• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka najnovije što jeftinije l - GoHome
  • stan zagreb split rijeka najnovije što jeftinije l - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka najnovije što jeftinije lift

  • Za upit "stan zagreb split rijeka najnovije što jeftinije lift" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 4.451 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • namješten
    • pogled na more
    • moderan
    • dioklecijanova palača
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se potpuno namješten i odmah useljiv stan površine 53 m² u Vrapču, smješten na 4. katu uredne zgrade iz 2007. godine s liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice i lođe. Orijentacija jugoistok....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 105.000 €, 28,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se 1-soban stan na 3.katu zgrade od 3 kata. Stan je svijetao zbog svoje dvostrane orijentacije. Postavljena je PVC stolarija s roletama. Smješten je u Filipovićevoj ulici nasuprot osnovne škole, a u blizini je vrtića, trgovine,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 183.000 €, 38,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ŠPANSKO, 38 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 38 m2 na trećem katu zgrade sa liftom. Zgrada je izgrađena 2009. godine i ima ukupno 5 katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaćeg dijela, kupaonice i hodnika. Stanu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka najnovije što jeftinije lift'
395.000 €
224.990 €
234.000 €
  Stan, ZAGREB, Trnje, 190.000 €, 39,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se funkcionalan i svijetao stan površine 39 m² na 6. katu uredne stambene zgrade s liftom u traženom zagrebačkom naselju Savica. Stan se nalazi u zgradi iz 1980. godine te ima vrlo praktičan raspored i istočnu orijentaciju koja osigurava puno prirodnog svjetla tijekom jutra....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gajnice, 199.000 €, 54,95 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE stan na 4. katu u zgradi kvalitetne gradnje u Čileanskoj ulici, u mirnom i zelenom kvartu u Gajnicama. Osnovne informacije Lokacija: Čileanska ulica, Gajnice ? zapadni dio Zagreba Kat: 4. kat (zgrada s liftom) Orijentacija: zapad ? jugozapad (svjetao i topao stan) Tlocrt:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 220.000 €, 66,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, GAJNICE, 66 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 66 m2 na petom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1980. godine i ima ukupno 9 katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagavaonice, spavaće sobe, kupaonice, hodnika i zatvorene loggie.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 230.000 €, 55,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, SREDNJACI, 55 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 55 m2 u visokom prizemlju zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1965. godine te ima ukupno 12 katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice i 2 hodnika.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 234.000 €, 49,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, DUGAVE, 52 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan neto površine 52 m2, na prvom katu zgrade sa liftom. Zgrada je izgrađena 2025. godine te ima ukupno 3 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice s WC-om, hodnika....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Srednjaci, 240.000 €, 48,15 m2 cca 4980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.rivalitas.hr

Prodaje se namješten trosobni stan na 3. od 8 katova zgrade s liftom građene 1968. godina.Sastoji se od:Dnevni boravak s kuhinjomDvije sobe KupaonicaSpremište u podrumuGrijanje: toplana Stanu pripada i dodatno spremište na istom katu.Parking je javni besplatni.Stan se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 245.000 €, 61,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvosobni stan na Ferenščici. Nalazi se na prvom katu armirano betonske zgrade s liftom, a sastoji se od dnevnog boravka(dio je pregrađen da bi se dobila dodatna spavaća soba), kuhinje, blagovaonice, spavaće sobe, kupaonice, gostinjskog toaleta, loggie i hodnika. Stanu također....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 48,80 m2 cca 5100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-sobni stan korisne površine 54,46 m2, odnosno 48,80 m2 obračunske površine u Dugavama, 1. kat zgrade sa liftom, izgrađene 2025.g. + VPM 12,50 m2. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa blagovaom, kuhinje (open space), spavaće sobe, kupaonice, loggia 4,22 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 258.000 €, 74,68 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan i funkcionalan trosoban stan na Škurinju površine 74 m², smješten u urednoj zgradi s liftom, u mirnom okruženju nadomak svih važnih sadržaja. Stan ima odličan raspored i sastoji se od: -prostranog hodnika -kuhinje s blagovaonicom južne orijentacije -dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Zagreb, Srednjaci ? funkcionalan trosobni stan 63 m², potpuno namješten, odlična lokacijaNa prodaju je funkcionalan i ugodan trosobni stan površine 63 m² na trećem katu zgrade s liftom, smješten u jednom od najtraženijih zagrebačkih naselja ? Srednjaci (Trešnjevka jug).Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

