• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka najnovije što jeftinije 5 - GoHome
  • stan zagreb split rijeka najnovije što jeftinije 5 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka najnovije što jeftinije 50 m2 pala cijena

  • Za upit "stan zagreb split rijeka najnovije što jeftinije 50 m2 pala cijena" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.919 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • namješten
    • zadnji kat
    • dvorište
    • 3.kat
    • renoviran
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 164.000 € na 159.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, 159.000 €, 51,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.04.2026 - 169.000 €
11.05.2026 - 164.000 €
22.05.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je atraktivan penthouse površine 51,28 m2 smješten na trećem katu zgrade s ukupno tri kata, sjeverno od Sesveta u Markovom polju. Ova moderna nekretnina biti će izgrađena u lipnju/srpnju 2026. godine i nudi savršen spoj funkcionalnosti, udobnosti te blizine prirodi. Stan....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 175.000 € na 165.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donje Svetice, 165.000 €, 51,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 175.000 €
22.05.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na 5. katu stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Donjim Sveticama. Sastoji se od hodnika, kuhinje, WC-a, kupaonice, dnevnog boravka s izlazom na balkon, spavaće sobe te spremišta u prizemlju. Orijentacija stana je sjever-jug, a stan ima francuske balkone što omogućava....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 169.000 € na 165.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Kozala, 165.000 €, 45,24 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.12.2025 - 169.000 €
22.05.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan smješten u prizemlju, ukupne površine 45,24 m². Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje, kupaonice s dnevnim boravkom, hodnika te drvarnice, što pruža praktičan i funkcionalan raspored za ugodan boravak. Zgrada je trenutno u fazi izrade nove fasade, što dodatno povećava....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka najnovije što jeftinije 50 m2 pala cijena'
175.000 €
175.000 €
219.000 €
 
-7%

Promjena cijene sa 210.000 € na 195.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Potok, 195.000 €, 47,84 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 220.000 €
22.12.2025 - 210.000 €
22.05.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.09.2025.,

www.njuskalo.hr

U našoj ponudi je mladenački stan koji se nalazi na par minuta hoda od samog centra grada. Iako je nekretnina manje kvadrature 47.84 m2 u vlasničkom listu (u naravi 52 m2), pažljivom adaptacijom prostor je odlično iskorišten te su vlasnici uspijeli dobiti: -dvije prostrane spavaće....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 230.000 € na 219.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Trsat, 219.000 €, 50,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 224.000 €
25.04.2026 - 227.000 €
11.05.2026 - 230.000 €
22.05.2026 - 219.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

SPUŠTENO SA 230.000 na 219.000 Prodaje se uređen, funkcionalan i nedavno renoviran stan u Rijeci, u popularnom i mirnom kvartu Vojak (pored Trsata), neposredno preko puta Kampusa. Stan se nalazi na 1. katu manje stambene zgrade s ukupno pet stanova te ima poseban, zasebni ulaz, što....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 245.000 € na 230.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 230.000 €, 54,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 245.000 €
22.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Strogi centar Zagreba, Draškovićeva ulica ? uređen dvosoban stan 54 m2 + ostava 4 m2 U ekskluzivnom zastupanju nudimo na prodaju izuzetno atraktivan dvosoban stan površine 54 m2, smješten na 2. katu uredne i održavane zgrade u samom srcu Zagreba, na jednoj od najtraženijih gradskih....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 250.000 € na 240.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 240.000 €, 50,28 m2 cca 4770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.05.2026 - 250.000 €
22.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na iznimno traženoj lokaciji u samom centru Zagreba, na uglu Hatzove i Petrinjske ulice, prodaje se potpuno uređen i namješten dvosoban stan površine 50,28 m² smješten u visokom prizemlju stambeno-poslovne zgrade. Stan je orijentiran na mirnu dvorišnu stranu, što osigurava privatnost....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.