• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka moderan pala cijena zadnj - GoHome
  • stan zagreb split rijeka moderan pala cijena zadnj - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka moderan pala cijena zadnjih 14 dana 80 m2

  • Za upit "stan zagreb split rijeka moderan pala cijena zadnjih 14 dana 80 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.879 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 365.000 € na 340.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 340.000 €, 83,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.05.2026 - 365.000 €
22.05.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

ZAGREB, GORNJA DUBRAVA - Moderan 3-soban stan s lođom Prodaje se prekrasan, moderno uređen stan u atraktivnom dijelu Gornje Dubrave, smješten u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja te glavne prometnice Avenije Dubrava, što osigurava izvrsnu povezanost s ostatkom grada. Stan....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 355.000 € na 339.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Vukomerec, 339.000 €, 84,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 355.000 €
13.05.2026 - 339.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderno uređen stan u prizemlju stambene zgrade smještene u mirnom dijelu naselja Vukomerec, idealan za ugodan obiteljski život ili kao sigurna investicija. Nekretnina je nedavno potpuno renovirana te pruža visoku razinu komfora i funkcionalnosti.Stan ukupne neto površine....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 355.000 € na 349.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Vukomerec, 349.000 €, 84,00 m2 cca 4160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 355.000 €
10.05.2026 - 349.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u prizemlju zgrade na mirnoj lokaciji u naselju Vukomerec. Stan je potpuno novo uređen, idealna prilika za par, obitelj ili investitora. Površine: - Stambena površina: 66,68 m² - Lođa: 3,68 m² neto / 4,90 m² bruto - Vrt 1: 10,20 m² neto / 51,00 m² bruto - Vrt 2: 3,92....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zagreb split rijeka moderan pala cijena zadnjih 14 dana 80 m2'
299.990 €
299.990 €
195.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 460.000 € na 425.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 425.000 €, 80,60 m2 cca 5270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2026 - 460.000 €
22.05.2026 - 425.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.njuskalo.hr

TREŠNJEVKA SJEVER ? UREĐEN 4-SOBAN STAN Na prodaju je potpuno uređen i moderno opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu ? Trešnjevka sjever. Stan se sastoji od funkcionalnog četverosobnog rasporeda, obiluje prirodnim svjetlom te ima obračunsku površinu od 80,60....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 340.000 € na 310.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 310.000 €, 79,10 m2 cca 3920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.04.2026 - 340.000 €
19.05.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ZA DIREKTNE INFORMACIJE - Tin Marković - 0977096252 - Tara Tanita Kocijan - 0917331434 Prodaje se jedinstvena nekretnina na vrhunskoj lokaciji, koja se sastoji od dva zasebna, moderno koncipirana dvosobna stana. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj urbanog života i izvrsne investicijske....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 234.000 € na 226.200 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 226.200 €, 78,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 234.000 €
22.05.2026 - 226.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-6 u prizemlju kvalitetne novogradnje, smješten u mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 284.000 € na 277.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Centar, 277.000 €, 82,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 284.000 €
18.05.2026 - 277.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno novoadaptiran stan površine 82 m² koji predstavlja savršen spoj modernog uređenja, funkcionalnosti i izvrsne lokacije. Nalazi se na prvom katu uredne zgrade te je spreman za useljenje, a posebna prednost je što nakon kompletne renovacije u stanu još nitko nije boravio.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 392.000 € na 382.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Voltino, 382.000 €, 84,00 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 392.000 €
18.05.2026 - 382.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan, potpuno namješten i iznimno ugodan 3-soban stan smješten na 2. i posljednjem katu manje zgrade bez lifta iz 2021. godine, u mirnoj ulici u Rudešu, izvan glavne prometnice, a nadomak sadržaja koji svakodnevicu čine jednostavnijom. Stan raspolaže s 61,28 m² zatvorenog....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 260.000 € na 249.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, 249.000 €, 73,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

SAMO U NAŠOJ PONUDI : Na prodaju je komforan obiteljski stan površine 73 m2 koji se sastoji od open space dnevnog boravka i kuhinje s blagovaonom, lođe, hodnika, ostave, tri spavaće sobe od kojih je jedna roditeljska i dvije dječje sobe, kupaone i drvarnice. Stan je kompletno adaptiran....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,