AGENCIJA SUNNYDAY POSREDUJE PRI PRODAJI ORGINAL TROSOBNOG STANA KVADRATURE 63 M2U NASELJU SREDNJACI I ULICI SREDNJACI NA 3 KATU OD 8 S LIFTOM ZA 270000 .GRIJANJE JE CENTRALNO NA TOPLANU , BALKON NEMA ,ORIJENTACIJE JE ISTOK-SJEVER , U KUPAONI JE KADA, STAN JE POTPUNO NAMJEŠTEN, I IMA....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 62,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA STANA ? ZAGREB, SREDNJACI, TREŠNJEVKA JUG Prodaje se funkcionalan i ugodan trosoban stan na odličnoj lokaciji u naselju Srednjaci, idealan za obiteljski život ili kao investicija za najam. Stan se nalazi na 3. katu stambene zgrade s liftom, a ukupna površina stana iznosi cca....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 277.000 €, 61,29 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: MARJAN GRGURIĆ, mob: 092 501 9992 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se ugodan 3-soban stan površine 61,29 m², smješten na 3. katu stambene zgrade s liftom na traženoj lokaciji na Srednjacima. Stan ima vrlo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 283.833 €, 60,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan površine 60,39 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 284.961 €, 61,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan površine 60,63 m2 u visokom prizemlju novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 285.000 €, 68,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan veličine 68m2 + 4,43m2 spremište, na petom katu zgrade s liftom iz 1997. godine u Miramarskoj ulici. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, toaleta, kuhinje, ostave, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, balkona i spremišta u podrumu zgrade. Kompletno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 289.000 €, 57,47 m2 cca 5030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 57.47m2, na četvrtom katu zgrade s liftom (ukupno osam katova), u Novom Zagrebu-Utrina. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice i vešeraja. Stan je kompletno adaptiran krajem 2023. godine,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 307.427 €, 65,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan površine 65,41 m2 na 2. katu novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 320.866 €, 78,00 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 78m2, na drugom katu zgrade s liftom, Vrbani. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonom, tri sobe, sobice, izbe, kupaonice, toaleta, hodnika, degažmana i loggie. Grijanje etažno plinsko centralno. Parking javni besplatni. Odlična lokacija,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 330.000 €, 76,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB (Kruge), 76 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 76 m2 na četvrtom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1974. godine, ima ukupno osam katova te se nalazi u naselju Kruge. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 106,32 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** DVOETAŽNI ČETVEROSOBNI STAN U ŠPANSKOM ? IZVRSNA PRILIKA! Prodaje se iznimno prostran i svijetao dvoetažni četverosobni stan ukupne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 375.000 €, 72,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, CVJETNO NASELJE, Veslačka ulica, 72 m², 3-soban. Prekrasan, novouređen trosoban stan (penthouse) površine 72 m², smješten na 6. katu kvalitetne zgrade iz 2003. godine s liftom. Otvoreni pogled na zapad (boravak, spavaća) i sjever (kuhinja i manja spavaća ili radna soba).....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Bačvice, 414.000 €, 90,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji prostranog stana smještenog u zgradi s liftom, na Mertojaku. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji za život s obzirom da se par koraka od zgrade nalazi nekoliko dućana, autobusna stanica, a u blizini je škola, ambulanta kao i plaža koja je udaljena svega 800m.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 490.000 €, 90,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se stan veličine 57m2 (zatvoreni prostor) + 90m2 velika terasa na četvrtom katu zgrade s liftom iz 2020. godine. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, terase i ostave. Također mu pripada garažno parkirno mjesto u....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Martinkovac, 490.000 €, 90,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja moderan i komforan 2S+DB stan smješten u kvalitetnoj novogradnji na Martinkovcu, idealan za kupce koji traže udoban i funkcionalan životni prostor s prekrasnim pogledom na more. Stan ukupne površine 90 m² nalazi se na 5. katu moderne stambene zgrade s liftom izgrađene....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 585.000 €, 114,00 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Lijepi prostrani stan stambene površine 113,91 m2 na 1. katu urbane vile sa liftom. Nekretnina se sastoji od tri spavaće sobe, otvorene kuhinje s dnevnim boravkom, blagovaonicom i izlazom na lođu s prekrasnim pogledom na šumu, dvije kupaonice te ostave sa perilicom i sušilicom rublja.....

 
 
 
  Stan, SPLIT, 587.941 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U ponudi trosoban stan smješten u prizemlju novogradnje unutar projekta Sunny Cliff Residence, koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora. Stan je idealan za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam, zahvaljujući funkcionalnom rasporedu i prostranoj....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Meje, 900.000 €, 135,00 m2 cca 6670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Split, na prodaju je cijela treća etaža zgrade s liftom u neposrednoj blizini povijesne jezgre. Nekretnina se u naravi sastoji od dva stana sa zasebnim ulazima, ukupne zatvorene površine 125 m2 te tri balkona površine 20 m2 ( ukupno obračunski 135 m2 ).Veća stambena jedinica (cca....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 31)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!

www.sajn-nekretnine.hr

Poreč, okolica

stan s korištenjem bazena i tenis terena

www.artliving-realestate.hr