• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka najnovije 50 m2 što veće - GoHome
  • stan zagreb split rijeka najnovije 50 m2 što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka najnovije 50 m2 što veće

  • Za upit "stan zagreb split rijeka najnovije 50 m2 što veće" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 4.063 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, 139.000 €, 53,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Rijeka, Škurinje - prodaja stana od 53m2! Prodaje se funkcionalan i svijetao stan površine 53 m u riječkom naselju Škurinje, smješten u potkrovlju uredne stambene zgrade koja je renovirana prije dvije godine postavljeni su novi krov i fasada. Stan ima urednu dokumentaciju, bez tereta,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gajnice, 199.000 €, 54,95 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE stan na 4. katu u zgradi kvalitetne gradnje u Čileanskoj ulici, u mirnom i zelenom kvartu u Gajnicama. Osnovne informacije Lokacija: Čileanska ulica, Gajnice ? zapadni dio Zagreba Kat: 4. kat (zgrada s liftom) Orijentacija: zapad ? jugozapad (svjetao i topao stan) Tlocrt:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 230.000 €, 54,59 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se namješten trosobni stan u visokom prizemlju obnovljene zgrade, građene 1971. godine. Sastoji se od: Dnevni boravak Kuhinja Dvije sobe Kupaonica....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka najnovije 50 m2 što veće'
144.000 €
220.000 €
219.000 €
  Stan, RIJEKA, Zamet, 213.000 €, 54,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na odličnoj lokaciji na Zametu prodaje se uredan i funkcionalan stan površine 54 m², smješten u neboderu s novom fasadom. Stan je dobre katnosti, ima zapadnu orijentaciju te pruža lijep otvoren pogled na more i Učku, što prostoru daje puno prirodnog svjetla i ugodnu atmosferu tijekom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 182.000 €, 54,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Zagreb, Samoborska cesta, prodaje se lijepi dvosobni stan zatvorene površine 51 m2 nate trećem katu dobro održavane zgrade bez lifta na dobroj lokaciji.Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonskim dijelom, spavaće sobe, radne sobe, kupaonice i natkrivenog balkona....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Zamet, 213.000 €, 54,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

ZAMET, u ponudi je stan površine 54 m² smješten u urednoj betonskoj zgradi, na odličnoj mikrolokaciji te jednom od najvećih i najtraženijih kvartova Rijeke, s razvijenom infrastrukturom i svim sadržajima u neposrednoj blizini. Stan odlikuje izrazito funkcionalan tlocrt: dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 54,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 54m2, na prvom katu zgrade (od ukupno tri), u samome centru grada Zagreba, u Petrinjskoj ulici. Stan orijentacije istok-zapad sastoji se od hodnika, kuhinje, dvije sobe, kupaonice i toaleta. Grijanje etažno plinsko centralno. Javni parking naplatni,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 213.000 €, 54,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, 54 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan stambene površine 51 m2 na četvrtom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1961. godine i ima ukupno četiri kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, sobe, kupaonice i balkona. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, DONJI GRAD, 53 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 53 m2 na prvom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1920-ih godina, ima ukupno tri kata i nalazi se u strogom centru grada. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonice, spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u centru Zagreba ukupne površine cca 50 m², od čega je u vlasničkom listu upisano 23,14 m². Ova funkcionalna nekretnina sastoji se od: -ulaznog prostora prostrane glavne prostorije -spavaće sobe -kuhinje -kupaonice s WC-om Stan pruža ugodan boravak uz vrlo dobru iskoristivost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 240.000 €, 50,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na iznimno traženoj lokaciji u samom centru Zagreba, na uglu Hatzove i Petrinjske ulice, prodaje se potpuno uređen i namješten dvosoban stan površine 50,28 m² smješten u visokom prizemlju stambeno-poslovne zgrade. Stan je orijentiran na mirnu dvorišnu stranu, što osigurava privatnost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, DONJI GRAD, 50 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan na trećem katu zgrade od sveukupno četiri kata zgrade bez lifta. Stan se nalazi u ulici Jurja Biankinija. Zgrada je izgrađena 1938. godine, bez oštećenja u potresu (zelena naljepnica). Stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 234.000 €, 49,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U ponudi agencije RE/MAX Centar nekretnina izdvaja se ugodan i funkcionalan dvosoban stan površine 49 m² s balkonom, smješten u održavanoj zgradi s liftom na Savskoj. Stan se nalazi na 3. katu od ukupno 5 katova te se sastoji od: ulaznog prostora, dnevnog boravka s izlazom na prostrani....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 234.000 €, 49,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, DUGAVE, 52 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan neto površine 52 m2, na prvom katu zgrade sa liftom. Zgrada je izgrađena 2025. godine te ima ukupno 3 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice s WC-om, hodnika....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 48,80 m2 cca 5100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-sobni stan korisne površine 54,46 m2, odnosno 48,80 m2 obračunske površine u Dugavama, 1. kat zgrade sa liftom, izgrađene 2025.g. + VPM 12,50 m2. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa blagovaom, kuhinje (open space), spavaće sobe, kupaonice, loggia 4,22 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Srednjaci, 240.000 €, 48,15 m2 cca 4980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.rivalitas.hr

Prodaje se namješten trosobni stan na 3. od 8 katova zgrade s liftom građene 1968. godina.Sastoji se od:Dnevni boravak s kuhinjomDvije sobe KupaonicaSpremište u podrumuGrijanje: toplana Stanu pripada i dodatno spremište na istom katu.Parking je javni besplatni.Stan se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 159.000 €, 47,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

RIJEKA, SUŠAK - 2SKL stan sa dvorištem, uredan i useljiv Sušak, povijesno srce istočnog dijela Rijeke, oduvijek je bio posebna cjelina s vlastitim identitetom. Ovaj kvart, koji je nekada bio razdjelnica između Fiume i Sušaka, danas spaja bogatu povijest i urbanu povezanost. Smješten....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 150.000 €, 47,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Zagreb! Stupnik! Prodaju se moderni stanovi u novogradnji s parkirnim mjestom u mirnom dijelu Gornjeg Stupnika ? preostala su zadnja dva stana u projektu! Stan oznake S6 nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade sa svega 6 stanova te se prostire na 47,50 m2. Sastoji se od open....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnsko, 240.000 €, 46,69 m2 cca 5140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: MARJAN GRGURIĆ, mob: 092 501 9992 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se 3-soban stan površine 49,69 m² smješten u Novom Zagrebu, u naselju Trnsko, na 2. katu stambene zgrade (bez lifta). Uredna i održavana....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

AGENCIJA SUNNYDAY POSREDJUE PRI PRODAJI 2 SOBNOG STANJA NOVIJE GRADNJE OD 46 M2 NA 3 KATU ZGRADE OD 3 KATA, IZNAD STANA SE NALAZI KOSI KROV, A NE RAVNI. NALAZI SE U NAŠIČKOJ ULICI,GRIJANJE JE CENTRALNO NA TOPLANU, IMA VELIKU NATRIVENU TERASU. ORIJENTACIJEJE I - Z, TE ŠUPU KOJA SE....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 170.000 €, 46,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, MALEŠNICA, 46 m2, 1,5-soban Prodaje se jednoiposoban stan površine 46 m2 u prizemlju zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1991. godine i ima ukupno 4 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaćeg dijela, kupaonice, hodnika i terase.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr