boravka s izlazom na prostrani....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 150.000 €, 47,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Zagreb! Stupnik! Prodaje se moderan stan u novogradnji s balkonom u mirnom dijelu Gornjeg Stupnika ? novi projekt od ukupno 18 stanova! Stan se nalazi u novom projektu koji obuhvaća tri manje stambene zgrade, svaka sa svega 6 stanova, raspoređenih kroz prizemlje i dva kata. Površina....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 219.000 €, 52,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Zagreb, Trešnjevka - sjever, Ozaljska ulica. Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 52,47 m2 stambenog prostora te 2,25 m2 pripadajućeg spremišta u suterenu zgrade. Stan se nalazi na 13. katu uredno održavane zgrade s ukupno 17 katova. Funkcionalni raspored i tlocrt stana otvara....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka najnovije 50 m2 balkon'
182.000 €
320.000 €
155.000 €
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 220.000 €, 48,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i ugodan stan površine 48 m² s vlastitim parkirnim mjestom, smješten na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu ? Jarun, svega 3 minute hoda od Jarunskog placa. Stan se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi izgrađenoj 2006. godine, a dodatna prednost je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 52,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Molim agencije da me ne zovu! Podajem trosoban stan od 52 m² na trećem katu(nema lift) peterokatnice na Knežiji. Zgrada je izgrađena 1970. godine, a stan je u procesu adaptacije. Zavrsetak radova 15.6.2026.(sve novo instalacije,stolarija,sanitarije ,podovi, vrata,keramika itd) Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Volovčica, 230.000 €, 52,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

AMG Real Estate predstavlja prekrasan i izrazito ugodan dvosoban stan na odličnoj i vrlo traženoj lokaciji u Kosorovoj ulici ? savršen izbor za život ili investiciju. Stan površine 51,23 m² smješten je na 5. katu uredno održavane zgrade s liftom od ukupno 9 katova. Funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 230.000 €, 53,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Molim agencije da me ne kontaktiraju. Prodajem stan u zgradi u nizu u blizini Parka Stara Trešnjevka. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka iz kojeg se ulazi u walk-in ormar, velike spavaće sobe, kupaonice, zahoda i kuhinje s izlazom na balkon. U kuhinji,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 238.000 €, 54,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Nekretnina se nalazi na prvom katu manje, uredno održavane zgrade izgrađene 2007. godine, smještene u mirnoj i slijepoj ulici. Ukupna površina iznosi 75 m², od čega 54 m² otpada na stambeni dio, 11,5 m² na vanjsko parkirno mjesto te 9,5 m² na ostavu/spremište. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!

www.sajn-nekretnine.hr